„Amžinas medaus mėnuo“ – Auksinės taisyklės

Auksinės taisyklės

Moteris laiminga tada, kai ji… laiminga. Ir tai priklauso nuo jos pačios prigimties. Tai yra, ar ji tam tikromis salygomis gali atsiskleisti, žydėti ir jaustis gyvastinga. Vyras pilnatvę jaučia įveikęs kliūtis ir pasiekęs savo tikslus, kažkuo tapęs, kažką sukūręs ar padaręs. Moteriai realizacijos jausmą sukelia pats gyvenimo procesas, jo kokybė, jausmai ir emocijos. Vyrus įprasmina veikla, rezultatai ir galios jausmas, įveikus dar vieną kliūtį.

– Vyrui verta žinoti, kad, norint padėti moteriai susivokti savyje, reikia leisti jai išsikalbėti ir jos neanalizuoti kaip savęs. Išmintingiausia ją stebėti kaip gamtą, kurioje tuo metu vyksta tam tikras meteorologinis reiškinys. Moteriai tai padeda jaustis mylimai, kartu atviras pokalbis padeda geriau susivokti savyje.

– Moteris turi prisiminti, jog vyrui reikia suteikti laisvės, kad jis galėtų ramiai analizuoti save ir savo gyvenimą. Jam nereikia patarimų ar pastabų, nes jos dažniausiai trukdo pačiam spręsti savo situaciją. Akivaizdu, kad netinka tiesiogiai patarinėti, geriau suteikti teisingų duomenų, kurie natūraliai pakreiptų analizę tinkama linkme.

Išmintinga moteris ne patarinėja, ji moko pateikti tinkamą informaciją ir taip pakeisti vyro mąstymo eigą, bei priimamus sprendimus.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?