fbpx

(R)evoliucija intymiame gyvenime

(R)evoliucija intymiame gyvenime
Ištrauka iš Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaro
Trukmė: 38 min.

Santykiai ir intymumas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, nuo to tiesiogiai priklauso mūsų laimės jausmas. Kokios sąmonės būklės būdami mes gyvename šį gyvenimą? Daugelis supranta, kad darbas, karjera, sėkmė ir finansinės galimybės pasiekiama tik nuolat tobulėjant ir sąmoningai to siekiant. Tačiau intymumas lieka mūsų pasąmonės įtakos zonoje. Mūsų seksualinę elgseną valdo instinktai, baimės, kompleksai, draudimai, moralės normos ir ego. Kaip atrodytų intymus gyvenimas, jeigu mūsų sąmonė evoliucionuotų, mes išsilaisvintume iš suvaržymų ir iš kartos į kartą kaupto nesąmoningumo? Kaip tuomet atrodytų vyro ir moters seksualinė elgsena ir jų bendravimas? Kaip toks intymus gyvenimas veiktų poros santykius ir mūsų aktyvumą socialiniame gyvenime? Kas iš tiesų sukelia revoliuciją seksualiniame gyvenime? Kaip keičiasi intymumo suvokimas, kai pora auga ir tobulėja šioje srityje? Kokios praktikos ir praktiniai patarimai gali padėti mylimiesiems būti laimingiems kartu? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėjame šiame požiūrio plėtimo seminare kartu su Rimvydu Židžiūnu ir Andre Amiya Pabarčiūte.

 

Pagrindinės temos:

  • Kaip pasąmonė valdo mūsų intymų gyvenimą ir santykius?
  • Kaip atrodo sąmoningas seksualumas?
  • Pagrindinės bendravimo klaidos, griaunančios intymumą. Kaip jas ištaisyti?
  • Kaip sukuriamas pasitikėjimas, atvirumas ir laimės jausmas poroje?
  • Kas atskleidžia vyrą ir moterį intymiame gyvenime?
  • Klaidingi įsitikinimai ir suvokimo klaidos, valdančios mūsų seksualumą, ir jų įveikimas.
  • Kaip sukuriamos sąlygos, kurioms esant, gali klestėti meile ir sąmoningumu grįsti santykiai?
  • Praktiniai patarimai, keičiantys poros intymų gyvenimą.

 

Seminarą veda:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktorė. Unikalių santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Pastaruosius 12 metų Andrė veda gyvenimo kokybę transformuojančius mokymus, paskaitas, seminarus moterims ir poroms Lietuvoje bei užsienyje. Jos mokymai išsiskiria ypač aukštu profesionalumu, autentiška patirtimi ir didele dvasine jėga. Andrė yra bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė.
Andrė taip pat yra menininkė, dainininkė, kompozitorė. Tarptautinio projekto „AMIYA Inspiration“ prodiuserė ir autorė.