Kviečiame į nemokamą Sąmoningos tėvystės kurso pristatymą

Būdami tėvais mes nuoširdžiausiai stengiamės mylėti savo vaikus ir suteikti jiems viską, kas geriausia. Tačiau ne kartą aptinkame, kad patys negalime suvaldyti savo emocijų, dažnai pasiklystame tarp savo lūkesčių, visuomenės reikalavimų ir mūsų gyvenimus valdančių baimių. 

Sąmoningos tėvystės metodas padeda tėvams suprasti tėvystėje patiriamų sunkumų priežastis ir atsako į šiuos klausimus:

Sąmoninga tėvystė  kalba ne apie vaikų auklėjimo metodus, bet apie tėvų savęs ugdymą ir vidinės brandos puoselėjimą išgyvenant tėvystę bei padedant augti šalia kitam, laisvam, beribiam ir vertingam Žmogui.

Sąmoningumo dėka,  jūsų ir vaiko santykiai gali būti pripildyti išminties, meilės ir abipusio dėkingumo. Pradėkime augti šiandien.

Apie visa tai kalbėsime susitikimo metu. Taip pat renginio metu išsamiai aptarsime, kaip susiformuoja „vidinis vaikas“ ir ką reiškia mylėti vaikus taip, kad jie jaustųsi mylimi.

Nuoširdžiai kviečiame į šį susitikimą, kuris vyks jau lapkričio 3 d. (ketvirtadienį), 19 val., ONLINE.

Renginį ves sertifikuota Dr. Shefali Tsabary sąmoningos tėvystės instituto specialistė Inga Globė.

 

 

 

 

 

Vaiko auginimas gali būti tavo kelias sąmoningumo link

Yra daug pozityvios tėvystės teorijų, kuriose visas dėmesys nukreipiamas į vaiką, mokoma kaip vaikais rūpintis, juos lavinti, ugdyti, disciplinuoti. Sąmoningoje tėvystėje dėmesys nukrypsta ne į vaiką, o į tėvus: kas vyksta su tėčiu ir mama, kai jie augina vaiką, su juo bendrauja, drausmina, auklėja, moko?

Sąmoninga tėvystė siūlo metodus, kurie padeda pamatyti, kokios tėvų gyvenimo patirtys, susiformavę įpročiai ir įsitikinimai trukdo besąlygiškai mylėti ir palaikyti savo vaikus. Todėl turime galimybę sąmoningai apžiūrėti iš ko patys esame padaryti, ką perėmėme iš savo tėvų, visuomenės ir pasakyti „ne“ daugybei toksiškų įpročių, elgesio modelių, įsitikinimų.

Tai atveria galimybę galutinai subręsti, suaugti, prisiimti atsakomybę už save, savo gyvenimą ir už tai, ką perduodame savo vaikams.

𑁍 Auk kartu su vaiku,

𑁍 Atrask save naujai santykių su vaikais plotmėje,

𑁍 Įgyk drąsos klausytis savo širdies,

𑁍 Būk ir gyvenk šia akimirka,

𑁍 Išlik emociškai ramiu ir stebinčiu. 

Šie mokymai trunka 3 mėn.  |  vyks 1 kartą per savaitę (ketvirtadieniais) nuo 18:30 iki 20:00 val.  |  1,5 val. per užsiėmimą 

Turi klausimų dėl mokymų turinio?
Drąsiai kreipkis tel. +370 698 25330
arba info@soulaction.lt

Mokymai online

Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS

Trumpai apie mokymus

Šie mokymai – tai 12 motyvuojančių, praktinę išmintį ir tikslias žinias suteikiančių 1,5 val. trukmės susitikimų, išdėstytų per 3 mėnesius.

Mes visi norime užauginti drąsius, savarankiškus, laisvus, kūrybingus, laimingus žmones. Mes visi norime, kad mūsų vaikų ateitis būtų šviesesnė, taikesnė, gražesnė. Svajojame tapti nuostabiais tėvais, dalintis savo patirtimi, mylėti, rūpintis, puoselėti, o atgal patirti pagarbos, susižavėjimo ir dėkingumo jausmą.

Tačiau gimus vaikams greitai suprantame, kad mūsų svajonės mažai susijusios su realia patirtimi. Nes auginti vaikus reiškia ne tik žaidimus, ramų susėdimą prie bendro vakarienės stalo, ne tik nuoširdžius pokalbius ir paguodą reikiamu metu. Tai reiškia ir bemieges naktis, ir savo poreikių aukojimą, pyktį, kai vaikas nesupranta ir neklauso, bejėgystės jausmą, kai negalime nuraminti ar suprasti savo vaikų.

Kodėl vaiko auginimas yra tokia sudėtinga ir intensyvi patirtis ir ar įmanoma jai pasiruošti? 

Atsakymas yra TAIP, bet tai nėra absoliučios tiesos radimas, dešimties visada veikiančių patarimų rinkinys ar kelių knygų perskaitymas. Atsakymas yra SĄMONINGUMAS.

Ingos atradimai

Gimus dukrai ilgai ieškojau atsakymo, kas yra sąmoninga motinystė. Šiuolaikinės modernios tėvystės tendencijos kažkaip vis atvesdavo prie sąmoningo vaiko ugdymo, sąmoningo rūpinimosi sveikata bei pozityvaus vaiko auklėjimo. Ir visa širdimi jausdavau, jog tai ne iki galo pilnas atsakymas. Tik atradusi sąmoningos tėvystės mokytoją Dr. Shefali Tsabary supratau, kad radau savo dėlionės paskutinę dalį. Yra daugybė pozityvios tėvystės teorijų, tačiau sąmoninga tėvystė išsiskiria vienu svarbiu aspektu. Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS.
O visa kita jau susidėlios pačiu geriausiu būdu. Savęs pažinimas, išmokimas mylėti save, išbūti savo emocijose jų neperkeliant ant kitų, atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas ir išmintis – visa tai savo vidinį vaiką užauginusio brandaus žmogaus kokybės. Tad TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Mokymų portalas

Mokymų metu turėsi prisijungimus prie kurso medžiagos SoulACTION mokymų portale.

Patogus mokymosi portalas leidžia paskaitų įrašus, kurso medžiagą matyti tau patogiu metu, kiek tik nori kartų.

Mokymų medžiaga prieinama tuo metu, kai lankote užsiėmimus ir dar mėnesį baigus mokymus.

TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS
gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą.
Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Sąmoningumas – svarbiausias įgūdis, padėsiantis kurti ir palaikyti ryšį su vaiku

Mokymų metu jūs nuolat stiprinsite savo gebėjimus

Išlikti emociškai ramiais ir stebinčiais

Pradėti labiau suprasti ir mylėti save

Įgyti drąsos klausytis savo širdies, o ne primesto visuomenės ar giminės balso

Suvokti savo vaiko jausmus už jo elgsenos ir žodžių

Būti ir gyventi šia
akimirka

Spontaniškai parinkti išmintingiausią sprendimą duotu momentu

Į kokią kelionę jus kviečiame?

Teoriją jungsime su sąmoningumą lavinančiomis praktikomis, meditacijomis bei trijų pagrindinių sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimu.

Skaityk atsiliepimus

„Kad vaikas užaugtų su meilės jausmu sau ir pasauliui, užtenka, kad vienas žmogus jo gyvenime besąlygiškai mylėtų jį ir priimtų tokį, koks yra, be noro ir pastangų pakeisti“. Šią mintį išsinešiau iš sąmoningos motinystės kurso kaip perlą, kurį auginu savyje ir, kai sunku dėl išorinių aplinkybių, atsimenu ir toliau darau tai, kas nuo manęs priklauso. O, svarbiausia, auginu ne tik savo vaikus, bet ir save pačią, nes neįmanoma suteikti kitam to, ko neturi pats.

Inga meistriškai palydi šioje kelionėje, vien dėl to, kad pati aktyviai praktikuoja tai, kuo dalinasi, ir turi tą išpuoselėtą meilės ir atvirumo jausmą, kuriame vien būnant, keitiesi ir mokaisi.

Šie mokymai yra dovana visų pirma sau, o paskui – patiems artimiausiems, mažiausiems ir  brangiausiems.

Ir patikinu, kad tai nėra dar viena lekcija, kaip tapti „šauniais“ tėvais. Čia yra praktinis žinojimas, kuris keičia iš esmės viską, kas gali būti nemalonu, bet efektyvu 100%.

Vika

Švelniai vedama Ingos jaučiuosi atlikusi didelį darbą, peržiūrėjusi pasąmonines nuostatas, reikalavimus, nukreiptus į save, kaip mamą, ir į savo vaikus. Renkuosi sąmoningumo kelią visose gyvenimo srityse, dėl to automatiškai perimti motinystės modeliai man netinka. Trokštu sukurti autentišką ryšį su savo vaikais, jausti juos kaip žmones, atėjusius į šį pasaulį per mane ir turinčius savo kelionę. Ingos vedimas – po truputį, bet negailestingai atvėrė man akis, kur ir kada papuolu į nesąmoningas būsenas, ir davė man įgūdžių, metodų, kaip susitvarkyti su savo automatiškai kylančiomis reakcijomis, emocijomis. Supratau, kad jeigu dabar nežinau, kaip man elgtis, galiu tiesiog padaryti pauzę, nusiraminti ir pažiūrėti į situaciją iš platesnės perspektyvos. Labai rekomenduoju visoms mamoms, kurios nori gero savo vaikams. Nuostabu yra tai, kad visą darbą reikia atlikti su savimi, o mūsų vaikai ir taip yra angeliukai 💗. Ačiū Ingai🌷

Justė

Ingos vedama, giliau motinystės temą tyrinėju jau dvejus metus. Šis procesas labai gyvas ir kupinas atradimų. Man atsišaukė Ingos siūlomos temos ir praktikos, kadangi jos aktualios visiems tėvams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Labiausiai palietė ir nustebino tai, kad prieš puolant keisti vaikus ar jiems padėti, labai prasminga būna susimąstyti visų pirma apie save ir dažnai reikia grįžti į savo vaikystę, kur, esant norui, galima pagydyti seniai pamirštas, bet vis dar labai gyvas žaizdas. Ingos mokymai pripildyti kantrumo ir šilumos. Ji mokina priimti save ir tas visada padeda praskaidrinti motinystės patirtį 🙏💜.

Aleksandra

Tyrinėjimas savęs ir laimės paieškos privedė mane prie vidinio vaiko temų ir sąmoningos motinystės. Taip patekau pas nuostabią Ingą ir pasisėmiau atsakymų į klausimus: kokie gi mano lūkesčiai į save, į motinystę, į vaikus? Kaip dirbti su lūkesčiais? Koks kelias laukia už jų pamatymo ir atpažinimo? Kokie yra sąmoningos motinystės ypatumai? Kokią rolę turi mūsų vidinis vaikas asmeniame gerbūvyje ir motinystės sąmoningumo kelionėje?

Manau, kad esamoms mamoms dažniau kyla klausimas, kaip padėti sau bei mylimiems praeiti vaikų auginimo etapus darniai. Tikiu, kad jos nedvejodamos prisijungs. Tačiau linkiu iš savo patirties toms, kurios dar netapo mamomis, pradėti gilintis į šias temas jau dabar, su Ingos pagalba. Nuoširdžiausia rekomendacija prisijungti į šią saugią erdvę.

Jekaterina

Aukščiausios kvalifikacijos
specialistai

Visus SoulACTION mokymus veda tik labai patyrę ir įgytas žinias gyvenime pritaikę treneriai. Kiekvienas jų „SoulACTION“ centre daugelį metų lavina ir nuolat praktikuoja emocinį ir dvasinį intelektą ir yra aktyvus socialinėje veikloje. Todėl visuomet gali būti tikras, jog šalia tavęs esantis treneris turi visa, ko reikia, kad suteiktų profesionalią pagalbą.

Apie Ingą

Inga sąmoningumo ir dėmesio valdymo įgūdžius praktikuoja jau 20 metų. Ji yra unikalios savireguliacijos metodikos (DFB metodika) instruktorė, Moters Magijos Mokyklos lektorė, sertifikuota pasaulinio pripažinimo pelniusio Dr. Shefali Tsabary Instituto (JAV) Sąmoningos tėvystės metodo specialistė.

Prieš penkerius metus Inga įkūrė ir iki šiol koordinuoja „SoulACTION“ mokymų centro Sąmoningos tėvystės klubą.

Ingos veikla neapsiriboja mokymais, ji yra sėkminga verslininkė, meninių kultūrinių projektų iniciatorė ir vadovė.

Ingos vedami mokymai:

„Emocinis ir dvasinis intelektas: Gyvenk 100%“

Sąmoningos motinystės įgūdžių lavinimo kursas

Trumpieji Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims:

„Moters prigimtis ir realizacija. Keturios stichijos“

„Moteriškumas: darnių santykių paslaptis“

„Moteriškumas: meilės paslaptis“

„Moteriško gyvenimo pilnatvė: nuo mūzos iki karės“

Pagrindinės ekspertinės sritys:

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimas

Sąmoningos tėvystės puoselėjimas ir populiarinimas

Diferencijuotų funkcinių būsenų savireguliacijos metodika

Esybinių talentų atskleidimas veikloje

Mokymų kaina

Įprasta kaina

80 EUR/mėn.
Rezervuok vietą sumokėjęs 60 EUR avansą,
likusią sumą galėsi mokėti mokymų metu.

Kaina šeimai

72 EUR/mėn./asmeniui
Rezervuokite vietą sumokėję 60 EUR/asmeniui avansą, likusią sumą galėsite mokėti mokymų metu.

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?