Inga Globė

Sąmoningos tėvystės specialistė, savireguliacijos metodikos instruktorė, vadovė.

Kvietimas pažinti save vaikų dėka

TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Apie Ingą

Inga Globė sąmoningumo ir dėmesio valdymo įgūdžius praktikuoja jau 20 metų. Ji yra unikalios savireguliacijos metodikos (DFB metodika) instruktorė, sertifikuota pasaulinio pripažinimo pelniusio Dr. Shefali Tsabary Instituto (JAV) Sąmoningos tėvystės metodo specialistė, Moters Magijos Mokyklos lektorė, AMIYA Inspiration projektų koorditatorė, WOW University pranešėja.

Prieš penkerius metus Inga įkūrė ir iki šiol koordinuoja „SoulACTION“ mokymų centro Sąmoningos tėvystės klubą.

Ingos vedami mokymai

Pagrindinės ekspertinės sritys

Mokymai ir iniciatyvos

Mokymai ir iniciatyvos, kurių autorė, kūrėja, koordinatorė – Inga Globė

Gimus dukrai ilgai ieškojau atsakymo, kas yra sąmoninga motinystė. Šiuolaikinės modernios tėvystės tendencijos kažkaip vis atvesdavo prie sąmoningo vaiko ugdymo, sąmoningo rūpinimosi sveikata bei pozityvaus vaiko auklėjimo. Ir visa širdimi jausdavau, jog tai ne iki galo pilnas atsakymas. Tik atradusi sąmoningos tėvystės mokytoją Dr. Shefali Tsabary supratau, kad radau savo dėlionės paskutinę dalį. Yra daugybė pozityvios tėvystės teorijų, tačiau sąmoninga tėvystė išsiskiria vienu svarbiu aspektu. Sąmoningi tėvai suvokia, kad vienintelis vaikas, kurį jie turi užauginti – yra jų pačių VIDINIS VAIKAS. O visa kita jau susidėlios pačiu geriausiu būdu. Savęs pažinimas, išmokimas mylėti save, išbūti savo emocijose jų neperkeliant ant kitų, atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas ir išmintis – visa tai savo vidinį vaiką užauginusio brandaus žmogaus kokybės. Tad TĖVYSTĖ ir MEILĖ SAVO VAIKAMS gali tapti tiesiausiu keliu į vidinį išsilaisvinimą ir sąmoningumą. Juk viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Vaiko auginimas gali būti tavo kelias sąmoningumo link

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – ilgalaikiai mokymai

 

Mes visi norime užauginti drąsius, savarankiškus, laisvus, kūrybingus, laimingus žmones.

Tačiau gimus vaikams greitai suprantame, kad mūsų svajonės mažai susijusios su realia patirtimi. Nes auginti vaikus reiškia ne tik žaidimus, ramų susėdimą prie bendro vakarienės stalo, ne tik nuoširdžius pokalbius ir paguodą reikiamu metu. Tai reiškia ir bemieges naktis, ir savo poreikių aukojimą, pyktį, kai vaikas nesupranta ir neklauso, bejėgystės jausmą, kai negalime nuraminti ar suprasti savo vaikų.

Kodėl vaiko auginimas yra tokia sudėtinga ir intensyvi patirtis ir ar įmanoma jai pasiruošti? 

Atsakymas yra TAIP, bet tai nėra absoliučios tiesos radimas, dešimties visada veikiančių patarimų rinkinys ar kelių knygų perskaitymas. Atsakymas yra SĄMONINGUMAS.

Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimas – individualus konsultavimas

Asmeninės sesijos tai:

  • Tiksli individualių situacijų analizė – aiškiai pamatysite priežastis, kodėl vyksta tai, kas vyksta;

  • Su tėvyste susijusių įsitikinimų ir elgesio scenarijų detoksikavimas – pajusite daugiau laisvės ir pasitikėjimo priimant sprendimus;

  • Ryšio su savimi ir  su vaikais atstatymas. Vėl mėgausitės meilės ir gerumo pilnais santykiais su vaikais;

  • Saugi, gydanti, auginanti erdvė.

Sąmoningos tėvystės klubas​

Prieš penkerius metus Inga įkūrė ir iki šiol koordinuoja „SoulACTION“ mokymų centro Sąmoningos tėvystės klubą.

Šio klubo užsiėmimuose gali dalyvauti tėvai, kurie mokosi „SoulACTION“ ilguosiuose mokymuose.

Atsiliepimai

Skaityk atsiliepimus apie Ingos vedamus 
Sąmoningos tėvystės įgūdžių lavinimo mokymus

Kitoks požiūris į santykį su vaiku, trumpos ir aiškios paskaitos, plečiančios supratimą ir sąmoningumą. Šis kursas atveria galimybę gyventi kitaip, auginti vaiką kaip savarankišką, laisvą, nuostabią būtybę. Atrasti mokytoją, iš jo mokytis.

Įgytos žinios verčia į save pažiūrėti kitu žvilgsniu. Jeigu jauti, kad nori pokyčių, kad viduje negera, netenkina santykis su vaiku ar vaikais. Jauti, bet nežinai kaip, kokiu būdu, nėra jėgų, energijos. Šis kursas apie tai, kaip atrasti save vaiko žvilgsnyje, situacijose...

Jei ruošiesi klausyti šio kurso, turi nusiteikti, kad norėdamas maksimaliai pasiimti iš jo naudos, turi nusiteikti susitikti su savimi darant paskirtas užduotis, kas gali nebūti labai malonu, jeigu dažnai jautiesi teisus. Net ir nedalyvaudamas, o tik klausydamas, gausi savo asmenybės ugdymui svarbių žinių, o ugdydamas save, neišvengiamai keisi ir savo aplinką, savo šeimos mikroklimatą, o vaikai pokytį matys kaip pavyzdį.

Kursas labai patiko, nes dėstoma ne sausa teorija, o pilnavertė, kokybiška medžiaga, į klausimus atsakoma giliai, iš esmės, o ne paviršutiniškai. Įspūdis, kad kursas paruoštas su ypatingu pajautimu. Nereikia klausytis keleto paskaitų po 3 valandas (kaip dabar daugelyje kursų būna), kad gautum naudos. Paklausai 20 min trukmės paskaitą, ir gauni tokią didelę apimtį, kad tai gali visiškai transformuoti santykį su vaiku. Ypatingai rekomenduoju šį kursą.

Šiuos kursus be galo rekomenduoju, jeigu jau suvokei, kad reikia (aukštesnio) sąmoningumo bendraujant su vaikais ir juos auklėjant. Kursai yra be galo naudingi norintiems kitokios kokybės bendravime su vaiku. Medžiaga išdėstoma be galo aiškiai kaskart duodant nedidelę užduotį, kuri prisideda prie transformacijos.

Jeigu nori didesnio sąmoningumo pirmiausia sau, o po to ir vaikui bei likusiems šeimos nariams, glaudesnio ryšio su savo vaiku, motyvacijos keistis, vertingų patarimų, labai rekomenduoju Ingos kursą! Su Ingos pagalba ir pateiktais įrankiais, konkrečiais klausimais bei empatišku įsigilinimu į situaciją, bus lengviau mokymosi kelionėje.

Publikacijos ir interviu

Pažinkite Ingą iš jos viešų paskaitų ir straipsnių.

Tėvystės mitai

5 svarbiausi žingsniai sąmoningai auginant vaikus

Motinystė – kelias į sąmoningumą. Kaip evoliucionuoti auginant vaiką?

Citatos

Sužinok daugiau apie Ingos veiklą:

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?