„Moters magijos mokykla“ – Laimės receptas

Laimės receptas

Norint atrasti laimę santykiuose, reikia suprasti ypač svarbų dalyką apie patį laimės reiškinį: tavo laimė negali būti tokia pati kaip kaimyno, žinomos aktorės, geriausios draugės ar televizijos žvaigždės. Nėra vienintelio visiems tinkančio santykių, veiklos ar kitų sričių laimės recepto, šablono. Bendros tendencijos, patarimai, kaip būti laimingam, padeda, bet išsamiai neatsako į tavo klausimus. Jei aklai tikėsi kaimynių, televizijos ar spaudos siūlomais santykių modeliais, bendromis klišėmis, pakliūsi į spąstus. Nustosi girdėti, jausti, kas iš tiesų tinka tavo unikalumui. Bendro pobūdžio patarimas niekuomet visiškai netiks individui. Taip, jis šiek tiek padės, tačiau nepasiūlys galutinio kokybiško sprendimo. Jį turėsi atrasti pati, padedama puikių patarėjų, mokytojų ar knygų.

Tu esi individuali, unikali, taigi tavo laimės receptas irgi bus unikalus, vienintelis ir nepakartojamas. Tam tikros sudedamosios dalys bus panašios į kitų moterų ar vyrų laimės „mišinį“, tačiau jos bus išdėstytos savita tvarka, originaliomis proporcijomis, su savais „prieskoniais“.

Džiuginanti išvada: laimės receptą reikės susikurti pačiai! Visiška laisvė, jokių kūrybos apribojimų! Minusas tinginukėms: reikės kurti. Pliusas: tai bus toks gyvenimo elementų derinys, kad Tu tikrai jausiesi natūraliai, savimi, laiminga ir patenkinta. Galėsi sakyti: aš susikūriau tokius santykius, kad galiu būti savimi, mylėti, patogiai jaustis. Mane supa tik tie žmonės, kurie mane palaiko ir myli. Gyvenu savo svajonių gyvenimą, kuris yra originalus kūrinys, idealiai tinkantis tik man.

Laimę gyvenime palyginkite su drabužiais. Vienaip jautiesi ir atrodai įsigijusi masinės gamybos M dydžio suknelę prekybos centre, kitaip jautiesi ir atrodai su suknele, kuri dizainerio sukurta ir pasiūta individualiai tau. Vilkėdama specialiai Tau sukurtą suknelę jautiesi savimi, karaliene. Jauti, kad ši suknelė idealiai tinka kaip tik Tau, Tavo kūnui, charakteriui, situacijai. Ji atskleidžia Tave, pabrėžia tavo grožį, unikalumą. Su masinės gamybos suknele jautiesi „normaliai“, „kaip visos“. Taip ir su tuo laimės receptu. Laimės receptas bet kurioje gyvenimo srityje tenkins Tave tik tada, kai bus kruopščiai sukurtas ir atliktas pagal tavo individualumą. Ir tai – nuostabu!

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?