NAUJAUSIA

RIMVYDO ŽIDŽIŪNO KNYGA

„MEISTRO KELIAS“

Kaip būti laimingam ir 
realizuoti save veikloje

Nauja veiklos paradigma

Visas mūsų kasdienis ir veiklos pasaulis gali būti kupinas sąmoningumo ir darnos. Bet kuri žmogaus veikla gali tapti meistriška: verslas, kalbėjimas, mokymas, gėlių auginimas, maisto gaminimas, namų tvarkymas, buvimas su artimaisiais ir kita.

Šios knygos autorius Rimvydas Židžiūnas kviečia tai atrasti. Knyga pakvies jus pažvelgti į savo veiklas visiškai nauju žvilgsniu ir leis pažinti meistro pasaulį.

Play Video

Ką rasite šioje knygoje?

Sužinosite, kodėl net labai sėkmingoje veikloje realizuojate toli gražu ne visą savo potencialą.

Pamatysite, kaip veikla gali padėti auginti jūsų esybę ir sąmoningumą.

Rasite gausybę Rimvydo ir jo Meistrų išminties pamokų šiuolaikiniam žmogui.

Susipažinsite, kaip bet kurią veiklą praturtinti džiaugsmu, prasme ir pašaukimu?

Išmoksite pažadinti savo kūrybiškumą ir talentus bet kurioje srityje.

Skaitysite įkvepiančias istorijas apie meistriškumą kasdieniame gyvenime.

Atrasite, kaip išsilaisvinti nuo streso bei išsekimo ir išbristi iš veiklos krizių.

Perprasite, kaip atskleisti ne tik save, bet ir žmones, su kuriais bendraujate.

Ir dar daug
daugiau

Apie autorių

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis geriausiai žinomas kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra knygų autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio mokymo ekspertas. Per pastaruosius 12 metų jo veikla pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus.

„Ši knyga – tai mano pasidalijimas nueitu keliu, todėl ji kiek panaši į intelektinį romaną. Knygoje atskleidžiamo pasaulio užduotis yra praplėsti skaitytojo sąmonę, kad atsivėrus platesniam matymui gautumėte vidinių įžvalgų ir patirtumėte atradimų iš gilesnių savo paties dimensijų. Jūsų intuityvūs atradimai yra patys vertingiausi šioje kelionėje. Jie padės ne tik pasisemti žinių, bet ir įgyti išminties, kuri visuomet buvo jumyse ir laukė, kol ją atrasite.“ – Rimvydas Židžiūnas.

Daugiau apie Rimvydą ir jo veiklas

Žiūrėk knygos pristatymą

Šiame video Rimvydas dalinasi savo kelio detalėmis, kurių nerasite kngyoje. Šis susitikimas su autoriumi leis jums pajusti kontekstą, kuriame kaupėsi knygos išmintis. Tai istorija apie išminties Tradicijų mokymą, kurį perduoda Rimvydas savo knygoje.

Play Video

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?