Play Video

ESYBINIAI SANTYKIAI

PIRMASIS IŠMINTIES PASKAITŲ SERIALAS LIETUVOJE

SU

RIMVYDU ŽIDŽIŪNU

2022       16+     

Dvasinis mokytojas, SoulACTION mokymų centro įkūrėjas, knygų autorius ir lektorius Rimvydas Židžiūnas unikaliu formatu atskleidžia, kas yra esybinė žmogaus evoliucija ir kaip ji vyksta šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Šiame dėmesį prikaustančiame paskaitų seriale jūs išgirsite apie vidinio vystymosi etapus, kurie laukia kiekvieno ieškotojo. Taip pat patirsite, kaip atrodo santykiai, veikla ir kitos gyvenimo sritys, kuomet jose ima dalyvauti jūsų esybė, jūsų širdis.

Pasinerkite į visiems pasiekiamą, tačiau taip retą, esybinį gyvenimą.

Serialo turinys pagrįstas tūkstantmečių išminties tradicijų žinojimu, moksliniais įrodymais ir Rimvydo Židžiūno asmenine 28 metų dvasinio augimo patirtimi.

Išminties paskaitų autorius: Rimvydas Židžiūnas

Režisierė: Marija May Zamarytė
Tekstų kūrėjos: Elinga Žiliuvienė, Jurgita Barauskaitė
Video montažas: Kęstutis Varnas
Dizainerės: Gitana Jurkienė, Paulina Vaisiūnė
Fotografas: Andrius Burba
Rinkodaros specialistė: Eglė Vareikytė
WEB sprendimai: Romandas Aleknavičius

Žanras: Intelektualinis, dvasinis, psichologinis, praktinis, dokumentinis, išminties

Play Video

31 min.

Kiekvieno žmogaus kūnas nuo užsimezgimo gimdoje iki gimimo pagreitintai praeina visas fizines evoliucijos stadijas, kurias praėjo besivystydamas žmogaus organizmas. Lygiai taip pat kiekvieno žmogaus sąmonė praeina tam tikras sąmonės evoliucijos stadijas, kurias praėjo besivystydamas „homo sapiens“. Kokios tai stadijos? Kada žmogus gyvena „rojuje“ ir kada įvyksta išvarymas iš „rojaus“? Ką jis atranda ir ką praranda šioje sąmonės ir savimonės evoliucijos kelionėje?

Play Video

27 min.

Kaip atrodo žmogaus sąmonės vystymosi potencija? Pamatyk kitą vaizdą, kitą tyrinėjimo kampą, kaip auga ir evoliucionuoja žmogaus sąmonė. Išgirsk, kaip atrodo ši evoliucija konkretaus žmogaus, o ir tavo, gyvenime. Kaip jis gyvena ir kiek kartų savo gyvenime gali dar kartą „gimti“? Kokius sunkumus ir kokius atradimus atneša ši vidinė kelionė? Kaip gimsta atskira, savarankiška asmenybė? Ar ties „brandžia asmenybe“ ir baigiasi žmogaus augimas, jo „gimimai“? O gal kelionė gali tęstis ir toliau? Gal yra sekantys tavo „gimimai“?

Play Video

35 min.

Asmenybė, „gimusi“ iš tėvų pasaulio į socialinę tikrovę, tyrinėja daug nuostabių, jai naujų reiškinių tokių kaip šeima, darbas, pinigai, karjera ir t. t. Ji tyrinėja naują „rojų“. Tačiau kažkuriuo momentu ji pajunta, jog pažino, perprato ir šią tikrovę. Tuomet naujas „rojus“ tampa „ankštas“. Žmogus jaučiasi tarsi „kažko trūksta“, jaučiasi tarsi spaudžiamas iš vidaus. Kas yra šis ankštumas? Kokie pasirinkimai atsiveria jo metu? Ko žmogus gali norėti iš įprastos veiklos, santykių, laisvalaikio? Ir kas jam trukdo, o kas padeda, „gimti“ į naują, dar didesnį pasaulį, į naują jo paties evoliucijos etapą?

Play Video

39 min.

Žmogus sutvertas nuolat augti – jo potencija yra beribė. Tačiau, tradiciškai, asmenybiniame, proto pasaulyje – socialinėje tikrovėje – jis nustoja tyrinėti savo galimybes. Jei jis nesustotų ties šia vieta,  pamatytų, kad yra dar platesnis pasaulis, sekantis „gimimas“ – gimimas į esybinį gyvenimą. Kodėl asmenybė realybę mato iškreiptai? Kokios krizės sukelia norą „gimti“ iš šios iškreiptos tikrovės? Kaip žengti pirmą žingsnį už socialinio pasaulio ribų? Kas yra erdvė ir kaip ji susijusi su šiuo virsmu? Kaip į ją patekti ir kaip pasikeičia gyvenimas patekus į erdvės pasaulį?

Play Video

48 min.

Šioje serijoje kviečiame tave kartu su Rimvydu pasinerti į trumpą meditaciją – patirk greitą „nubudimą“ ir papulk į erdvę, apie kurią girdėjai ankstesnėse serijose. Iš ten, iš naujos gelmės, pamatyk, kaip atrodo esybiniai santykiai. Kuo jie  skiriasi nuo asmenybinių? Kada žmogus gali „pabusti“ santykiuose – gimti į naują dimensiją? Kas yra Meilė šioje naujoje dimensijoje? Kaip ji pasireiškia? Kaip ją kurti ir puoselėti. Ką reiškia Meilė dėl savęs, Meilė dėl kito ir Meilė dėl pačios Meilės? Kaip tai atrodo praktiškai? Atrask, kad pora – tai kelionė Meilės erdvėje.

Play Video

52 min.

Intymus gyvenimas yra raktas, kuris gali padėti porai keliauti kelionę Meilės erdvėje. Įprastai, seksualinis kontaktas asmenybių pasaulyje yra sukauptos seksualinės energijos numetimas, trunkantis vos 5-10 min. Kaip gali tos 5-10 min. virsti ištisu gyvenimu? Kokios naujos dimensijos atsiveria, kai intymiai susitinka dvi esybės? Kas vyksta, kai į prisilietimą eini kaip į meditaciją, kada nėra jokio tikslo – nėra jokio judėjimo į orgazmą, yra tik amžinas procesas? Kaip tokios patirtys susiję su meile poroje? Kaip sukurti „amžiną medaus mėnesį“ ir kokius dvasinius malonumus jis dovanoja? Galiausiai, ką reiškia, kai intymiai bendrauja ne du kūnai, o dvi sielos – Dievas ir Deivė?

Play Video

55 min.

Esybinio gyvenimo veikloje užduotis – atrasti būdus veikti taip, kad veikla atneštų maksimalų realizacijos bei pasitenkinimo jausmą. Kokios asmenybės krizės veiklos pasaulyje atveria duris į naują veiklos kokybę? Kaip „noriu“ susijęs su „reikia“? Kaip išsilaisvinti nuo reikalavimų, lūkesčių ir idealų bei atrasti savo personalinius norus? Kodėl svarbu judėti ne nuo tikslo prie tikslo, o nuo prasmės prie prasmės? Kada gimsta brandi asmenybė? Kokios naujos galimybės atsiveria, kai ji realizuoja visus savo norus bei potenciją? Kokie yra esybiniai norai? Kaip pasireiškia Meilė veiklos pasaulyje? Ir galiausiai, ką reiškia, kai per tave kuria pati Visata?

Play Video

31 min.

Tiek asmenybė, tiek esybė – svarbios mūsų gyvenime. Norint kurti esybinį gyvenimą, reikia mokėti gyventi kokybišką asmenybinį gyvenimą, o esybė turi padėti asmenybei sukurti tokį gyvenimo būdą, kuriame asmenybė ir esybė galės gyventi laimingai. Koks gyvenimo būdas kuriasi, kada žmogus gyvena viduje vadovaudamasis esybe? Kokia sąmonės būklė leidžia kurti esybinį gyvenimo būdą? Kaip pasaulį mato ir patiria esybė, o kaip asmenybė? Kuo skiriasi būsenos „aš esu atskiras nuo pasaulio“ ir „aš esu susijęs su pasauliu“? Kur slypi esybės ir asmenybės laimė? Ir galiausiai, kaip pažadinti ir auginti savo esybę?

Play Video

34 min.

Nuo šios serijos prasideda kelionė į naują ir mažai ištyrinėtą pasaulį – esybinių santykių pasaulį. Šiame sezone dvasinis mokytojas Rimvydas Židžiūnas kviečia į kelionę Meilės erdvėje ir dalinasi savo vidinės dvasinės kelionės, kuri trunka jau 28-erius metus, patyrimais ir atradimais. Esybinių santykių pasaulis yra pasaulis už žodžių, nes jį galima pažinti tik patiriant.
Įpastai santykius įsivaizduojame kaip galutinį tikslą, kurį pora turi pasiekti. Bet kodėl tuomet skyrybų skaičius tik auga, nors daugelis šiuolaikinių porų yra sukuriamos vedamos meilės? Kas iš tiesų slypi už žodžio „meilė“? Kaip atrasti esybinių santykių pasaulį ir aptikti Meilės erdvę? Kas yra esybiniai santykiai? Kada santykiai tampa dvasine praktika ir kodėl sunkumai budina? Kokias pamokas gyvenime turime išmokti? Kada šiuolaikinėje poroje kiekybė pavirsta į naują kokybę? Ir ką suteikia esybinių santykių dimensija?

Play Video
Play Video

68 min.

Meilės erdvę galima nusakyti tam tikromis trijomis dimensijomis: esybinė meilė, asmenybinė meilė, prigimties meilė. Žmonės dažnai gyvena dviejose dimensijose ir teigiamus jausmus bei prisirišimą prie kito žmogaus vadina „meile“, bet neatranda gylio – esybinės dimensijos. Tačiau visos dimensijos yra vienodai svarbios!

Šioje serijoje nagrinėsime, kokie pagrindiniai visų trijų meilės dimensijų principai. Kuo skiriasi asmenybinė meilė nuo esybinės? Kada meilė iš susietumo būsenos pavirsta vektoriumi? Kada asmenybė gauna meilę ir kokius kriterijus ji turi atitikti? Ką suteikia asmenybinė meilė? Kodėl asmenybiniai santykiai būna komplikuoti? 

Kas yra prigimties meilė? Kaip ji veikia ir kokias stadijas praeina? Kodėl prigimties meilė yra gamtos dovana ir veikia tarsi narkotikas? Koks jos tikslas? Ir kodėl santykiai sukurti šios meilės pagrindu yra nestabilūs? Kaip prarandame galimybę ilgai ir gražiai mėgautis šia meile?

Ir galiausiai, kas yra esybinė meilė? Ką ji suteikia asmenybinei ir prigimties meilėms? Kaip ją atrasti? Kaip vis tik būti laimingiems santykiuose ilgą laiką?

Play Video
Play Video

36 min.

Santykiai tarp dviejų žmonių užsimezga tuomet, kai atsiranda trauka, nukreipta į konkretų žmogų. Trauka – prigimties meilė yra gamtos dovana, genetinė programa, tobulinta milijardus metų. Ji yra įgimta ir veikia genialiai – čia nereikia nieko mokėti, tai tiesiog vyksta! Ji yra daugelio džiaugsmų ir kančių priežastis. Šioje serijoje kviečiame patyrinėti prigimties meilės visatą iš arčiau, kad galėtume patys tapti savo meilės kūrėjais. 

Kaip poroje gimsta trauka ir kodėl ji išnyksta? Kodėl mus vieni traukia, o kiti atstumia? Koks slaptas traukos ingredientas? Kas vyksta, kada jaučiame seksualinę trauką? Kokie išgyvenimai dalyvauja mums įsimylėjus? Kada santykiai tampa mechaniški? Kam reikalingas prisirišimas? Kas lemia, ar prisirišimas bus saugus, ar – nesaugus, ir ką tai atneša santykiams? Kodėl šiuolaikiniam žmogui sunku dedikuoti save vienam žmogui ir su kokiomis pagundomis jis susiduria šiuolaikiniame pasaulyje? Kaip išlaikyti trauką ir ilgai bei gražiai mėgautis prigimties meile? Kaip esybiniai santykiai padeda puoselėti šią meilę?

Play Video

32 min.

Kai pradedame kurti santykius su priešinga lytimi atsiranda ne tik trauka – prigimties meilė, bet ir pradeda veikti asmenybinė sąveika. Asmenybė yra ne įgimtas reiškinys, o sukuriamas – asmenybė suformuojama dėka auklėjimo. Šioje serijoje sužinosime, kodėl šiuolaikinės poros susiduria su didžiuliais iššūkiais ir santykiai greitai nutrūksta, ir į ką turime atkreipti dėmesį, jei norime sąmoningai kurti asmenybinės meilės pasaulį. 

Kodėl asmenybė negeneruoja sąmoningumo ir meilės? Kas iš tiesų slypi už žodžio „meilė“ asmenybei? Kaip asmenybė supranta santykius? Ką asmenybinėje meilėje reiškia mainai, kooperacija ir draugystė? Koks jausmas lydi, kai įvyksta mainai? Ką poroje kuria kooperacija? Kaip kuriama draugystė ir kodėl ją lengva sugriauti? Kas stiprina draugystę? Kodėl svarbu kurti teigiamus patyrimus? Ir kaip esybinė meilė padeda puoselėti, auginti ir sąmoningai veikti asmenybinėje meilėje?

Play Video

48 min.

Šiuolaikiniam žmogui kuriant santykius iškyla viena problema – neigiami išgyvenimai. Tiek prigimties meilėje, tiek asmenybinėje meilėje pora nuolatos patiria neigiamus ir teigiamus išgyvenimus, kurie nusveria santykių svarstykles į vieną ar į kitą pusę. Šioje serijoje sužinosime, kas gali padėti sukurti daugiau teigiamų išgyvenimų santykiuose, ir iš kur gimsta esybinė meilė? Kaip aptinkamas esybinis gyvenimas ir kodėl verta jį aptikti?

Sužinosime, kaip sukurti santykius susietumo būsenoje – širdžių rezonanse, kuris susinchronizuoja poros veiksmus, emocijas ir norus, bei leidžia patirti pasaulį kartu – leidžia išvysti pasaulį kito žmogaus akimis. Kas daro žmogų laimingą ir nelaimingą santykiuose? Ką suteikia esybinis ryšys porai? Kaip patirti pilnatvę poroje? Kaip panaikinti vienišumo jausmą santykiuose? Kaip sukurti santykius iš pertekliaus – iš meilės?

Play Video

39 min.

Tiek prigimties meilė, tiek asmenybinė meilė yra vektorinės – nukreiptos į konkretų žmogų. Esybinė meilė yra visai kitos prigimties – tai meilės erdvė tarp dviejų žmonių. Ji gimsta iš žmogaus širdies pasaulio. Meilės erdvė yra nekryptinė, o užpildanti tuos žmones ir erdvę tarp jų.  Ši erdvė turi transformuojančią galią – padeda porai pereiti gyvenimo sunkumus ir transformuoti juos į teigiamus patyrimus, transformuoti skausmingus išgyvenimus į dar didesnį atsivėrimą, jautrumą, meilę ir džiaugsmą.

Šioje serijoje sužinosime, kas yra meilės erdvė. Kaip ją aptikti ir kas trukdo ją aptikti? Kaip atrasti motyvaciją tyrinėti esybinius santykius? Kaip aptikti esybinį ryšį? Kas yra esybinės meilės šaltinis? Kaip meilės erdvė gali padėti sunkiais gyvenimo momentais? Kokia yra esybinių santykių alchemija? Kaip puoselėti, prižiūrėti ir auginti meilės erdvę tarp dviejų žmonių? Ir ką reiškia – kurti meilės šventyklą?

Play Video

45 min.

Santykiuose mes darome ką nors dėl savęs, kad būtume laimingi, ir darome ką nors dėl kito, kad kitas žmogus būtų laimingas. Bet, ar tai atneša laimę? Jei stengiamės tik dėl savęs – didiname egoizmą, jei stengiamės tik dėl kito – kuriame altruizmą. Egoistinė ir altruistinė meilės yra du kraštutinumai, kurie nesuteikia harmonijos ir pilnatvės poroje. Todėl mums reikia išmokti daryti ką nors ne tik dėl savęs ir kito, bet ir dėl pačios Meilės!

Šioje serijoje tyrinėsime, kaip veikti meilės erdvėje – ką reiškia, daryti ką nors dėl meilės? Kodėl egoistinė ir altruistinė meilės nesuteikia laimės santykiuose? Kaip bet kokį veiksmą poroje paversti meilės veiksmu? Ką reiškia veikti trijomis linijomis? Kas padeda atskirti, kada veikiame dėl savęs ar kito, o kada dėl meilės? Ir galiausiai, ką reiškia mylėti pačią meilę?

Play Video

42 min.

Meditacijos ar sąmoningumo praktikų dėka mes pradedame jausti, matyti ir girdėti savo unikalią, beribę vidinę visatą, kaip tylą ar tuštumą, kaip erdvę. Būtent čia gimsta visi pojūčiai, emocijos, mintys, idėjos ir įžvalgos, čia gimsta pats savęs girdėjimas. Tik dėka šio įsiklausymo mes galime išgirsti ir kito žmogaus unikalų vidinį pasaulį, jo esmę. Taip susitinka dvi begalybės, taip mes sukuriame esybinį ryšį. Kiekvieną kartą sukurdami esybinį ryšį su tuo pačiu asmeniu, mes patiriame naujus išgyvenimus, pamatome savo mylimąjį naujai, atrandame mūsų bendrą, sakralią poros erdvę.  

Šioje serijoje Rimvydas išmokys mus meditacijos, kuri padės išgirsti save ir savo partnerį, bei leis sukurti gilesnį, esybinį tarpusavio ryšį. Kviečiame pasiruošti ne tik klausyti, bet ir pasinerti į meditacijos praktiką. Tam jums reikės ramios erdvės, kur netrukdomi galėsite sutelkti visą savo dėmesį tik į savo vidų. Praktiškai mokysimės išgirsti save ir kitą žmogų, išlaikyti savo ir priimti kito žmogaus individualumą santykiuose, todėl pasiruoškite žiūrėti šią seriją atvira širdimi ir susitelkus. Pasinerkime į savo vidinę visatą ir patirkime besąlyginę meilę drauge! 

Play Video

46 min.

Esybinė erdvė – tai erdvė, kurioje vyksta gilus vidinis darbas su savimi, kurioje gyvena laisvė, meilė, savipakankamumas, teigiami patyrimai. Šioje erdvėje mes atsiveriame pasauliui ir aplinkiniams, nusiimame šarvus ir tampame pažeidžiamais. Tik čia mes tampame tikrais meilės kariais, kurių tikslas yra kiekvieną dieną mažinti distanciją tarp savęs ir pasaulio, tarp savęs ir savo mylimojo. Meilės karių „pergalė“ – distancijos su pasauliu, su mylimuoju, su dievu, su gamta nebuvimas. Šioje serijoje sužinosime, kodėl yra svarbu atsiverti pasauliui, meilei. Kodėl būtina nuimti distanciją su pasauliu bei artimaisiais? Ką gauname už tai, kad atsiveriame gyvenimui, kuriame nevertiname kitų ir savęs, atsisakome kaltės ir įsižeidimo? Kodėl meilės erdvėje svarbu jaustis savipakankumu ir laisvu žmogumi? Kaip transformuoti skausmą į džiaugsmą? Prenumeruokite kanalo naujienas, jei norite gauti pranešimus apie naujausias serialo serijas, nemokamas paskaitas ir kt. Kviečiame dalintis serialo serijomis su artimaisiais ar viešai. Padėkime vieni kitiems skleisti gražią, budinančią žinutę! Ačiū, kad renkatės augti kartu!

Play Video

72 min.

Nėra idealių žmonių, kaip ir nėra idealių santykių. Santykiai yra kaip keturi metų laikai gyvi, nuolatos besikeičiantys, atgimstantys, sužydintys, nuvystantys ir užmiegantys žiemos miegui. Ir vėl, lyg judantys spirale, pabundantys ir iš naujo užsikuriantys. Santykiai palikti savieigai dažnai išsibalansuoja ir tampa funkcionalūs, kurie virsta neįdomia rutina. Rutina – tai požymis, kad vyro ir moters prigimtys išsijungė, o vidiniai poliai išsibalansavo. 

Šioje serijoje Rimvydas mus supažindins su vyriškojo ir moteriškojo polių svarba kiekvienam iš mūsų. Sužinosime, kaip pastebėti šių polių išsibalansavimą. Kaip pasinaudoti esybinės meilės resursu, kad subalansuoti santykius? Kam vyrui reikalingas moteriškas principas, o moteriai vyriškas? Kaip atrodo šių polių balansas kiekviename iš mūsų? Kada vyrai ir moterys jaučia, jog nerealizavo savo potencijos? 

Play Video

59 min.

Vyriškas ir moteriškas principai kelia priešpriešą tik žiūrint paviršutiniškai. Iš tiesų, tai yra kaip dvi vienos monetos pusės, viena kitą papildančios ir viena be kitos negalinčios gyventi, atsiskleisti ir klestėti. Svarbu išgirsti ir suvokti, kad tai skirtingi pasauliai, gyvenantys pagal skirtingus dėsnius. Moters gyvenimo užduotis – suvokti, kas ją daro laimingą ir… būti laiminga. Tuo tarpu vyro užduotis – sukurti tokį pasaulį, kuriame ji bus laiminga, pilnai atsiskleis ir natūraliai apdovanos jį palaikymu, dėkingumu, džiaugsmingumu. 

Šioje serijoje Rimvydas supažinds mus su vyriško principo ir moteriško principo privalumais. Kaip juos darniai tarpusavyje subalansuoti ir jais pasinaudoti, kad sukurtume darnius poros santykius? Kuo papildo santykius moteriškas polius, ir kuo – vyriškas? Kodėl esame vienas kitam reikalingi ir kur slypi poros darna? Kaip atrodytų poros ryšys, jei abu mylimieji pasirinktų lygiavertiškai atsiduoti ir tarnauti vienas kitam?

Žiūrovų klausimai, komentarai 

Moku būti laiminga, kai esu pati sau, tačiau būnant santykiuose – iššūkis.


Bežiūrint supratau, kad man santykiuose trūksta vyriškos struktūros. Mano vyras nuostabus, atsižvelgia į mano norus ir poreikius, bet labiau prisitaikantis prie manęs nei vedantis. Tačiau pati santykuose nenoriu būti vadovaujanti. Tikriausiai čia tik paviršius ir reikėtų gilintis pačiai į save?

—-
Kaip rasti balansą, įdomumą santykuose ir savyje?


Kokie yra kriterijai, kada santykių neverta tęsti?

Noriu naujai pažinti, atrasti vyrą, nors kartu 10 metų.

Play Video
Play Video

60 min.

Harmoninguose santykiuose nei vienas principas nėra svarbesnis – tai tarsi šokis. Kartais veda vyriškas principas ir moteriškas akomponuoja, o kartais – moteriškas ir vyriškas pritaria. Bet koks šių principų disbalansas tavyje ar tavo partneryje sukuria disharmoniją poroje. Pastebėti šį išsiderinimą poroje nėra sunku, nes tai pasireiškia sumažėjusia arba iš vis dingusia trauka savo mylimajam ar mylimajai. Ši trauka – tai tarsi pliusas ir minusas tarp poros, palaikantis energijos cirkuliavimą, kurią galima iš naujo įžiebti. Šioje serijoje Rimvydas supažindins mus su disbalanso rūšimis poroje ir kaip jos pasireiškia įvairiose vyriškojo ir moteriškojo principo variacijose. Kaip pastebėti, kad poroje atsirado disbalansas tarp vyriško ir moteriško principų? Koks veikimas poroje iškrauna prigimtinių santykių bateriją? Kaip susigrąžinti darną prigimtiniame santykių lygmenyje?

Play Video

61 min.

Pora yra meilės kelionė, kuri nepasibaigia sudarius santuoką. Tai asmenybinės meilės pagrindu priimtas susitarimas, kuriuo mes pažadame padėti vienas kitam ir džiaugsme, ir skausme. Holistinis požiūris į santuoką – tai sąjunga, kurios metu mes ne tik koperuojamės ir padedame vienas kitam buityje, kartu siekiame visuomenės iškeltų tikslų, auginame vaikus, patenkiname savo poreikius, bet ir atskleidžiame savo prigimties, asmenybės ir esybės potenciją, dalinamės savo jėgos vietų pertekliumi ir sukuriame darnius santykius. 

Paskutinėje serijoje Rimvydas supažindina su technologija, kaip holistiškai kurti santykius prigimties, asmenybės ir esybės meilėje. Kaip dalintis vyrui savo energijos pertekliumi su moterimi, ir kaip moteriai dalintis savuoju? Kaip iš naujo pažadinti aistrą, trauką ir meilę santykiuose? Kodėl visa tai išsijungia? Kaip santykiuose sąveikauja sielos, turinčios vyrišką ir moterišką kūnus? Kaip gyventi meilėje ir būti laisviems?

Play Video

Registruokis ir sužinok apie naujas serijas pirmas.

.

Ieškai, kaip kurti savo Esybį gyvenimą?

PRADĖK SAVO KELIONĘ JAU ŠĮ RUGSĖJĮ

Rimvydo Židžiūno įkurtas „SoulACTION ” mokymų centras kviečia į ilgalaikes mokymų programas, kurios leidžia nuolat augti ir pereiti į vis naujus evoliucijos etapus. Jei nori išbandyti, kaip atrodo bundanti tavo esybė, kokį gyvenimą ji kuria, kviečiame į „Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas” kursą.

Prisidėk prie serialo sėkmės

DALINKIS IŠMINTIES ŽINUTE

Visi esame susiję. Pakviesk draugus žiūrėti serialą.
Tegul ir jie atranda naujas savo gyvenimo galimybes!

*Serialas bus tęsiamas, jei plis. Padėk mums.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?