Mielieji, visos Rimvydo Židžiūno paskaitos pagaliau atrado savo ilgalaikius namus.

Pirmą kartą per 28 metus jo dėstoma medžiaga ir net visi kursai bus prieinami visiems, norintiems mokytis drauge. Visas Rimvydo naujausias, išsamias paskaitas nuo šiol rasite adresu www.rimvydopaskaitos.lt

Čia už labai simbolinę kainą (o jums dar ir su nuolaida!) galite rasti visą „GERA KARTU“ kursą, jau dabar – dar dvi papildomas naujas paskaitas. O taip pat kiekvieną mėnesį ten pat, patogioje, saugioje platformoje jus pasieks po dvi vis naujas paskaitas!

Kviečiame išbandyti Rimvydo online mokyklą NEMOKAMAI 7 dienas. Vėliau, jei nuspręsite tęsti kelionę kartu, tai padaryti galėsite vos už 9,99 eur/mėn.

Nuolaidos kodas: GERAmokytis

Su dėmesiu ir palaikymu,

Rimvydo komanda

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Ar išlaikyti meilę ir harmoniją poroje įmanoma?

Konfliktai santykiuose kyla nuolatos. Jie gali kilti net ir tarp darniausių porų. Bet mes galime neleisti jiems sugriauti mūsų meilės! Mes galime išmokti konfliktus paversti atvirumu, didesniu vienas kito supratimu, dar glaudesniu artumu.

„Gera kartu“ tai nemokamas, žvaigždutėmis vertinamas, 8 paskaitų kursas. Kursą veda vienas žymiausių lietuvoje asmeninio ir dvasinio augimo specialistų Rimvydas Židžiūnas. Tai išminties ir įkvėpimo šaltinis, kuris padės jums pamatyti naujai ir išspręsti daugelį santykių nesusipratimų ir konfliktų.

 • Šis kursas padės perprasti, kodėl poroje konfliktai neišvengiami, jei neturime specialių žinių apie vyro ir moters psichologiją. 
 • Čia sužinosite, kas daro jūsų antrą pusę (vyrą ar moterį) laimingą, o kas ją skaudina.
 • Taip pat išmoksite, kaip tinkamai komunikuoti ir sukurti daugiau džiaugsmo savo santykiuose.
 • Atrasite, kaip pagydyti skausmingas emocijas ir netgi po jų susigrąžinti meilę.

Programos autorius

Programos autorius: Rimvydas Židžiūnas

Kurso apimtis: Kursą sudaro 8 autorinės Rimvydo Židžiūno paskaitos santykių tema.

Apie autorių: Rimvydas Židžiūnas yra asmeninio ir dvasinio augimo specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas požiūrio plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas. Per pastaruosius 12 metų šio centro veikla jau pakeitė daugybės žmonių gyvenimą. Jame kasmet ilgalaikėse programose studijuoja virš 100 žmonių, trumpuosius mokymus ir seminarus aplanko tūkstančiai.

„Gera kartu“ kursas atskleis paslaptis, kaip sukurti ilgalaikius ir harmoningus santykius, kurie džiugina tokias skirtingas būtybes kaip vyras ir moteris. Taigi, jei norite perprasti, kaip gimsta konfliktai jūsų poroje, jei esate pasirengę pagydyti skausmingas emocijas, jei norite įnešti kur kas daugiau sąmoningumo ir meilės į savo santykius, „Gera kartu“ kursas jums.

Šis kursas yra skirtas jums, jei: 

 • šiuo metu esate santykiuose, 
 • šiuo metu esate vienas ir bandote suprasti, kodėl buvę santykiai nutrūko, 
 • jaučiatės pasirengę atverti duris naujam susitikimui ir norite pasirengti kurti darną nuo pirmo susitikimo, 
 • norite praplėsti matymą apie meilės ir darnos galimybes santykiuose, nors šiuo metu esate nuostabiame ryšyje su mylimuoju.

Kurso temos:

 1. Poros santykių etapai 
 2. Nesusipratimai poroje: vyrų ir moterų smegenys 
 3. Poros santykių konfliktai 
 4. Kaip vyras ir moteris gali vienas kitam padėti būti laimingiems? 
 5. Darnus bendravimas poroje 
 6. Kaip kurti darnius santykius šiuolaikinei porai? 
 7. Kaip dirbti su skausmingomis emocijomis poroje? 
 8. Vyras ir moteris. Menas būti kartu laimingiems

Ieškai, kaip kurti savo Esybinį gyvenimą?

PRADĖK SAVO KELIONĘ JAU VASARĮ

Rimvydo Židžiūno įkurtas „SoulACTION ” mokymų centras kviečia į ilgalaikes mokymų programas, kurios leidžia nuolat augti ir pereiti į vis naujus evoliucijos etapus. Jei nori išbandyti, kaip atrodo bundanti tavo esybė, kokį gyvenimą ji kuria, kviečiame į „Gyvenk 100%: emocinis ir dvasinis intelektas” kursą.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?