„Moters magijos mokykla“ – Meilės magija

Meilės magija

Yra viena ypatinga jėga, kurianti žmogų, formuojanti gyvenimo tėkmę. Ji kuria likimus, pasaulį, kuriame visi gyvename. Tai – meilė.

Meilė jokiu būdu nėra tik santykiai, tai kur kas daugiau. Meilė – tai ir energija, erdvė, sielų bendravimas, pažinimas, ir pati Tavo prigimtis. Mylėti, vadinasi, ribų su savimi, su kitu žmogumi ir pasauliu nebuvimas. O tai išties iššūkis ir didžioji palaima.

Meilė ir moteris – beveik tapati sąvoka. Meilė pripildanti, gydanti, bet kokį skausmą, gyvybė, šiluma, pats gyvenimo grožis. Kaip ir moteris… Meilės fenomenas pirmiausia pasireiškia moterų dėka. Jos juk tokios talentingos mylėti! Būti pačiu meilės pertekliumi – tikrasis moteriškumas. Kai moteris myli, ji atsiskleidžia, žydi, kuria tai, kas gyva, džiugina ir suteikia prasmę. Mylinti moteris dalijasi šviesiais jausmais, išmintimi, padeda ją supantiems žmonėms. Mylinti moteris žino, kad šioje beribėje meilės erdvėje visi žmones tam tikra prasme yra artimi. Ji žino, kad padedama ją supantiems žmonėms padėsi ir sau, nes taip dar labiau atsiveriama meilės stebuklui. Kai esi atvira meilei, Tavo gyvenimas įgauna prasmę, kitokį būties skonį, nenusakomo gyvenimo grožio pajautimą. Gyventi gera, kai myli.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?