fbpx

„Kaip auginama ir puoselėjama meilė santykiuose?“

„Kaip auginama ir puoselėjama meilė santykiuose?“
Ištrauka iš Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaro „Kaip sukuriamas amžinas medaus mėnuo poroje?“
Trukmė: 51 min.

Apie seminarą

Šis video seminaras yra ištrauka iš Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaro „Kaip sukuriamas amžinas medaus mėnuo poroje?" ir knygos „Amžinas medaus mėnuo: reali patirtis kuriant stebuklus poroje" pristatymo.

 

Visos pasakos, kurias mums skaito tėvai vaikystėje, perduoda žmonių sukauptą patirtį, mes taip sužinome, koks yra žmonių gyvenimas ir kaip jame reikia gyventi. Prisiminkime, kuo baigiasi pasakos apie vyro ir moters santykius? Jos baigiasi vestuvėmis! Čia gyvenimo pasaka ir baigiasi, toliau prasideda kasdienybė, apie kurią neįdomu nei pasakoti, nei kitiems klausyti. Kai autoriai savo seminaruose pasakoja apie technologijas ir būdus, padedančius poroms gyventi patiriant stebuklą nuolat, dauguma reaguoja skeptiškai ir aišku tuo netiki. Tai visiškai natūralu, nes žmonės tiki tik tuo, ką patys yra patyrę. Tačiau mes ir patiriame tik tai, kuo tikime. Taip susikuria užburtas ratas, kuriame tikrai nėra vietos amžinai trunkančiam medaus mėnesiui. Kas gali padėti ištrūkti iš to rato? Ar tikrai tai trunka amžinai? Kas vyksta su šiuo laimės jausmu, kai gyvenime nutinka nelaimės, išdavystės ar neteisingumas? Ar vaikai, darbas ir kasdieniški gyvenimo rūpesčiai nesutrikdo šio nuostabaus jausmo? Ar gali meilė trukti amžinai? Juk dauguma taip negyvena.

 

Nauja leidyklos „Alma littera“ išleista knyga yra pasidalijimas autentiška patirtimi ne tik savo, bet ir daugelio porų, kurios baigė Rimvydo ir Andrės AMIYA mokymus ir savo atradimais gali patvirtinti, kad tai yra įmanoma. Pasaka nesibaigia vedybomis, o kaip tik prasideda! Kokios asmeninio tobulėjimo praktikos gali padėti porai gyventi nuolat patiriant amžino medaus mėnesio būseną? Kodėl pranyksta trauka, švelnumas bei atidumas vienas kitam, kaip tai atgaivinti ir nuolat puoselėti? Iš kur gimsta įkvėpimas ir tikėjimas, kad su savo mylimuoju(-ąja) galima darniai ir džiaugsmingai gyventi? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėjame požiūrio plėtimo seminare ir naujos knygos pristatyme.

 

Seminarą veda:

  • Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.
  • Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktorė. Unikalių santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Pastaruosius 12 metų Andrė veda gyvenimo kokybę transformuojančius mokymus, paskaitas, seminarus moterims ir poroms Lietuvoje bei užsienyje. Jos mokymai išsiskiria ypač aukštu profesionalumu, autentiška patirtimi ir didele dvasine jėga. Andrė yra bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Andrė taip pat yra menininkė, dainininkė, kompozitorė. Tarptautinio projekto „AMIYA Inspiration“ prodiuserė ir autorė.