Inga Globė

Sąmoningos tėvystės specialistė, savireguliacijos metodikos instruktorė, vadovė.

Kvietimas pažinti save vaikų dėka

TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Apie Ingą

Inga Globė sąmoningumo ir dėmesio valdymo įgūdžius praktikuoja jau 20 metų. Ji yra unikalios savireguliacijos metodikos (DFB metodika) instruktorė, sertifikuota pasaulinio pripažinimo pelniusio Dr. Shefali Tsabary Instituto (JAV) Sąmoningos tėvystės metodo specialistė, Moters Magijos Mokyklos lektorė, AMIYA Inspiration projektų koorditatorė, WOW University pranešėja.

Prieš penkerius metus Inga įkūrė ir iki šiol koordinuoja „SoulACTION“ mokymų centro Sąmoningos tėvystės klubą.

Ingos vedami mokymai

Pagrindinės ekspertinės sritys

Mokymai ir iniciatyvos

Mokymai ir iniciatyvos, kurių autorė, kūrėja, koordinatorė – Inga Globė

Gimus dukrai ilgai ieškojau atsakymo, kas yra sąmoninga motinystė. Šiuolaikinės modernios tėvystės tendencijos kažkaip vis atvesdavo prie sąmoningo vaiko ugdymo, sąmoningo rūpinimosi sveikata bei pozityvaus vaiko auklėjimo. Ir visa širdimi jausdavau, jog tai ne iki galo pilnas atsakymas. Tik atradusi sąmoningos tėvystės mokytoją Dr. Shefali Tsabary supratau, kad radau savo dėlionės paskutinę dalį. Yra daugybė pozityvios tėvystės teorijų, tačiau sąmoninga tėvystė išsiskiria vienu svarbiu aspektu. Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS. O visa kita jau susidėlios pačiu geriausiu būdu. Savęs pažinimas, išmokimas mylėti save, išbūti savo emocijose jų neperkeliant ant kitų, atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas ir išmintis – visa tai savo vidinį vaiką užauginusio brandaus žmogaus kokybės. Tad TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Vaiko auginimas gali būti tavo kelias sąmoningumo link

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – ilgalaikiai mokymai

Mes visi norime užauginti drąsius, savarankiškus, laisvus, kūrybingus, laimingus žmones.

Tačiau gimus vaikams greitai suprantame, kad mūsų svajonės mažai susijusios su realia patirtimi. Nes auginti vaikus reiškia ne tik žaidimus, ramų susėdimą prie bendro vakarienės stalo, ne tik nuoširdžius pokalbius ir paguodą reikiamu metu. Tai reiškia ir bemieges naktis, ir savo poreikių aukojimą, pyktį, kai vaikas nesupranta ir neklauso, bejėgystės jausmą, kai negalime nuraminti ar suprasti savo vaikų.

Kodėl vaiko auginimas yra tokia sudėtinga ir intensyvi patirtis ir ar įmanoma jai pasiruošti? 

Atsakymas yra TAIP, bet tai nėra absoliučios tiesos radimas, dešimties visada veikiančių patarimų rinkinys ar kelių knygų perskaitymas. Atsakymas yra SĄMONINGUMAS.

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – individualus konsultavimas

Asmeninės sesijos tai:

  • Tiksli individualių situacijų analizė – aiškiai pamatysite priežastis, kodėl vyksta tai, kas vyksta;

  • Su tėvyste susijusių įsitikinimų ir elgesio scenarijų detoksikavimas – pajusite daugiau laisvės ir pasitikėjimo priimant sprendimus;

  • Ryšio su savimi ir  su vaikais atstatymas. Vėl mėgausitės meilės ir gerumo pilnais santykiais su vaikais;

  • Saugi, gydanti, auginanti erdvė.

Sąmoningos tėvystės klubas​

Prieš penkerius metus Inga įkūrė ir iki šiol koordinuoja „SoulACTION“ mokymų centro Sąmoningos tėvystės klubą.

Šio klubo užsiėmimuose gali dalyvauti tėvai, kurie mokosi „SoulACTION“ ilguosiuose mokymuose.

Atsiliepimai

Skaityk atsiliepimus apie Ingos vedamus 
Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimo mokymus

Kad vaikas užaugtų su meilės jausmu sau ir pasauliui, užtenka, kad vienas žmogus jo gyvenime besąlygiškai mylėtų jį ir priimtų tokį, koks yra, be noro ir pastangų pakeisti“. Šią mintį išsinešiau iš sąmoningos motinystės kurso kaip perlą, kurį auginu savyje ir, kai sunku dėl išorinių aplinkybių, atsimenu ir toliau darau tai, kas nuo manęs priklauso. O, svarbiausia, auginu ne tik savo vaikus, bet ir save pačią, nes neįmanoma suteikti kitam to, ko neturi pats. Inga meistriškai palydi šioje kelionėje, vien dėl to, kad pati aktyviai praktikuoja tai, kuo dalinasi, ir turi tą išpuoselėtą meilės ir atvirumo jausmą, kuriame vien būnant, keitiesi ir mokaisi. Šie mokymai yra dovana visų pirma sau, o paskui – patiems artimiausiems, mažiausiems ir brangiausiems. Ir patikinu, kad tai nėra dar viena lekcija, kaip tapti „šauniais“ tėvais. Čia yra praktinis žinojimas, kuris keičia iš esmės viską, kas gali būti nemalonu, bet efektyvu 100%.

Švelniai vedama Ingos jaučiuosi atlikusi didelį darbą, peržiūrėjusi pasąmonines nuostatas, reikalavimus, nukreiptus į save, kaip mamą, ir į savo vaikus. Renkuosi sąmoningumo kelią visose gyvenimo srityse, dėl to automatiškai perimti motinystės modeliai man netinka. Trokštu sukurti autentišką ryšį su savo vaikais, jausti juos kaip žmones, atėjusius į šį pasaulį per mane ir turinčius savo kelionę. Ingos vedimas – po truputį, bet negailestingai atvėrė man akis, kur ir kada papuolu į nesąmoningas būsenas, ir davė man įgūdžių, metodų, kaip susitvarkyti su savo automatiškai kylančiomis reakcijomis, emocijomis. Supratau, kad jeigu dabar nežinau, kaip man elgtis, galiu tiesiog padaryti pauzę, nusiraminti ir pažiūrėti į situaciją iš platesnės perspektyvos. Labai rekomenduoju visoms mamoms, kurios nori gero savo vaikams. Nuostabu yra tai, kad visą darbą reikia atlikti su savimi, o mūsų vaikai ir taip yra angeliukai 💗. Ačiū Ingai🌷

Ingos vedama, giliau motinystės temą tyrinėju jau dvejus metus. Šis procesas labai gyvas ir kupinas atradimų. Man atsišaukė Ingos siūlomos temos ir praktikos, kadangi jos aktualios visiems tėvams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Labiausiai palietė ir nustebino tai, kad prieš puolant keisti vaikus ar jiems padėti, labai prasminga būna susimąstyti visų pirma apie save ir dažnai reikia grįžti į savo vaikystę, kur, esant norui, galima pagydyti seniai pamirštas, bet vis dar labai gyvas žaizdas. Ingos mokymai pripildyti kantrumo ir šilumos. Ji mokina priimti save ir tas visada padeda praskaidrinti motinystės patirtį 🙏💜.

Tyrinėjimas savęs ir laimės paieškos privedė mane prie vidinio vaiko temų ir sąmoningos motinystės. Taip patekau pas nuostabią Ingą ir pasisėmiau atsakymų į klausimus: kokie gi mano lūkesčiai į save, į motinystę, į vaikus? Kaip dirbti su lūkesčiais? Koks kelias laukia už jų pamatymo ir atpažinimo? Kokie yra sąmoningos motinystės ypatumai? Kokią rolę turi mūsų vidinis vaikas asmeniame gerbūvyje ir motinystės sąmoningumo kelionėje? Manau, kad esamoms mamoms dažniau kyla klausimas, kaip padėti sau bei mylimiems praeiti vaikų auginimo etapus darniai. Tikiu, kad jos nedvejodamos prisijungs. Tačiau linkiu iš savo patirties toms, kurios dar netapo mamomis, pradėti gilintis į šias temas jau dabar, su Ingos pagalba. Nuoširdžiausia rekomendacija prisijungti į šią saugią erdvę.

Publikacijos ir interviu

Pažinkite Ingą iš jos viešų paskaitų ir straipsnių.

Tėvystės mitai

5 svarbiausi žingsniai sąmoningai auginant vaikus

Motinystė – kelias į sąmoningumą. Kaip evoliucionuoti auginant vaiką?

Citatos

Sužinok daugiau apie Ingos veiklą:

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?