„Moters magijos mokykla“ – Mokausi būti

Mokausi būti

„Išmokti būti su savimi – didelė ir nuostabi pamoka. Tai tokia pat svarbi gyvenimo pamoka kaip santykiai, veikla ar malonumai. Menas būti yra laimės jausmo pagrindas. Jei išmoksti mėgautis savo pačios puikia, įdomia draugija, savo buvimu kiekvieną akimirką, Tu išmoksti labai daug. Tau tiesiog gera su savimi. Jautiesi prasmingai, nieko netrūksta, Tu viską turi šią akimirką. Tada savo viduje atrandi palaimos šaltinį, kuris niekada neišsenka, kol esi gyva. Tavo gyvenimas, procesai, kurie vyksta Tavyje, – patys įdomiausi ir brangiausi tau. Tave lydi džiaugsmas ir tyrumas gyvenant gyvenimą. Tau idomu su savimi. 

Mokantis buvimo pamoką labai svarbu tyrinėti, pažinti savo subjektyvumą. Subjektyvumas ir yra visa, kas vyksta Tavyje. Tai yra jausmai, emocijos, mintys, pojūčiai. Visa tai tampa ženklais, kurie padeda orientuotis gyvenime. Pasitikėk savimi, savo vidiniu balsu, savo pojūčiais ir jausmais. Tai Tau padės pažinti, kas esi. Turtinga vidine būtis – didelis džiaugsmas, pilnatvė. Jei išmoksti būti, pati tampi savo gyvenimo vedliu. Turėdama intuiciją aiškiai matai, suvoki savo gyvenimo vingius ir išmintingai judi savo gyvenimo keliu.

Mokantis būti labai padeda meditacinės praktikos, intuicijos suaktyvinimas.

Jei gyvenime mokaisi, Tu augi ir pamažu grįžti į natūralią, autentišką save. Į tai, kur esi laiminga. Būdama mokine gyvenime visada išliksi jauna. Nuolatinis tobulėjimas, keitimasis, evoliucionavimas visose gyvenimo srityse suteikia žmogui džiaugsmingumo, pakylėtumo, amžiną jaunystę ir energijos perteklių. Pradėti mokytis gyvenime – nuostabiausia, kas gali įvykti!“

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?