Yra daug pozityvios tėvystės teorijų, kuriose visas dėmesys nukreipiamas į vaiką, mokoma kaip vaikais rūpintis, juos lavinti, ugdyti, disciplinuoti. Sąmoningoje tėvystėje dėmesys nukrypsta ne į vaiką, o į tėvus: kas vyksta su tėčiu ir mama, kai jie augina vaiką, su juo bendrauja, drausmina, auklėja, moko?

Sąmoninga tėvystė siūlo metodus, kurie padeda pamatyti, kokios tėvų gyvenimo patirtys, susiformavę įpročiai ir įsitikinimai trukdo besąlygiškai mylėti ir palaikyti savo vaikus. Todėl turime galimybę sąmoningai apžiūrėti iš ko patys esame padaryti, ką perėmėme iš savo tėvų, visuomenės ir pasakyti „ne“ daugybei toksiškų įpročių, elgesio modelių, įsitikinimų.

Tai atveria galimybę galutinai subręsti, suaugti, prisiimti atsakomybę už save, savo gyvenimą ir už tai, ką perduodame savo vaikams.

𑁍 Auk kartu su vaiku,

𑁍 Atrask save naujai santykių su vaikais plotmėje,

𑁍 Įgyk drąsos klausytis savo širdies,

𑁍 Būk ir gyvenk šia akimirka,

𑁍 Išlik emociškai ramiu ir stebinčiu. 

Šie mokymai trunka 3 mėn.  |  vyks 1 kartą per savaitę (ketvirtadieniais) nuo 18:30 iki 20:00 val.  |  1,5 val. per užsiėmimą 

Vaiko auginimas
gali būti tavo kelias
sąmoningumo link

Jei abejoji ar šie mokymai skirti Tau ir nori apie juos sužinoti daugiau, REGISTRUOKIS Į NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ.

Mokymai online

Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS

Trumpai apie mokymus

Šie mokymai – tai 12 motyvuojančių, praktinę išmintį ir tikslias žinias suteikiančių 1,5 val. trukmės susitikimų, išdėstytų per 3 mėnesius.

Mes visi norime užauginti drąsius, savarankiškus, laisvus, kūrybingus, laimingus žmones. Mes visi norime, kad mūsų vaikų ateitis būtų šviesesnė, taikesnė, gražesnė. Svajojame tapti nuostabiais tėvais, dalintis savo patirtimi, mylėti, rūpintis, puoselėti, o atgal patirti pagarbos, susižavėjimo ir dėkingumo jausmą.

Tačiau gimus vaikams greitai suprantame, kad mūsų svajonės mažai susijusios su realia patirtimi. Nes auginti vaikus reiškia ne tik žaidimus, ramų susėdimą prie bendro vakarienės stalo, ne tik nuoširdžius pokalbius ir paguodą reikiamu metu. Tai reiškia ir bemieges naktis, ir savo poreikių aukojimą, pyktį, kai vaikas nesupranta ir neklauso, bejėgystės jausmą, kai negalime nuraminti ar suprasti savo vaikų.

Kodėl vaiko auginimas yra tokia sudėtinga ir intensyvi patirtis ir ar įmanoma jai pasiruošti? 

Atsakymas yra TAIP, bet tai nėra absoliučios tiesos radimas, dešimties visada veikiančių patarimų rinkinys ar kelių knygų perskaitymas. Atsakymas yra SĄMONINGUMAS.

Sąmoningumas – svarbiausias įgūdis, padėsiantis kurti ir palaikyti ryšį su vaiku

Mokymų metu jūs nuolat stiprinsite savo gebėjimus

Kurti tvirtą, šiltą, geranoriškumu paremtą santykį su vaikais

Išlikti emociškai ramiais ir stebinčiais

Labiau suprasti ir
mylėti save

Turėti drąsos klausytis savo širdies, o ne primesto visuomenės ar giminės balso

Suvokti savo vaiko jausmus už jo elgsenos ir žodžių

Jausti savo vaiko esybę, matyti jo Sielos pašaukimą

Būti ir gyventi šia
akimirka

Spontaniškai parinkti išmintingiausią sprendimą duotu momentu

Į kokią kelionę jus kviečiame?

Teoriją jungsime su sąmoningumą lavinančiomis praktikomis, meditacijomis bei
trijų pagrindinių sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimu

Mokymų portalas

Mokymų metu turėsi prisijungimus prie kurso medžiagos SoulACTION mokymų portale.

Patogus mokymosi portalas leidžia paskaitų įrašus, kurso medžiagą matyti tau patogiu metu, kiek tik nori kartų.

Mokymų medžiaga prieinama tuo metu, kai lankote užsiėmimus ir dar mėnesį baigus mokymus.

Apie Ingą

Susipažink su Inga Globe iš arčiau 

Gimus dukrai ilgai ieškojau atsakymo, kas yra sąmoninga motinystė. Šiuolaikinės modernios tėvystės tendencijos kažkaip vis atvesdavo prie sąmoningo vaiko ugdymo, sąmoningo rūpinimosi sveikata bei pozityvaus vaiko auklėjimo. Ir visa širdimi jausdavau, jog tai ne iki galo pilnas atsakymas. Tik atradusi sąmoningos tėvystės mokytoją Dr. Shefali Tsabary supratau, kad radau savo dėlionės paskutinę dalį. Yra daugybė pozityvios tėvystės teorijų, tačiau sąmoninga tėvystė išsiskiria vienu svarbiu aspektu. Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS. O visa kita jau susidėlios pačiu geriausiu būdu. Savęs pažinimas, išmokimas mylėti save, išbūti savo emocijose jų neperkeliant ant kitų, atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas ir išmintis – visa tai savo vidinį vaiką užauginusio brandaus žmogaus kokybės. Tad TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Inga Globė yra sertifikuota Dr. Shefali Tsabary Instituto (JAV) Sąmoningos tėvystės koučerė, unikalios savireguliacijos metodikos (DFB) instruktorė, emocinio ir dvasinio intelekto specialistė, SoulACTION mokymų centro ir WOW University lektorė, meno ir edukacijos projektų koordinatorė bei… IT verslininkė.
„Ateina laikas, kai norisi ne imti, o duoti ir kai viskas, ką gyvenime padarei dėl savęs, reikalinga ir kitiems. Dalinkimės 😊“ – Inga

Ingos vedami mokymai

Pagrindinės ekspertinės sritys

Mokymai ir iniciatyvos

Mokymai ir iniciatyvos, kurių autorė, kūrėja, koordinatorė – Inga Globė

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – ilgalaikiai mokymai

Sąmoningos tėvystės mokymų metu siūlomi metodai, kurie padeda pamatyti, kokios tėvų gyvenimo patirtys, susiformavę įpročiai ir įsitikinimai trukdo besąlygiškai mylėti ir palaikyti savo vaikus. Teorija apjungiama su sąmoningumą lavinančiomis praktikomis, meditacijomis. Tai atveria galimybę galutinai subręsti, suaugti, prisiimti atsakomybę už save, savo gyvenimą ir už tai, ką perduodame savo vaikams. Išugdyti šiems įpročiams ir gautas žinias integruoti į gyvenimą reikia laiko. Laiko ir šiuo sąmoningumo keliu einančio žmogaus palaikymo, vedimo.

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – individualus konsultavimas

Asmeninės sesijos tai:

  • Tiksli individualių situacijų analizė – aiškiai pamatysite priežastis, kodėl vyksta tai, kas vyksta;

  • Su tėvyste susijusių įsitikinimų ir elgesio scenarijų detoksikavimas – pajusite daugiau laisvės ir pasitikėjimo priimant sprendimus;

  • Ryšio su savimi ir  su vaikais atstatymas. Vėl mėgausitės meilės ir gerumo pilnais santykiais su vaikais;

  • Saugi, gydanti, auginanti erdvė.

Atsiliepimai

Skaityk atsiliepimus apie Ingos vedamus 
Sąmoningos tėvystės mokymus

Žinau, suprantu, kad auginant vaiką kyla iššūkių ir yra daugybė literatūros, bet nuoširdžiai, ten nerasi atsakymo,nes atsakymas yra ir tavyje. Privalai išklausyti šiuos kursus, nes tada bus aišku, apie ką aš čia. Nes niekas nieko panašaus neaiškina nė per šviesmetį šitoj galaktikoj. Garantuoju, kad visus reikiamus atsakymus gausi, o per praktiką dar kartą ir užtvirtinsi. Inga yra mama, ir dalinasi tuo ne iš teorinių sausų vadovėlių, o iš praktikos.

Pokytis begalinis! Jaučiuosi suradusi, suvokusi tai, ko ieškojau visą gyvenimą: labai aiškius, natūralius ir darną gyvenime puoselėjančius, tikro ryšio su savimi ir vaiku kūrimo, girdėjimo, matymo ir jautimo širdimi bei ribų nustatymo ir palaikymo instrumentus. Veikia nuo pirmos akimirkos! Ypatingai vertingi susitikimai! Inga, tęskite tai iš visų jėgų – gims begalė laimingų, darnių šeimų 💗🙏💗🙏💗

Jau pradėjus kursą rekomendavau keliom draugėm. Informacija pateikta aiškiai, šiltai, o svarbiausia, kad pajaučiau, jog tai gali būti kelias į kitokį – darnesnį ir pagarbesnį santykį su vaiku. Didelis pliusas įrašai, kuriuos pažiūrėdavau man patogiu laiku. Ir namų darbai patiko – galimybė patyrinėt save ir aiškiai įsivardint kaip aš veikiu dabartiniame santykyje. Taip pat imponavo kurso lankstumas – atsirado netikėta, bet naudinga tema apie vidinį vaiką.

Kurse man labai patiko kaip aiškiai, dėmesingai, struktūruotai Inga dėstė kurso medžiaga. Tai yra aiški metodika su aiškiais orientyrais. Dažnai mes pasimetame tarp to, kas blogai, ir to, kas gerai auginant vaiką. Ar nustatinėti ribas, kokias, kaip, kodėl. Sąmoninga motinystė man atskleidė kelią – meilės sau ir vaikui, augimo ir auginimo, o ne auklėjimo ir pasiaukojimo.

Kitoks požiūris į santykį su vaiku, trumpos ir aiškios paskaitos, plečiančios supratimą ir sąmoningumą. Šis kursas atveria galimybę gyventi kitaip, auginti vaiką kaip savarankišką, laisvą, nuostabią būtybę. Atrasti mokytoją, iš jo mokytis.

Įgytos žinios verčia į save pažiūrėti kitu žvilgsniu. Jeigu jauti, kad nori pokyčių, kad viduje negera, netenkina santykis su vaiku ar vaikais. Jauti, bet nežinai kaip, kokiu būdu, nėra jėgų, energijos. Šis kursas apie tai, kaip atrasti save vaiko žvilgsnyje, situacijose...

Jei ruošiesi klausyti šio kurso, turi nusiteikti, kad norėdamas maksimaliai pasiimti iš jo naudos, turi nusiteikti susitikti su savimi darant paskirtas užduotis, kas gali nebūti labai malonu, jeigu dažnai jautiesi teisus. Net ir nedalyvaudamas, o tik klausydamas, gausi savo asmenybės ugdymui svarbių žinių, o ugdydamas save, neišvengiamai keisi ir savo aplinką, savo šeimos mikroklimatą, o vaikai pokytį matys kaip pavyzdį.

Kursas labai patiko, nes dėstoma ne sausa teorija, o pilnavertė, kokybiška medžiaga, į klausimus atsakoma giliai, iš esmės, o ne paviršutiniškai. Įspūdis, kad kursas paruoštas su ypatingu pajautimu. Nereikia klausytis keleto paskaitų po 3 valandas (kaip dabar daugelyje kursų būna), kad gautum naudos. Paklausai 20 min trukmės paskaitą, ir gauni tokią didelę apimtį, kad tai gali visiškai transformuoti santykį su vaiku. Ypatingai rekomenduoju šį kursą.

Šiuos kursus be galo rekomenduoju, jeigu jau suvokei, kad reikia (aukštesnio) sąmoningumo bendraujant su vaikais ir juos auklėjant. Kursai yra be galo naudingi norintiems kitokios kokybės bendravime su vaiku. Medžiaga išdėstoma be galo aiškiai kaskart duodant nedidelę užduotį, kuri prisideda prie transformacijos.

Jeigu nori didesnio sąmoningumo pirmiausia sau, o po to ir vaikui bei likusiems šeimos nariams, glaudesnio ryšio su savo vaiku, motyvacijos keistis, vertingų patarimų, labai rekomenduoju Ingos kursą! Su Ingos pagalba ir pateiktais įrankiais, konkrečiais klausimais bei empatišku įsigilinimu į situaciją, bus lengviau mokymosi kelionėje.

Publikacijos ir interviu

Pažinkite Ingą iš jos viešų paskaitų ir straipsnių

Tėvystės mitai

5 svarbiausi žingsniai sąmoningai auginant vaikus

Motinystė – kelias į sąmoningumą. Kaip evoliucionuoti auginant vaiką?

Citatos

Mokymų kaina

Šie mokymai – jūsų investicija į save, į ryšio ir darnaus santykio su vaikais sukūrimą ir puoselėjimą

Išankstinė kaina

Iki lapkričio 13 d.

trys kasmėnesiniai mokėjimai po

110 EUR/mėn.
(iš viso 330 Eur)
Rezervuok vietą sumokėjęs 55 EUR avansą.

Išankstinė kaina

nuo lapkričio 14 d.

trys kasmėnesiniai mokėjimai po

160 EUR/mėn.
(iš viso 480 Eur)
Rezervuok vietą sumokėjęs 80 EUR avansą.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?