Mokymų programos

Mokymai, kurie paliečia visas tavo gyvenimo sritis ir suteikia realius įgūdžius susikurti laimingą gyvenimą.

Laimingas gyvenimas prasideda čia

SoulACTION mokykloje tu gali pasinerti į tęstines mokymų programas, kurios paliečia visas tavo gyvenimo sritis. Visos programos prasideda nuo Emocinio ir dvasinio intelekto kurso: Gyvenk 100%.

Ilgieji mokymai

Pasinerk į gyvenimą keičiančią ir tave atskleidžiančią kelionę. Kartu su įgūdžius realizavusiais profesionalais.

I etapo mokymai

Emocinis ir dvasinis intelektas Gyvenk 100%

Tavo gyvenimas gali būti harmoningas ir be galo įdomus. Tu gali savyje atrasti neišsenkantį meilės, džiaugsmo ir kūrybos šaltinį. Gali realizuoti neatrastus savo talentus, realizuoti savo potenciją ir išmokti kurti darnius santykius su visais žmonėmis. Ši kelionė be galo įdomi ir ji prasideda čia, nuo pažinties su savimi, žmogaus psichologija ir energetiniais talentais.

Vilnius ir ONLINE

II etapo mokymai moterims

Moters Magijos Mokykla

Moters Magijos Mokykla – tai unikali, ilgiausiai Lietuvoje veikianti moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla. Mokyklą lankančios moterys išlaisvina ir pradeda pažinti savo moterišką prigimtį, atskleidžia savo genialumą bei ypatingus savo talentus ir galias! Andrė AMIYA Pabarčiūtė čia veda intensyvius praktinius patyriminius-transformacinius užsiėmimus, meditacijas moterims.

Vilnius ir ONLINE

MEDITACINIS

II ir III etapo mokymai

Meditacija gyvenime

„Meditacija“ čia suprantama kaip ryšio su savo tikrąja prigimtimi ir savo potencija atradimas. Žodis „gyvenime“ kviečia visas tavo gyvenimo situacijas paversti kūrybiniu savo potencijos įkūnijimu visose gyvenimo formose. Tai mokymai, kurie padeda tapti sąmoninga, save ir savo gyvenimą kuriančia būtybe. Šis kursas padeda pažinti savo pašaukimą, laimės ir pilnatvės kelią gyvenime. 

Vilnius ir ONLINE

Trumpieji mokymai ir renginiai

Susitik su savimi renginiuose, konferencijose ir mokymuose, kuriuos rengia mūsų mokyklos profesionalai.

„Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas“ kurso pristatymas - įvadinis užsiėmimas

Gyvenimo kokybės beieškant

Tavo gyvenimas gali būti sėkmingas, įdomus ir harmoningas tuo pat metu. Tu gali turėti perteklių energijos savo mylimai veiklai. Tu gali išmokti būti spontaniškas ir lankstus bet kurioje situacijoje. Tu gali atskleisti ir realizuoti daug daugiau savo talentų. Taip pat, tu gali sukurti darnius santykius su mylimuoju ar mylimaja. Ir tu gali atnaujinti gilų ryšį su savimi, gamta ir pasauliu!

Pirmas Lietuvoje išminties paskaitų serialas „Esybinis gyvenimas“ su Rimvydu Židžiūnu

SoulACTION Production pristato pirmąjį išminties paskaitų serialą Lietuvoje „Esybinis gyvenimas“.

Jau sausio 24 dieną!

Registruokis ir sužinok apie naujas serijas pirmas.

Šiandien visame pasaulyje susiduriame su nauju iššūkiu. Puikiai žinome, kaip tobulėti, kaip pagerinti save ir pasaulį, kad pasiekti, kad tapti daugiau. Daugelis net ir sekame šiais pasiūlymais ir viską integruojame su didžiuliu dėmesingumu.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?