Realizuok talentus ir svajones

Tavo gyvenimas gali būti sėkmingas, prasmingas, pilnas kūrybos ir meilės tuo pat metu. Tu gali turėti perteklių energijos savo mylimai veiklai. Tu gali išmokti būti spontaniškas ir lankstus bet kurioje situacijoje. Tu gali atskleisti ir realizuoti daug daugiau savo talentų. Taip pat, tu gali sukurti darnius santykius su mylimuoju ar mylimaja. Ir tu gali atrasti gilų, pilną išgyvenimų ir spalvų ryšį su gamta ir pasauliu! 

𑁍 Pažink savo tikruosius norus ir atrask laisvę gyventi pagal savo širdies troškimus,

𑁍 Įgauk energijos perteklių svajonių realizacijai,

𑁍 Išmok keisti savo būseną ir gyvenk meilėje, džiaugsme, ramybėje ar kitoje tau vertingoje būsenoje,

𑁍 Nurimdyk proto triukšmą ir išsivaduok iš streso, nuovargio, pasimetimo skausmo,

𑁍 Išlavink kūrybinę vaizduotę ir kurk svajonių  gyvenimą,

𑁍 Įgauk daugiau koncentracijos ir jėgos bet kokiam veiksmui,

𑁍 Atrask esybinius santykius ir mėgaukis meilės erdve, ryšio gelme,

𑁍 Pažadink savo energetinį potencialą ir pradėk gyventi, jausdamas erdvę, energijas, subtilų pasaulį. 

Šis kursas trunka 2,5 mėn.  |  vyksta 3 kartus per savaitę nuo 19:00 iki 21:30 (pirmadienis, antradienis, ketvirtadienis)  |  2,5 val. per užsiėmimą 

Šis kursas taip pat yra būtinas, pirmasis žingsnelis į visus  kitus SoulACTION kursus: Moters magijos mokykla, Vyriško ir moteriško principų balansas, Erotika ir Meditacija gyvenime.

* Registracija yra patvirtinama sumokėjus 100 EUR avansinį mokestį. 

* Kursas vedamas jau daugiau nei 20 metų, todėl mes absoliučiai pasitikime savo kurso metodika. Dėl to suteikiame jums 100% pinigų grąžinimo garantiją, jei po 3 užsiėmimų pranešite, jog norite nutraukti kurso lankymą. 

* Mokėjimai už kursą gali būti atliekami dalimis.

 

Kyla klausimų, susisiek el. paštu info@soulaction.lt arba tel. Nr. +370 624 17476

* Pradžia jau 2024.10.07

Tikėk, kad gali atrasti Esybinį gyvenimą. Tokį, kuriame visa, ką darai, teikia džiaugsmą, santykiai giliai paliečia tavo širdį, o buvimas vienumoje teikia pilnatvę.

Trumpai apie kursą

Šis kursas – tai 30 motyvuojančių, praktinę išmintį ir tikslias žinias suteikiančių 2,5 val. trukmės susitikimųišdėstytų per 2,5 mėnesių.

Kursas sąmoningai subalansuoja teoriją ir intensyvias praktikas. Todėl jį baigę ne tik žinosite, kaip pakeisti savo gyvenimą, tačiau kartu ir turėsite reikiamus įgūdžius atradimus įnešti į savo gyvenimą. 

Kurso trukmė ir intensyvumas sukuria galimybę kiekvienam dalyviui iš tiesų pasikeisti. Juk  jau žinai, kad tikri, vidiniai pokyčiai nevyksta per dieną. Ypač tie, kurie susiję su gyvenimo būdo, įpročių ir savi-identifikacijos evoliucija. Šiems pasikeitimams reikalingas ne tik laikas, bet ir palaikanti grupė, nuolatinis naujų vertybių praktikavimas ir mentorystė. Todėl kurso eigoje ne tik 𑁍 ilgą laiką lavinsi įgūdžius užsiėmimuose, 𑁍 jausi palaikymą iš kartu augančios bendruomenės, bet ir viso kurso metu 𑁍 galėsi nemokamai konsultuotis su išskirtinės kvalifikacijos instruktoriais.

Programos autoriai ir lektoriai

Programos autorius: Rimvydas Židžiūnas

Praktikų sistemos autorius: Igoris Kalinauskas

Instruktoriai: Andrė AMIYA Pabarčiūtė, Rimvydas Židžiūnas, Agnė Doveikaitė, Marija May Zamarytė, Inga Globė, Darius Slavinskas (veda skirtingus kursus, žiūrėti pagal datą)

Įvadas į kitus SoulACTION mokymus

„GYVENK 100%“ žmogaus potencialo vystymo kursas yra visiškai pilnai savarankiškas. Jį baigę jūs jau turėsite pakankamą žinių ir įgūdžių rinkinį visam savo gyvenimui atskleisti. Tačiau tiems, kurie domisi augimu kitose specializuotose srityse, po šio kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims ar tęstinis Meditacija Gyvenime kursas. Šie kursai vyksta savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje. 

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias! Kursą veda Andrė AMIYA Pabarčiūtė ir Agnė Doveikaitė.

Meditacija Gyvenime – tai kursas, kuriame Rimvydas Židžiūnas perduoda praktikas ir technologijas, kurių pagalba galime evoliucionuoti dvasiškai įprastose gyvenimo formose: veikloje ir santykiuose.

Mokymų portalas

Nepriklausomai nuo to, ar kurse tu dalyvauji gyvai, ar internetu, visuomet turi prisijungimus prie kurso medžiagos. Patogus mokymosi portalas leidžia paskaitas, kurso skaidres, meditacijų aprašymus ir kt. matyti tau patogiu metu, kiek tik nori kartų.

Play Video

„Gyvenk 100%“ - tai neišsemiamas šaltinis
laimingam gyvenimui

Šis kursas kviečia tave lavinti visus šiuos įgūdžius

Pažink savo ir kitų emocijas

Šiame kurse tu pažinsi savo emocijas, jų kilmę ir įtaką tavo gyvenimui. Suprasi, kodėl į situacijas ir žmones reaguoji vienu ar kitu būdu ir gebėsi tai valdyti.

Atrask drąsą ir įveik kliūtis

Baimė suklysti, būti neįvertintu ar atstumtu yra didžiausia visų žmonių kliūtis ieškant svajonių gyvenimo. Šiame kurse išmoksi išlaisvinti savo drąsą ir gyventi nuo savo vidaus.

Įgyk neišsenkantį energijos šaltinį

Ar kartais jauti energijos stoką? Specialių praktikų metu išvystysi gebėjimą jausti ir valdyti savo energijos kiekį. Ir sustiprinsi savo energetinį skambėjimą.

Išmok
atsipalaiduoti

Net ir ilgos atostogos nepadeda, jei nežinai, kaip atpalaiduoti protą, emocijas ir kūną. Atrasi būdus, kurie leis labai greitai, vos per 10-15 min., pereiti į pilną atsipalaidavimą.

Išmok pakeisti būseną

Įgausi konkrečius įrankius, kurie leis bet kokioje situacijoje pakeisti savo būseną. Tam, kad galėtum visuomet veikti efektyviausiu, darniausiu būdu.

Išlaisvink kūrybiškumą

Daugelis turime talentų ir gebėjimų, apie kuriuos nė nenutuokiame. Laukiame, kol juos pastebės ir pabudins kiti. Čia atrasi, kas tave įkvepia ir kaip atrakinti savo kūrybos šaltinį.

Atrask aiškų mąstymą

Daugelio šiuolaikinių žmonių protas – neramus. Dėl to kyla stresas, trūksta kūrybiškumo. Atrasi įrankius nuraminti protą ir atskleisi aiškų, kūrybišką matymą.

Atrask gyvenimo balansą

Atrasi, kas yra ir iš kur kyla gyvenimo balansas, harmonija ir užpildymas. Išmoksi atskirti savo gyvenimo sritis. Ir suvoksi, ko kurioje ieškoti, kad įsivyrautų pilnatvė.

Sustiprink savo empatiją

Kur kas geriau perprasti kitų žmonių savijautos ir elgesio priežastis. Todėl galėsi kurti darnų, efektyvų bendravimą ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime.

Pažink savo tikrus norus

Visą gyvenimą mums diegiami kitų norai. Dėl to dažnai nežinome, ko norime patys. Mokymuose aptiksi, kurie norai „Tikri“ ir gebėsi pasirinkti, kurių siekti, o kuriuos – ignoruoti.

Suprask, kaip kurti santykius

Perpratęs darnaus bendravimo principus, gebėsi kurti gilius ir darnius santykius. Ne tik su žmonėmis, šalia kurių lengva, bet ir su tais, kurie kelia iššūkių.

Ir dar daug
daugiau

Efektyviau spręsi „problemas“, lavinsi intuiciją, išmoksi atrasti naujas gyvenimo prasmes, gilinsi socialinius įgūdžius, lavinsi koncentraciją, dekoncentraciją ir kt.

Mokymų struktūra ir temos

Mokymuose tu ne tik įgausi žinių ir išminties, bet ir aptiksi daugybę praktikų, kurios leis realiai atradimus integruoti į savo gyvenimą.

Pirma dalis – 15 užsiėmimų

Teorija

Antra dalis – 15 užsiėmimų

Praktika

Ką apie kursą kalba dalyviai

„Gyvenk 100%“ kursą jau baigė virš 1000 laimingų žmonių. 

Žiūrėk video ir išgirsk, ką kurse atranda jo dalyviai

Play Video

Skaityk atsiliepimus

Aš iki pat šiol sulaukiu klausimų, kodėl mane taip neįtikėtinai džiugina maistas arba vėjas! Arba "tiesiog" kaimyno šypsena, arba "tiesiog" vanduo. Man vis dar virpa visos ląstelės. Visiems pasakoju, kad radau namus. Namus, kuriuose visi būdai, kuriais iki šiol slapčia patyriau pasaulį, tapo legalūs ir priimtini. Eina šiurpai! Ačiū jums iš pačių dūšios gelmių

Įsivaizduokite 1980–ųjų automobilį MOSKVICH su savo galimybėmis ir šiuolaikinį BMW. Per 2,5 mėn. už juokingą kainą galite save paversti tokiu BMW – buvęs lėtas ir inertiškas tapsite dinamiškas ir smagiai riedėsite gyvenimo vingiais – gyvenime bus daugiau spalvų, pozityvumo ir veiklos. Kas atrodo sunku, taps paprasta ir miela.

Tai nuostabi kelionė su praktiniais nuotykiais. Tai įkvepia, tai ramina, tai jaudina, tai veikia, tai atsiperka! Tai kelias į savęs ir kitų pažinimą, į kokybę ir jausmus. Nuostabiausi linkėjimai!

Superiniai mokymai. Perduodamos technologijos, kaip pamatyti gyvenime vykstančių dalykų priežastis ir kaip pakeisti. Kas atrodė gyvenime neįmanoma, tapo įmanoma. Viskas priklauso nuo tavęs, tavo norų, užsibrėžtų tikslų ir tikėjimo. Atradau, kad ne aplinkybės diktuoja man, o aš galiu valdyti esamas situacijas (nuotaikas, savijautą). Galime gyventi taip, kaip iš tikro norime, ir turėti tai, ko norime.

Atėjęs į šiuos kursus gausi tai, ko ieškai, ko tau trūksta, ir dar papildomai visko daugiau, ko net nežinojai, kad yra ir egzistuoja. Tapsi laisvas ne tik nuo aplinkos, bet ir pats nuo savęs, nes atrasi naują save. Ir, svarbiausia... išmoksi... net ne... ne išmoksi, o tiesiog tapsi laimingas.

Tavo gyvenimas iš tiesų pasikeis! Tai, ką aš pati gavau čia, yra visiškai neįkainojama, to neįmanoma išreikšti žodžiais. Kiek daug reiškia vien tai, kad kiekvieną rytą atmerki akis ir tą pat akimirką šmėkšteli mintis, jog laukia dar viena nuostabi diena! Niekada iki tol nesupratau, ką reiškia tiesiog BŪTI, gyventi ČIA ir DABAR, kad norint jaustis laimingam visiškai nereikia jokių objektyvių priežasčių. 

Kam skirtas šis kursas

Jei nežinai, ar šis kursas tau, pasitikrink, kuriuose teiginiuose atpažįsti save​

Daug pasiekiau veikloje, bet toliau ieškau laimės

Gyvenime ieškau daugiau spalvų, įvairovės ir įspūdžių

Noriu turėti daugiau energijos ir patirti įkvėpimą

Jaučiu, kad esu daugiau, nei pažįstu ir realizuoju

Vadovauju komandai ir noriu atskleisti žmones

Daug žinau, bet nepritaikau, noriu  įgūdžių

Ieškau savo tikrųjų norų ir prasmės jausmo gyvenime

Noriu dalyvauti kituose SoulACTION kursuose

Noriu kurti darnius santykius, bet kažkas vis „pakiša koją”

Ieškau efektyvumo veikloje ir noriu aptikti naujų savo talentų

Aukščiausios kvalifikacijos kurso treneriai ir autoriai

Visus SoulACTION kursus kuria ir veda tik žinias gyvenime pritaikę treneriai
„Gyvenk 100%“ emocinio ir dvasinio intelekto kursą veda tik labai patyrę ir įgytas žinias gyvenime pritaikę treneriai. Kiekvienas jų studijuoja psichologiją „SoulACTION“ centre daugelį metų ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.

Agnė Doveikaitė

Emocinio ir dvasinio intelekto trenerė, DFB instruktorė, „Ecstatic Dances“ įkūrėja, profesionali muzikantė

Daugiau apie Agnę:
https://agnedoveikaite.lt

Marija May

Emocinio ir dvasinio intelekto trenerė, DFB instruktorė, Mokymų centro INSPIRÃTA įkūrėja, viešojo kalbėjimo ir charizmos trenerė

Daugiau apie Mariją:
https://inspirata.lt/apie

Rimvydas Židžiūnas

Kurso autorius ir kurso svečias, dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas, lektorius, autorius

 

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Kurso svečias, dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja, knygų autorė, profesionali muzikantė

 

Mokymų kaina

Žemiau pateiktos kainos yra už visą „Gyvenk 100%“ kursą. Tai 2,5 mėn. trukmės gyvenimą keičiantys mokymai, 4 aukščiausios kvalifikacijos treneriai ir patogus mokymosi portalas.

SUPER-EARLY-BIRD

920 Eur Dabar 680 EUR
Kaina kils artėjant kurso pradažiai.

Nuolaidos

100% pinigų grąžinimo garantija

Jei nuspręsi kursą nutraukti per pirmus 3 užsiėmimus, grąžinsime tau visus už kursus sumokėtus pinigus. Be jokių klausimų, be sąlygų, be paaiškinimų. Tai, kuo dalinamės, yra daugiau, nei mokymai. Tai pagalba kiekvienam dalyviui susikurti jį atskleidžiantį gyvenimo būdą, kuris įkvepia ir daro žmogų laimingu. Tai – mūsų misija.

Dovanos kiekvienam kurso dalyviui!

Visi užsiregistravę gaus dovanų net tris nuostabius SoulACTION centro įkūrėjų kūrinius.

Rimvydo Židžiūno el. knyga „Kūrėjo kodas“

Visi mokymų dalyviai gaus dovaną – Rimvydo Židžiūno el. knygą „Gyvenimo kūrėjas“. Ši knyga išsamiai padės pagilinti „GYVENK 100%“ žmogaus potencialo vystymo kurse dėstomą psichologiją ir praktikas.

Audioknyga “Amžinas medaus mėnuo“

SoulACTION centro įkūrėjų, Andrės Amiya Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno audioknyga „Amžinas medaus mėnuo“ perduoda gilią patirtį apie tai, kaip kurti darnius, įkvepiančius, atskleidžiančius ir net gydančius santykius.

3 Rimvydo Židžiūno  socionikos seminarai

Visi kurso dalyviai taip pat gaus 3 Rimvydo Židžiūno video seminarus apie socioninius žmonių tipus. Ši papildoma medžiaga atskleis daug svarbių faktų apie žmonių tarpusavio santykius: talentus, konfliktus ir jų sprendimus.

Gyvai Vilniuje ir Online

Dažniausiai užduodami klausimai

Štai keletas atsakymų, kurie gali padėti pajausti, ar šis kursas tinka būtent tau.

Kodėl tiek užsiėmimų?​

Norint valdyti emocijas ir mokėti jomis naudotis, svarbu ne teorinės žinios, o praktiniai savireguliacijos įgūdžiai. Tikrai esi sutikęs žmonių, kurie žino daug, lankė daugybę kursų ir mielai paaiškina kitiems, kaip tapti laimingiems. Tačiau stebint jų gyvenimą akivaizdu, jog turimų žinių, deja, pritaikyti nepavyksta net jiems patiems. Kodėl taip yra? Mūsų centro ilgalaikė, 25 metų praktika patvirtino, jog žinių nepakanka. Tai, ką išmoksti ir patiri, dar turi gebėti integruoti į savo gyvenimą.

Iš kur atrasti tiek laiko?​

Kaip neįmanoma išmokti naujos kalbos per vienos dienos mokymus, taip neįmanoma išmokti valdyti savo emocijų per trumpą laiką. Tęstiniai mokymai „Gyvenk 100%“ sukurti taip, kad padėtų tau realiai pakeisti gyvenimą. Todėl kurso programa trunka 30 vakarų, 3 kartus per savaitę (pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais nuo 19 val.), vienas užsiėmimas trunka 2,5 valandos ir suformuoja realius įgūdžius.

Iš ko susideda kurso kaina?

Kursą veda 4 profesionalūs, labai gilią patirtį sukaupę specialistai. Per 30 užsiėmimų jūs kartu su jais, gyvai praleidžiate virš 70 valandų! Todėl vienos valandos kurso kaina yra labai maža: 12,27 EUR (mokant pilną sumą be nuolaidos).  Papildomai prie užsiėmimų, jūs visuomet turite prieigą prie komandos administruojamo, labai patogaus mokymosi portalo. Kuris leidžia užsiėmimus žiūrėti pakartotinai ar jums patogiu metu. Prie visa to, kiekvienas dalyvis kviečiamas individualiai konsultuotis, kiek jaučia poreikio, su bet kuriuo iš kurso vedėjų. Taigi, kurio metu jums dėmesį skiria, jus konsultuoja ir palaiko daugelis aukščiausio lygio specialistų.

Ar kursas vyks gyvai?

Jei bus sudarytos sąlygos rengti mokymus gyvai, dalis kurso persikels į gyvą bendravimą. Tačiau tiems, kurie gyvena ne Vilniuje,  bus sudaromos sąlygos dalyvauti ir online. Labai norime bendrauti, mokytis susitikus gyvai. Jei galėsime, taip ir padarysime. Gyvi užsiėmimai vyksta Vilniuje.

Kiek laiko turėsiu prieigą prie kurso online medžiagos?

Prieigą prie portalo turėsite dar 3 mėnesius po kurso užbaigimo. Taip pat, jei tęsite studijas kituose SoulACTION programose, portalą naršyti ir kurso medžiagą žiūrėti galėsite tiek, kiek truks jūsų mokslai.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?