Dvasinė išmintis
kasdieniam gyvenimui

Dėmesingai palaikome ieškančius evoliucijos ir atsiskleidimo

Gyvenimas – tai nuolatinė mokykla.

Kiekviena situacija tarnauja tavo didesnei realizacijai. Perprask savo unikalų meilės ir sąmoningumo kelią.

Keletas žodžių apie Mokyklą

Tai nuo 1994 metų išminties Tradicijų patirtį ir naujausias psichologines bei mokslo žinias jungiantis žmogaus potencialo atskleidimo centras

Čia tu gali atskleisti savo potencialą ir realizuoti dar daugiau talentų! SoulACTION ‒ tai kelias į LAISVĘ būti savimi: laimingu, mylinčiu, išmintingu, sėkmingu, realizuotu.

Siekiančiuosius asmeninio ir dvasinio augimo kviečiame atrasti savo genialumą, atskleisti poros santykių gelmę ir grožį, išlaisvinti savo kūrybinį ir dvasinį potencialą, įnešti įkvėpimo ir pašaukimo būsenas į veiklą, pažinti savo seksualumą, ugdyti emocinį intelektą ar išmokti siekti sėkmės.

Kodėl verta pasikliauti mūsų mokykla?

Asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centrą SoulACTION įkūrė gyvenimo meistriškumo mokytojai, knygų autoriai, lektoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė. Dar nuo 1994 metų kaupta Rimvydo ir Andrės asmeninė tobulėjimo patirtis, jų išbandytos ir atrastos efektyviausios metodikos pavirto autorinėmis mokymų programomis poroms, moterims ir vyrams. Kursus vien Lietuvoje sėkmingai baigė tūkstančiai dalyvių. 

R. Židžiūnas vienas pirmųjų, jau nuo 1996 metų, Lietuvoje pradėjo rengti asmeninio tobulėjimo mokymus. Vėliau, kartu su Andre AMIYA, įkūrė asmeninio augimo mokymų centrą „Moters Magijos Mokykla“. Mokyklai plečiantis, sukurtos ir nuolat tobulinamos unikalios programos ne tik moterims, bet ir vyrams, mišrioms grupėms ir poroms. Visos programos veda dalyvius evoliucijos, atsiskleidimo keliu.

SoulACTION mokykla apjungia ne tik Rimvydo ir Andrės seminarus, ilguosius mokymus, paskaitas bei meno projektus. Čia rasite ir jų talentingų mokinių-kolegų vedamus kursus, mokymus. Visi Andrės ir Rimvydo, jų mokinių vykdomi ar inicijuojami projektai, visos žinios yra pagrįstos asmenine patirtimi.

zen, buddha, peace
Išskirtinė mokymų kokybė

Daugiau, nei kursai

Mokykla remiasi visuminiu žmogaus ugdymu. Todėl greta išskirtinio profesionalumo mokytojų, jūsų augimą čia palaiko individualus dėmesys, bendruomenė, unikalūs IT sprendimai ir giluminis pasinėrimas į dėstomą medžiagą ir praktikas.

Išskirtiniai profesionalai

Mokyklos įkūrėjai Andrė ir Rimvydas yra aukščiausios kvalifikacijos gyvenimo meistriškumo Mokytojai. Visi SoulACTION lektoriai turi daugiametę mokymo patirtį ir veda tik tuos kursus, kurių žinias yra realiai pritaikę savo gyvenime.

Individuali Mentorystė

Lankant bet kurią ilgalaikę mokymų programą, dalyviai gali nemokamai konsultuotis su visais tos programos lektoriais pagal savo individualų poreikį.

Augimą palaikanti Bendruomenė

Visi mokymai palaikomi evoliucines vertybes puoselėjančios bendruomenės. Kartą į mėnesį rengiami lankytojų susitikimai-pokalbiai, palaikomas bendravimas uždaroje Facebook grupėje, rengiami metiniai renginiai ir t. t.

Unikali mokymosi platforma

Kiekvieno kurso seminarai ir paskaitos keliami į labai aukšto lygio, profesionalią Mmokyklos online kursų platformą. Joje dalyviai visuomet gali rasti visas savo lankomo kurso paskaitas. Prisijungimai aktyvūs tol, kol mokinys lanko kursus.

Įgūdžių integravimo Stovyklos

Kiekvienas kursas užbaigiamas intensyvia vasaros stovykla, kurioje labai giliai integruojama kurso medžiaga ir vedamos gilios įgūdžių integracijos į gyvenimą praktikos.

Filosofija

Įprastas gyvenimo būdas nepadeda tapti laimingu

Daugelio žmonių gyvenimo centre – veikla. Jie skiria visą savo dėmesį, laiką ir energiją darbams, kurių pagalba siekia uždirbti, pasiekti rezultatų ir atlikti tai, ko iš jų tikisi aplinkiniai. Jei po darbo lieka laiko, jei pakanka energijos, toks žmogus turi šiek tiek laisvo laiko. Tuo metu jis ilsisi ir atstatinėja jėgas, kad vėl galėtų grįžti į veiklas. Taigi ir laisvalaikio paskirtis jam – turėti jėgų dirbti. Jei po laisvalaikio ir pailsėjus dar lieka bent akimirka, jis gali ją skirti intymiam gyvenimui su mylimuoju ar mylimąja. Tačiau kokybiškas laikas šioje srityje jau labai reta. Na, o laikui sau, savityrai ir vidinių namų puoselėjimui, toks žmogus visai neturi erdvės. Tokio žmogaus gyvenimas sukasi tik aplink veiklą, kurios uždavinius jam kelia kiti. Toks gyvenimas nesusijęs su pačiu tavimi ir neleidžia pažinti, realizuoti savo tikrojo potencialo. 

Kad sukurtum laimingą gyvenimą, turi atsidurti savo gyvenimo centre

Mūsų Mokykla padeda pakeisti šį požiūrį iš pagrindų. Mes įgaliname žmones į savo gyvenimo centrą susigrąžinti save patį. Kuomet tavo pirmasis prioritetas yra gilus ryšys su savo vidiniu pasauliu, talentais ir giliausiais troškimais. Pažinęs save tu pradedi jausti, koks unikalus gyvenimas gali padaryti tave laimingą. Koks asmeninis gyvenimas tave džiugina? Kokie talentai laukia, kol bus atskleisti? Kokie santykiai kuriasi tavo svajonių pasaulyje ir kokius tu nori realizuoti? Kokia veikla tau prasminga ir padės atskleisti tavo unikalumą? Koks ryšys su Gamta, Realybe, su Visata tave džiugina? Atsakymai į visus šiuos klausimus tiesiogiai susiję su tavo laime. Ir juos atrasti gali tik giliame ryšyje su savo vidumi.

Išmok sukurti gyvenimą, kurio centre esi tu. Tapk savo gyvenimo Kūrėju. Ir atrask prasmę, laimę ir pilną realizaciją.

Mokymas tiesioginės perdavos būdu

Išskirtinės kvalifikacijos specialistai

Mokyklos įkūrėjai, Andrė AMIYA Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas, savo gyvenimą paskyrė dvasinei evoliucijai. Žmogaus Esybės atskleidimas, jo ryšio su Pasauliu atkūrimas ir pilna realizacija visose gyvenimo srityse yra jų meistriškumo sritys. Jau daugiau nei 25 metus jų įkurtas mokymų centras padeda žmonėms pažinti tikrąją savo prigimtį ir ją atskleisti.

Viena pamatinių Mokyklos vertybių – tiesioginė perdava. Tai mokytojo kokybė, kuomet jis pilnai realizavęs tai, ko moko kursų dalyvius. Todėl visus SoulACTION kursus veda tik daugelį metų mūsų metodikas studijuojantys ir praktikuojantys, gyvenime pritaikę treneriai. Kiekvienas mūsų Mokyklos mokytojas mokosi mažiausiai 3 metus ir dėsto tik tas kurso dalis, kurias yra įnešęs į savo kasdienį gyvenimą. Daugelis mokytojų turi 10 ir daugiau metų patirtį žmogaus potencijos studijų srityje.

Sąmoningai kuriamas gyvenimas

Sąmoningumas leidžia išgirsti giliausius savo Širdies, Sielos norus. Įgalina žmogų būti jautriu aplinkiniams ir pasauliui. Todėl jo dėka tu gali dėmesingai ir meistriškai realizuoti savo troškimus kiekvienoje gyvenimo srityje.

Ilgalaikėse ugdymo programose padedame tapti sąmoningais gyvenimo kūrėjais.

Pažadink savo genialumą!
Tu turi daug daugiau talentų, nei kada įsivaizdavai.

Mokyklos įkūrėjai

Andrė AMIYA ir Rimvydas Židžiūnas neša išminties Tradicijų tiesioginės perdavos žinojimą, kurį apjungia su šiandieninio mokslo ir psichologijos žiniomis.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja, autorė, muzikantė

Savo dvasinę kelionę Andrė pradėjo dar 14 metų. Į savo gyvenimą integravusi Išminties Tradicijų išimtį, ji veda žmones į laimę, talentų realizaciją ir pilną žmogaus potencijos atskleidimą. Andrės muzikiniai projektai perduoda išimtį unikaliu būdu.

Rimvydas Žižiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas, lektorius, autorius

Rimvydas mokosi iš ir dirba su aukščiausios kvalifikacijos išminties tradicijų meistrais visame pasaulyje. Jis tyrinėja žmogaus potencialo atskleidimo ir dvasinės evoliucijos temas. Todėl su mokiniais jis dalinasi neišsenkančiu išminties šaltiniu.

Lektoriai ir komanda

Mokykloje kursus veda tik tiesioginiai Andrės AMIYA ir Rimvydo Židžiūno mokiniai, kurie savo gyvenime patys yra pritaikę žinias ir įgūdžius, kurių moko.

Rimvydas Židžiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinis mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja

Inga Globė

„Agmis“ vadovė ir sąmoningos tėvystės mentorė

Agnė Doveikaitė

Emocinio ir dvasinio intelekto instruktorė, „Ecstatic Dances“ įkūrėja, profesionali muzikantė

Marija May

Emocinio ir dvasinio intelekto instruktorė, mokymų centro INSPIRÃTA įkūrėja ir vadovė, viešojo kalbėjimo ir charizmos trenerė.

Renata Skripko

SoulACTION mokyklos visų
mokymų programų koordinatorė

Kristina Rakauskaitė

Moters Magijos Mokyklos mokymų koordinatorė

SoulACTION spaudoje

Dėl savo išskirtinio profesionalumo, mokymų programų gelmės ir realių dalyvių pokyčių, mokykla gerai žinoma ir puikiai vertinama visoje Lietuvoje.

Publikacija portale sekmingamoteris.lt: 2019-12-18

„Žmogaus pilnatvės būsena, kai susijungia vyriškasis ir moteriškasis būdai patirti srauto būseną, atsiranda visiškas pilnatvės jausmas gyvenime. Tam reikalingos trys dimensijos: kūrimas, sąmoningumas ir evoliucija.“

Publikacija portale lila.lt: 2019-11-06

„Totali laimė veikloje – tai kompleksinė formulė. Ji susideda iš savęs įtvirtinimo, t.y. rezultatų, savęs išraiškos, t.y. kūrybos ir realizacijos jausmo – buvimo ten, kur viskas, ką mokame, ką žinome ir kas esame yra reikalinga ir galime tai realiai panaudoti.“

Publikacija portale 15min.lt: 2019-04-15

Vienintelis būdas puoselėti santykiuose kitus vaidmenis – juos prisiminti. Pavyzdžiui, prisiminti, jog, be to, kad esame vyras ir žmona, dar esame ir draugai.

Publikacija portale lila.lt: 2018-03-20

Šiuolaikinis pasaulis nuolat keičiasi, kelia vis didesnius reikalavimus, lūkesčius ir idealus, todėl žmonės skuba, patiria stresą, įtampą, nusivylimą, nustoja girdėti save ir savo tikruosius poreikius. Dvasinis intelektas padeda atsakyti į klausimus: kas aš, ką aš čia veikiu, koks mano tikslas ir prasmė, kaip reikia gyventi, kad aš būčiau laimingas su savimi ir kitais. Tai mūsų išminties lygis, kurį galima lavinti.“

Publikacija portale moteris.lt: 2012-12-29

„Iš tiesų atsakymai, kodėl mums kyla vienokios ar kitokios neigiamos emocijos, dažniausiai slypi mumyse. Mes patys esame tų emocijų šaltinis ir mes esame pajėgūs jas transformuoti. Tačiau tam reikia ...“

Publikacija portale sveikata.tv3.lt: 2013

„Laimė yra vidinė būsena, todėl jos negalima pasiekti veikiant tik išorėje. Ji negali būti tikslas, ji yra prasmė.“ 

Publikacija Moteris psichologija: 2016-05-04

„Kažkodėl didžiausių tikslų siekiame profesiniame gyvenime: mokomės, kaip planuoti, veikti, lyderiauti… O ar kada nors mokėtės, kaip išsaugoti aistrą, trauką, artumą, intymumą savo partneriui? Mums atrodo, kad santykiai kažkaip turi klostytis savaime, tačiau ar darbe pasiekiate gerų rezultatų savaime?“

Publikacija portale klaustukai.lt

„Graži moteris man yra ta, kuri pažįsta savo prigimtį dvasine, fizine ir socialine prasme. Tai moteris, kuri išmano moteriško ir vyriško pasaulio dėsnius ir moka išmintingai, darniai suvienydama juos veikti gyvenime. Visa, ką ji kuria, kaip atrodo išoriškai, kaip šneka, juda, ką mąsto, jaučia, spinduliuoja į aplinką: visa tai nieko nežlugdo, o tik padeda augti, teigiamai atsiskleisti…“

Publikacija portale delfi.lt: 2016-12-13

„Jeigu prarandi ryšį su savimi, gyvenimu niekados nebūsi patenkintas, nes jame nebus tavęs, nes tu neturėsi laiko įsiklausyti į save, savo džiaugsmą“, – sako R. Židžiūnas.

Kaip elgtis ir kaip nesielgti, jei nori tobulų santykių ir metų metus trunkančios idilijos?

Publikacija portale delfi.lt: 2016-10-22

„Viename seminare kankinau žmones klausinėdamas, kodėl mes taip elgiamės: kodėl, kai būname blogos nuotaikos, jos niekada neišliejame ant viršininko, bet tai padarome ant mylimo žmogaus. Žmonės nežinojo, ką atsakyti. Po 20 minučių kamantinėjimo turėjau jiems pasakyti atsakymą: išsiliejame, nes mes leidžiame sau taip daryti. Kai esame įsimylėję, to nedarome, nes tai kas tarp jūsų vyksta vis dar yra šventa, o paskui jau tai tampa normalu. Bet tai nėra normalu“, – sako R. Židžiūnas.

Publikacija portale zmones.lt: 2016-09-12

„Svarbu suprasti, kad santykių puoselėjimas – tai irgi darbas, reikalaujantis pastangų, tačiau šitaip galite amžinai išlaikyti būseną „Įsimylėjimas“ nepaskęstant rutinoje. Ir svarbiausia nepamirškite – kuo daugiau lieskitės!“

Publikacija portale delfi.lt: 2016-09-12

„Mes dažnai apsimetame tokiais kokiais nesame. Apsimetame gerais, tramdome savo jausmus prieš svetimus, kurių nemylime, tačiau grįžę namo nebesivaldome ir visą susikaupusį pyktį išliejame ant pačio brangiausio, mylimiausio žmogaus – antrosios pusės. Toks elgesys ardo poras. Idealu, jeigu poroje abiems gera kartu. Būtent tokią jauseną reikia sukurti, puoselėti ir auginti, kitu atveju, buvimas kartu truks labai trumpai.“
.

Publikacija portale delfi.lt: 2018-09-15

Apie moters potencialą ir gyvenimo būdą, atskleidinėjantį moterišką prigimtį, bei jos talentus.

„Jei pagalvojus apie kažkurią veiklą atsiranda energijos ir džiugesio pliūpsnis, širdis suvirpa, tuomet būtent tai ir tinka šiuo momentu ar etapu.“

„Visas bendravimo su priešinga lytimi džiaugsmas yra skirtingumo dermė tarpusavyje.“

Publikacija portale 15min.lt: 2020-02-18

„Egzistuoja ir kita savivertės versija – kylanti iš savęs pažinimo. Kuo labiau susipažįsti su tuo, kas tau duota, su savo temperamentu, kūnu, vidumi ir jo grožiu, tuo labiau pradedi suprasti savo unikalumą. Taip atsiranda tikras savęs branginimo jausmas, kuris leidžia pajusti, kad esi stebuklas, nepriklausomai nuo statuso šeimoje, darbe, kūno formų ar stiliaus. Tokia savivertė atveria galimybes laisvai reikštis gyvenime ir daryti tik tai, kas iš tikrųjų atspindi tave.”

Publikacija portale 15min.lt: 2019-04-01

„Norint gyventi giliame pasitenkinime, nenutrūkstamame laimės jausme, reikia išmokti nuolat palaikyti ryšį su savo esme, savo giliausiu vidumi.“
„Mylėkite save, tuomet daug nuoširdžiau mylėsite savo artimuosius.“

Publikacija portale lila.lt: 2019-10-06

„Mokomės, kuomet bet kurioje situacijoje – ir teigiamoje, ir neigiamoje stebime save ir klausiame: „Kas aš esu šioje situacijoje?“, „Kas yra mano gyvenimas?“, „Ką aš čia turiu išmokti?“, „Kokie dėsniai veikia mano gyvenime?“. Tada tavo sąmonė pradeda plėstis.“

„Kiekvienas gyvenimo elementas  – tai galimybė įkūnyti dvasią.“

Publikacija portale tavovaikas.lt: 2018-03-14

Moteriška laimės formulė poros santykiuose ir šeimoje. Interviu kartu su Inga Jablonske.

„Laimė yra sukuriama sąmoningai.“

„Kai tikrieji norai būna patenkinti, širdyje atsiranda tarsi džiaugsmingo sprogimo jausmas!“

„Linkiu  pamatyti visą šeimos kūrimo procesą kaip meilės pamoką. Ne tik kaip savo norų realizaciją, bet kaip kelionę į meilę.“

Publikacija portale zmones.lt: 2018-05-05

„Mūsų kūnas – gamta. Jam reikia leisti gyventi, judėti, išreikšti savo potencialą, tuomet jis žydės, džiugins mus.“

„Norėdama jausti nuolatinę laimės būseną turi vis iš naujo atrasti savo milžinišką potencialą.“

„Vienas esminių dalykų šeimoje yra priimti, toleruoti ir palaikyti kito žmogaus norus, jo savitumą, individualų kelią.“

Publikacija portale alfa.lt: 2016-02-27

„Svarbiausia, kad ir ką darytum, išlaikyti ryšį su savimi.“

„Nedaug kas girdėjo apie tokią alchemiją: kai patiriame didelį skausmą, svarbu ne užsidaryti, o dar labiau atsiverti.“

Publikacija portale 15min.lt: 2014-01-07

„Emocinis intelektas moteriai būtinas, kad ji išmoktų reguliuoti savo emocijas, ne kontroliuoti, o nusiraminti, surasti savo vidinį centrą ir išmokti būti tose emocijose, kurios ją atskleidžia. Jeigu moteris skleidžia daugiau teigiamų o ne neigiamų emocijų – ji gali daryti labai didelį poveikį aplinkai ir įnešti spalvų į asmeninį gyvenimą.“

Publikacija portale alfa.lt: 2014-09-07

„Pokytis – tai grįžimas namo.“

„Jei iš šulinio nesemsime vandens, neįbėgs naujų versmių. Atsisveikinus su senu vandeniu, įteka kažkas naujo, gyvo, netikėto.“

Publikacija portale delfi.lt: 2014-10-02

„Atradau gyvenimo kelią, pašaukimą bei susikūriau tokį gyvenimą, kuriame esu absoliučiai laiminga. Jau nuo vaikystės intensyviai domėjausi tuo, kuo pati užsiimu ir mokau: žmogaus neribotomis galimybėmis ir jų realizacija. Visada jaučiau, kad žmogus yra daugiau nei kažkas paprasta.“

Publikacija portale 15min.lt: 2021-06-19

Šiandien daug kalbame apie vidinę ramybę, bet nuo kalbų ramiau nepasidaro. Daugelis mūsų turime daugiau užduočių, nei galime padaryti ar turime tam laiko. Užsisukus rate, rodos, nėra jokių galimybių iš jo ištrūkti. Ar tai reiškia, kad nesugebame atsisakyti darbų, neatsirenkame prioritetų, o gal pervertiname savo galimybes?

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?