Kaip gyventi pertekliuje? (2017)

Perteklius yra tai, ko mes ieškome. Tačiau kur ir kaip mes jo ieškome? Ar jį sukelia įvairūs gyvenimo objektai, galimybės, pramogos ir laisvas laikas? O gal jis atsiranda iš sėkmės, pasiekimų, pripažinimo ar šlovės? O gal perteklių sukuria jausmai ir emocijos? O gal dvasinis žmogaus gyvenimas? Tai klausimai, į kuriuos mums reikia atsakyti savo gyvenimo patirtimi. 

Tačiau kodėl, net turėdamas visus išvardytus elementus, žmogus vis tiek jaučia, kad jam kažko trūksta? Galbūt jis tvirtai laikosi tokio požiūrio į gyvenimą ir save, jog, kad ir ką gautų, jam vis tiek mažai? Ar tikrai reikia gauti, norint patirti perteklių? Ar tikrai reikia kaupti ir nuolat rūpintis rytdiena, norint gyventi gausoje? 

Visi žmonės, gyvenantys patirdami perteklių, tvirtina, kad tai sąmonės būklė, kuri atsiranda ne tada, kai gauni, o tada, kai dalijiesi ir tampi tarsi laidininku. Yra tokios sąmonės būsenos, kurias patirdamas žmogus jaučia nuolatinį perteklių pozityvumo, kūrybingumo, noro dalytis ir kooperuotis. Yra tokios būsenos, kurias patirdamas žmogus jaučia ryšį su kitais, tuomet tai kuria atjautą, pakantumą ir begalinį norą padėti sau, kitiems bei visai žmonijai. Yra tokios būsenos, kai tiesiog gera su pačiu savimi ir nieko daugiau nereikia. Gyvendamas ir patirdamas tokias būsenas žmogus nuolat jaučiasi užpildytas, nes ne kaupia ką nors, bet dalijasi. Kalbame apie perteklių viduje, kuris natūraliai laikui bėgant gali sukurti gausą išorėje. 

Šis seminaras skirtas toms sąmonės būklėms ir požiūriams, kurie mus atveda į vidinį perteklių.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?