Andrė AMIYA
Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION centro bendra-įkūrėja, autorė, menininkė.

Kvietimas pažinti save

Tu esi individualus, unikalus, taigi tavo laimės receptas irgi bus unikalus, vienintelis ir nepakartojamas.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos bendra-įkūrėja ir vadovė. Mokytoja, dvasinio augimo ir gyvenimo būdo trenerė, autorė, sukūrusi daugybę tobulėjimo programų individams ir poroms.

Pastaruosius 16 metų, Andrė Amiya nuolat veda sąmoningumą auginančias paskaitas ir ypač intensyvius praktinius mokymus moterims, vyrams, poroms, bei rašo knygas. Jos pastarosios dvi knygos („Moters magijos mokykla“ ir „Amžinas medaus mėnuo“) tapo vienomis perkamiausių Lietuvoje. Ką tik pasirodė trečioji jos knyga „Žinutės iš Šivos kalno Arunačala“.

Andrė Amiya taip pat yra profesionali dainininkė, kompozitorė, pianistė ir prodiuserė. Ji kuria meninius – edukacinius projektus „Amiya Inspiration“.

Per pastaruosius 24 metus Andrės ir Rimvydo mokymų centro veikla jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus.

Apie Andrę:

„Kai buvau 9-erių, patyriau spontanišką dvasinį pabudimą. Vieną vakarą, sėdėdama savo kambaryje, netikėtai, savo akimis „pamačiau” kitokį Pasaulį. Išvydau, kad jis yra takus, skaidrus, sudarytas ne iš objektų. Kitoks, nei iki tol pažinojo mano protas. Viskas yra Vibracija ir Erdvė.

Šis įvykis lėmė begalinį norą tyrinėti ir absoliučiai pažinti Save ir Visatą.

Būdama 14-iolikos, susiradau įvairias filosofijos, teosofijos, kvantinės fizikos, poezijos ir dvasines knygas. Tuo metu likimas mane suvedė su genijumi mokslininku, intelektualu, kurį iki šiol laikau savo pirmuoju mąstymo Mokytoju. Jo vedama ėmiau vystyti intelektą, radikaliai plėsti suvokimą, gilintis į įvairias Visatos ir Žmogaus egzistencijos interpretavimo sistemas. Atsivėrė dar daugiau nuostabių patirčių. Taip pat, įgalindama savo pačios intuiciją, pradėjau savarankiškai praktikuoti Dao Tantrą bei misticizmą. Dalis esybinių patyrimų man atsiverdavo ir per meną: tuo metu aktyviai kūriau akademinę muziką, dainavau.

Tačiau širdyje, labai svajojau sutikti tikrą dvasinį Meistrą, tikrą Kelią, kuris man atvertų dvasinio ir mistinio pasaulio esensiją. Norėjau gyventi taip, kaip gyveno mano dvasinių knygų herojai. Norėjau Transformacijos.

Galiausiai, sulaukus 18-iolikos, mano svajonė išsipildė: sutikau savo Dvasinį Mokytoją. Ne kažkur tolimuose Himalajuose ar ašramuose Azijoje, bet čia, Lietuvoje! Jis, vėliau ir kiti Meistrai, pas kuriuos asmeniškai mokiausi – autentiškos dvasinės transformacinės Tradicijos tęsėjai. Šios Tradicijos šaknys siekia ne klasikinio, egzotiško, pašėlusio Sufizmo kelius. Žinojimas, praktikos, išmintis mokiniui buvo perduodami tik gyvai, iš širdies į širdį. Dažnai, ir gyvenant kartu su Meistru. Taip man ir nutiko.

Paraleliai studijuojant muzikos ir teatro akademijoje, prasidėjo vyko radikalus mokymosi Kelias. Totaliai pasinėriau į šios Tradicijos praktikas. Praktikavau 24ias valandas per parą, nuolat gaudama grįžtamą ryšį iš savo Meistro.

Krito kaukės, melas, nemeilė sau ir egoizmas. Turėjau atskirti savyje pelus nuo grūdų. Mokiausi gyventi iš naujo. Sąmoningai. Atvira širdimi. Jaučiant save ir pasaulį. Tiesoje.

Po kurio laiko, Mokytojas man parekomendavo pasimokyti papildomų dalykų Tantroje. Taip gyvenimas atvedė ir pas Kašmyro Tantros nušvitusius Meistrus. Iš jų mokiausi apie 12 metų ir mokausi, bei palaikau ryšį iki šiol.

Šie du Keliai, jų išmintis, grožis ir praktikos tapo mano vidinių tyrinėjimų ašimi. Mano 18-os metų pažinimo kelionė nesibaigė diplomais ar „žinių karūna”. Tapau nuolatiniu gyvenimo mokiniu, smalsiu vaiku, kuris jaučia nežinomybės jaudinantį alsavimą šalia ir yra pasirengęs nustebti.“

Mokymai ir iniciatyvos

Mokymai ir iniciatyvos, kurių autorė, kūrėja, lektorė Andrė AMIYA

Kartą metuose Andrė AMIYA, kartu su kitais instruktoriais, veda „Gyvenk 100%“ kursą, skirtą moterims. Ji veda meditacines praktikas ir dalinasi moters evoliucijos keliu.

Tai šimtams moterų gyvenimą pakeitusi 3 metų trukmės programa, kuri integruoja moters talentų atskleidimą, jos erotikos pasaulį ir vyriško-moteriško principų balansą.

„Ši knyga nėra „mano“. Ji priklauso kalno Arunačala dvasiai. Ją parašė ne asmenybė, bet Tyla. Nežinojau, kad taip įmanoma rašyti knygas…. Tačiau visą knygą sudiktavo šventas kalnas Arunačala.

Andrės AMIYA kūryba

Pažinkite Andrę AMIYA iš jos gausybės veiklų, kurių mažą dalelę atspinti viešai skelbiamos publikacijos

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?