Meditacija
Gyvenime

Pažink Kūrėją savyje. Ir išmok kurti gyvenimą, kuriame pilnai realizuoji 

savo talentus, duotybes ir begalinę potenciją.

Susikurk prasmingą gyvenimą

Pažink gyvenimą, ir visas jo kasdienes formas, kaip erdvę, skirtą pilnai tavo aukštesniojo Aš realizacijai.

Kūrybinė autentiškumo išraiška

Apie kursą

Maditacija Gyvenime – tai unikalus, kasmet perkūriamas kursas kartu su dvasiniu mokytoju Rimvydu Židžiūnu. Kiekvieni metai kviečia pasinerti į naują savityros temą: sąmonės būklių valdymas, manifestacija, darbas su pasąmone ir kitos.

Visiems jau tampa akivaizdu, kad homo sapiens (protingas žmogus) nėra aukščiausia žmogaus sąmonės evoliucijos pakopa. Mes matome, kad protingas žmogus sugeba sukurti nuostabias technologijas, bet kartu su tuo pridaryti ir daug žalos sau bei visai Žemės planetai. Protingas – tai nebūtinai laimingas.

Žmogaus potencijos tyrėjai jau seniai aptiko, kad protingumas mumyse yra tik sėkla, kuri gali sudygti į nuostabius augalus. To pasekoje gali gimti nauji evoliucijos laipteliai – tokie, kaip sąmoningas žmogus, kuriantis žmogus, integruotas ar holistinis žmogus. Tikriausiai kažkada bus rastas pavadinimas šiam naujam žmogaus sąmonės galimybių atsivėrimo etapui, tačiau jau šiuo metu gyvena tokie žmonės, kurie tam tikrų praktikų ir savo unikalaus gyvenimo būdo pagalba realizuoja savo sąmonės potencialą. Šis kursas yra skirtas pasidalinti šiomis žiniomis ir praktikomis, kurias Rimvydas Židžiūnas praktikuoja nuo 1994 metų jau 27 metus. Sunku mokymą nusakyti vienu ar keliais žodžiais, bet galime jį pavadinti „meditacija gyvenime“.

Naudojamos meditacinės, sąmoningumo, psichologinės ir psichinės energijos valdymo metodikos.

Kiekvieną mėnesį dalyviams suteikiama:

Vienas savaitgalis užsiėmimų su Rimvydu Židžiūnu

Du 3,5 val. trukmės vakaro užsiėmimai

Dvi Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo paskaitos

Vienas užsiėmimas bendravimo ir palaikymo grupėje (pagal poreikį)

Kurso temas išskleidžiančios meditacijos

Namų darbų užduotys

Kaip mokomės?

Meditacija Gyvenime kursas trunka nuo vienerių metų. Jūs esate laisvas pasirinkti, kiek lankyti, tačiau daugelis žmonių studijas su Meistru tęsia nuolatos.

Kasmetiniai mokymai baigiami vasaros stovykla.

Kas gali lankyti šį kursą?

Lankyti šį kursą galite baigę įvadinę SoulACTION mokyklos programą „Emocinis ir dvasinis intelektas Gyvenk 100%“ (EDI). Jei nesate jos baigęs, kviečiame susipažinti su jos programa ir lektoriais. Artimiausias kursas jau greitai.

Kas yra Meditacija Gyvenime?

Meditacija“ čia suprantama kaip ryšio su savo tikrąja prigimtimi ir savo potencija atradimas.

Žodis „gyvenime“ reiškia, kad visas savo gyvenimo situacijas mes paverčiame savo kūrybine išraiška, savo potencijos realizacija ir jos įkūnijimu kasdienybėje. Tai mokymai, kurie padeda tapti sąmoninga, save ir savo gyvenimą kuriančia būtybe. Dauguma praktikų ir žinių padeda pažinti bei atrasti savo pašaukimą, laimės ir pilnatvės kelią savo gyvenime. Padeda atskleisti unikalius vidinius talentus, kad galėtume sukurti norimą gyvenimo kiekybę (rezultatus) ir kokybę (laimės, pilnatvės jausmus).

Išminties Tradicijų perdava

Pagrindinės temos

Rimvydo Židžiūno kursas „Meditacija Gyvenime“ kviečia tyrinėti giliausius žmogiškosios būties principus. Čia tu gali atrasti ryšį su savo tikrąją prigimtimi ir išmokti kurti gyvenimą, kuriame Tu gali pilnai išsiskleisti. Taip ne tik atrandame savo prigimtį, bet ir realizuojame pilną jos potencialą.

Tobulėjimo ir sąmonės evoliucijos praktikos.

Išminties Tradicijų meditacijos ir praktikos, kurias galima atlikti nenutraukiant įprasto gyvenimo ritmo.

Savo unikalių talentų ir potencijos atskleidimas ir realizacija.

Savo pašaukimo, meilės, harmonijos, ramybės, pilnatvės būsenų atradimas ir jų integravimas į savo gyvenimo būdą.

Visuminis mąstymo metodas. Mąstymas apimtimis, intelektualinės įžvalgos ir kokybinių struktūrų metodas.

Kūrybinis intelektas. Naujas ir efektyvus reagavimo būdas į gyvenimo iššūkius ir pokyčius.

Manifestacijos praktikos: kaip kurti vidinę savo tikrovę ir kaip ją paversti realybe.

Psichinės energijos valdymo praktikos ir kaip jos padeda gyventi laimingai ir sėkmingai.

Sąmonės ir savo vidinio pasaulio valdymo ir kūrimo praktikos „Sąmoningas ir kuriantis žmogus“.

Vidinių (dvasinių) ir išorinių tikslų subalansavimas: sujunk nesumaišydamas, atskirk nenutraukdamas.

Visų užsiėmimų įrašai ir konspektai prieinami elektroninėje
SoulACTION mokymų platformoje.

Apie kursų autorių

Rimvydas Židžiūnas neša išminties Tradicijų tiesioginės perdavos žinojimą, kurį apjungia su šiandieninio mokslo ir psichologijos žiniomis.

Rimvydas Židžiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas, knygų ir mokymo programų autorius

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.
viber_image_2019-09-29_19-54-08

Atsiliepimai

Rimvydo mokymai man padeda ne tik užsitikrinti sėkmingą karjerą, atsipalaiduoti ir mėgautis asmeniniu gyvenimu, bet ir rasti balansą tarp skirtingų gyvenimo sričių. Galiu drąsiai sakyti, kad dėl šių mokymų turiu 500 % daugiau energijos nei kada nors anksčiau.

Paulius

Apie vyro jėgą galima spręsti iš jo sąmonės struktūros. Kokio sudėtingumo vidinius ir išorinius uždavinius jis gali išspręsti? Kokio dydžio kliūtis jis gali įveikti? Kai kurių dalykų neįmanoma išmokinti, bet juos galima išmokti. Rimvydas Židžiūnas savo paskaitose būtent tuo ir dalinasi

Jurgis

Šie mokymai siūlo superines galimybes ir efektyvius įrankius tobulėti, kurti save ir savo gyvenimą sąmoningai. Vis didėjantis sąmoningumas ir dėmesio valdymas yra pagrindiniai dalykai, kurių čia mokausi.

Martynas

Tai praktiniai mokymai vyrams, su atitinkama logika ir iššūkiais, kaip tapti savo gyvenimo šeimininku ir kurti palankias sau aplinkybes. Gera žinia yra ta, kad tokius įgūdžius tikrai galima išlavinti. Tai reiškia, kad iš tiesų gali daryti tai, kas patinka, žibančiomis iš pasitenkinimo akimis.

Gintaras

Aš per daugiau nei metus daug išmokau ir taikau kasdieniame gyvenime ‒ poveikis akivaizdus, o geriausia ir smagiausia, kai tai pastebi aplinkiniai. Manau, visiems jau žinoma, kad norėdamas pakeisti savo gyvenimą, turi pats pasikeisti. Visa Rimvydo Židžiūno perduodama savęs keitimo technologija yra kaip tik skirta kasdieniam naudojimui čia ir dabar, o svarbiausia ‒ tai veikia. 

Giedrius

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?