Rimvydas
Židžiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION centro bendra-įkūrėjas, knygų ir ugdymo programų autorius.

Kvietimas tapti savo gyvenimo kūrėju

Gyvenimas yra toks, kokį jį kuriame patys.

Keletas žodžių apie Rimvydą

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.

Per pastaruosius 12 metų šio centro veikla jau pakeitė šimtų žmonių gyvenimą.

Istorija

Rimvydas mokosi iš ir dirba su aukščiausios kvalifikacijos išminties tradicijų meistrais visame pasaulyje. Jis tyrinėja žmogaus potencialo atskleidimo ir dvasinės evoliucijos temas. Todėl yra savo gyvenime pritaikęs ir į mokymų programas integravęs žinias ir praktikas iš daugelio įvairių dvasinių, psichologijos, fizikos, neuromokslų ir kitų sričių.

Rimvydo įkurtas mokymų centras organizuoja mokymus dar nuo 1994 metų. Jame kasmet ilgalaikėse programose studijuoja virš 100 žmonių, trumpuosius mokymus ir seminarus aplanko tūkstančiai. 

Autorinės Rimvydo Židžiūno programos

Pagrindinės ekspertinės sritys

Mokymai ir iniciatyvos

Mokymai ir iniciatyvos, kurių autorė, kūrėja, lektorė Andrė AMIYA

„Meditacija gyvenime“ - tęstinis kursas ​

Daugelis dvasinių kelių kviečia atsitraukti nuo nuo veiklos, santykių ir intymaus gyvenimo. Šiame kurse Rimvydas perduoda stiprias vidines praktikas, skirtas integruoti dvasinę evoliuciją į kasdienį gyvenimą.

„Meilės ir genialumo srautas veikloje“ - tęstinė programa

Profesinė veikla dažnai tampa tuščia, beprasmė ir tiesiog alinanti. Šis kursas padeda atrasti sakralų veikimą, kuris užpildo giliausias tavo kerteles. Ir dvasinę evoliuciją įprastose veiklose.

Situacinis apmokymas

Ilgamečiai Rimvydo Židžiūno mokiniai turi galimybę mokytis meditacijos gyvenime ir sakralaus veikimo principų unikaliose Meistro organizuojamose situacijoje. Mokiniai kuria įprastas veiklas, verslus ir renginius, remdamiesi kitais, dvasiniais principais.

Rimvydo darbai ir publikacijos

Pažinkite Rimvydą iš jo viešų paskaitų, citatų, knygų ištraukų ir nuotraukų.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?