Moters Magijos
Mokykla

Tai gyvenimą keičianti kelionė į nuostabų moters kūno, širdies ir 

energetinių talentų pasaulį kartu su dvasine Mokytoja Andre AMIYA Pabarčiūte.

Apie Mokyklą

Moters Magijos Mokykla – tai unikali, ilgiausiai Lietuvoje veikianti moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla. Ši 3-jų metų trukmės programa yra transformacinė kelionė, atverianti radikaliai naujus dvasinius, vidinius žmogaus horizontus ir savirealizacijos galimybes.

 

Mokyklą lankančios moterys išlaisvina ir pradeda pažinti savo moterišką prigimtį, atskleidžia savo genialumą bei ypatingus  talentus ir galias!

 

Ši trejų metų kelionė gimė iš jos įkūrėjų, Mokytojų Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno, asmeninio ir dvasinio 28 metų nuolatinio augimo patirties ir visame pasaulyje kauptų praktikų, Išminties Tradicijų žinojimo.

Visa Moters Magijos Mokyklos programa – tai autorinis aukščiausios kvalifikacijos Mokytojų kūrinys.

 

Šioje Mokykloje Andrė AMIYA Pabarčiūtė veda intensyvius praktinius patyriminius-transformacinius užsiėmimus, meditacijas moterims. Mokykla orientuota ne tik į patyrimus, požiūrio plėtimą, bet ir realių įgūdžių ugdymą, kas yra ypač unikalu ir praktiška!

 

Mokykloje moterys taip pat mokosi specialių energetinių bei empatijos lavinimo įgūdžių kartu su EDI(emocinio ir dvasinio intelektų) lavinimo instruktorėmis, įkvepiančiomis  trenerėmis Agne Doveikaite ir Marija May

 

Rimvydas Židžiūnas kiekvienais metais dalyvėms  praveda 9 mėnesių trukmės požiūrio plėtimo seminarų ciklą, padedantį spręsti visus aktualiausius gyvenimo, prasmės, realizacijos klausimus. Jo paskaitų dėka studentės dar geriau gali įsisavinti bei integruoti praktinius įgūdžius į gyvenimą.

Priėmimas

Lankyti šį kursą gali moterys, baigusios įvadinę SoulACTION mokyklos programą „Emocinis ir dvasinis intelektas Gyvenk 100%“ (EDI). Jei nesi jos baigusi, kviečiame susipažinti su jos programa ir lektoriais. Artimiausias kursas jau šį rudenį.

Kiekvieną mėnesį jūsų laukia:

Taip pat, visos dalyvės turi prisijungimą prie ypač vertingo, pilno mokymosi medžiagos internetinio šios mokyklos portalo. Jame jos gali matyti praėjusių mokymų įrašus, peržiūrėti naujas Rimvydo ir Andrės Amiya paskaitas, seminarus. Portalas gausu papildomų dovanų ! Čia mokinės gali peržiūrėti:

Kaip mokomės?

Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai trunka trejus metus. Tačiau kiekviena studentė mokymosi procese, pati nuspręndžią, kiek ilgai nori mokytis. Gali bet kada nutraukti savo studijas. Minimali mokymosi trukmė: 1 mėnuo.

Praktikų ir paskaitų grafikas sudaromas ir išsiunčiamas dalyvėms iš anksto.

 

Kasmetiniai mokymai baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.


Vilnius ir/ar Online

Trejų metų programa

Šiuos mokymus tu gali lankyti tiek, kiek jauti: mėnesį, vienerius ar visus trejus metus. Tai priklauso nuo tavęs. 

Pirmieji metai

Antrieji metai​

Tretieji metai​

Pažink savo prigimtį ir begales talentų.

Tu nustebsi! Kokia esi įvairi, kiek Tavyje glūdi nepažintų savybių ir gebėjimų!

Trumpai apie Mokyklą

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais.

Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 12 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai – vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims, kurių programa apima visus svarbiausius moters gyvenimo aspektus: veiklą, asmeninį, intymų gyvenimą bei neišsemiamą dvasinį potencialą.

Mokyklos mokymo programa sudaryta iš efektyvių senovinių Išminties Tradicijų metodikų, meditacijų, sąmoningumo ugdymo praktikų ir moderniausių psichologijos žinių. Čia atsiveria naujų prasmių ir realizacijos galimybės kiekvienos moters gyvenime!

Programos lektoriai

Programos autoriai: Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Kursus veda: Andrė AMIYA Pabarčiūtė, Agnė Doveikaitė ir Marija May Zamarytė

Ką suteikia šie mokymai?

Šios žinios ir praktikos Tau padės pažinti kūrybinius, energetinius, intuicijos ir išminties resursus, slypinčius Tavo prigimtyje. Ir svarbiausia: nuolat lavinamų įgūdžių dėka įgalinsi save transformuoti savo gyvenimo kasdienybę į tokią, kurioje gali įgyvendinti savo svajones ir daug plačiau išreikšti save. Jei tik nori…, gali savo gyvenimą paversti labiausiai jaudinančiu, stebuklingu, įdomiausiu nuotykiu!

Šį kursą baigę moterys gali tęsti kelionę

Meditacija Gyvenime

kurse. Tai kursas, kuriame Rimvyas Židžiūnas perduoda praktikas ir technologijas, kurių pagalba galime evoliucionuoti dvasiškai įprastose gyvenimo formose: veikloje ir santykiuose.

Dėmesingai kuriamas evoliucijos kelias

Šie mokymai apima ir išminties užsiėmimus, ir praktikas, ir moterų bendruomenę, kuri palaiko tavo augimą.

Neribotos galimybės

Intensyvi ir turininga programa suteikia moteriai neįkainojamos patirties, žinių, atradimų ir įgūdžių, kurie atveria neribotas galimybes gyvenime. Čia kruopščiai sukurta individo ir grupės augimo atmosfera, nuoširdus asmeninis dėmesys skiriamas kiekvienai dalyvei. Ypatinga yra tai, kad visos mokymų programos pritaikomos konkrečioms mokymus lankančioms moterims, jų poreikiams.

Moterų palaikymo oazė

Tai ne tik mokymai, bet ir moteriškos draugystės oazė. Gera atrasti bendraminčių, augančių kartu su tavimi, ratą.😊

Tobulas balansas

Kurse sąmoningai subalansuotos moteriškos praktikos su aiškia sąmonės struktūravimo išmintimi. Tokiu būdu auganti moteris išlaiko kryptingumą, gali pasiekti norimų rezultatų ir būti sėkminga. Tačiau greta savo kryptingumo, ji atveria begaliniai džiuginančią savo moteriškumo potenciją.

Lanksti trukmė

Lankyti galima visus trejus mokymų metus arba tiek, kiek norisi. Net baigus vieną ar kelerius Moters Magijos Mokyklos mokymų metus, atsivers nuostabūs ir visaverčiai savęs, kaip moters, pažinimo bei realizacijos horizontai.

Atsiliepimai

Šie mokymai paliko gilų ir ryškų įspūdį, kurį linkėčiau patirti visoms moterims. Pagaliau radau būdą, kaip pažinti tą giluminę moterišką energiją savyje ir ją įvesti į savo pačios aplinką, kaip skleisti gėrį ir džiaugsmą žmonių širdyse.

Laura

Labai patiko paprastos universalios technikos, kurias bus galima panaudoti išėjus iš mokymų. Kadangi užaktyvintas dešinysis pusrutulis, sunku rinkti mintis. Visiškas atsipalaidavimas. Tikrai norėčiau tęsti. Labai gera įvadinė teorinė dalis, kuri padėjo pagrindus tam, kad vyko toliau.

Dalia

Šiandien man žodžiai „atskleisti“ ir „atrasti save“ įgavo naują prasmę. Ačiū!

Giedrė

Nuostabi kelionė savo moteriškumo link. Būtų gerai nuo paauglystės ugdyti moteriškumą. Ačiū!

Violeta

Daug peno protui ir sielai! Pasikeitė požiūris (tikiuosi ilgam) į savo kūną, jo moteriškas galias ir resursus. Dėkui ir pagiriamasis žodis vedantiesiems, ypač Andrei!!!

Marija

Aukščiausios kvalifikacijos instruktorės

Šį kursą veda dvasinė mokytoja Andrė AMIYA ir jos ilgametės mokinės, žinias pritaikę savo gyvenime.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION įkūrėja, knygų autorė, profesionali muzikantė

Didžiąją dalį mokymų veda SoulACTION centro įkūrėja ir šių mokymų autorė – Andrė.

Agnė Doveikaitė

Instruktorė, profesionali muzikantė, radijo laidų vedėja

Energetines, judesio praktikas veda Andrės AMIYA ilgametė mokinė Agnė.

Marija May

Lektorė, INSPIRÃTA įkūrėja, viešojo kalbėjimo ir charizmos trenerė

Marija šiame kurse veda komunikacijos ir sveikos mitybos užsiėmimus.

Kam skirti šie mokymai?

Jei nežinai, ar šis kursas tau, pasitikrink, kuriuose teiginiuose atpažįsti save​

Jaučiu, kad manyje yra kur kas daugiau, nei pažįstu ir realizuoju.

Noriu išmokti naudotis savo intuicija.

Noriu atskleisti savo energetinius talentus.

Noriu savo gyvenime daugiau meilės ir sąmoningumo.

Ieškau tikrų gyvenimo kokybės pokyčių.

Noriu evoliucionuoti su palaikančia grupe.

Jaučiu, kad gyvenimas gali būti kur kas prasmingesnis.

Ieškau gilesnio ryšio su savo kūnu.

Noriu kurti darnius santykius, bet kažkas vis „pakiša koją”

Ieškau efektyvumo veikloje neišsenkant.

Įvadas į mokyklą

Moters Magijos Mokykla prasideda pirmuoju žingsneliu – emocinio ir dvasinio intelekto (EDI) lavinimo kursu.

Šiame kurse įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. EDI lavinimo kursas skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Mūsų EDI lavinimo kursą per pastaruosius 24 metus jau yra baigę tūkstančiai dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius viršijančias naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Vilnius ir ONLINE

EDI_kalnai

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?