Seminaras vyko 2021 m., spalio 26 d., Vilniuje. Trukmė 2:30 val.

Jau turi įrašo bilietą?

Įrašą pasieksi paspaudęs šį mygtuką ir įvedęs slaptažodį, kurį gausi savo nurodytu el. pašto adresu. Įrašą galėsite peržiūrėti kada ir kiek tik norėsite kartų.

DŽIAUGSMO KŪNAS. Kaip rinktis džiaugsmą, o ne skausmą?

Gyvenime nuo pat mažens mes patiriame ir džiaugsmą, ir skausmą. Kaskart, kai patiriame džiaugsmą, mūsų smegenyse stiprėja neuronų tinklai, kurie kuria ir palaiko „rojaus centrus“. Lygiai taip, patiriant skausmą, smegenys augina skausmą fiksuojančius „pragaro centrus“. Šie neurotinklai vėliau lemia mūsų savijautą, savęs ir pasaulio suvokimą, mūsų elgseną. Ką mes kasdien renkamės patirti? Kokius neuroninius tinklus maitiname savo dėmesiu ir valia?  Ar savęs ir pasaulio suvokimą, apskritai, įmanoma pasirinkti? Kaip stiprinti rojų savyje?

Mūsų gyvenimas yra toks, kokias patirtis mes rinkomės patirti savo gyvenime. Daugeliui gali atrodyti, kad pasirinkimas, ką išgyventi, vyksta automatiškai, nevalingai. Tačiau žmonės, kurie tyrinėja savo dėmesį ir tą savyje, kuris daro pasirinkimus, rodo, kad tai įmanoma.

Kai esi sąmoningas, visada yra tos kelios sekundės, per kurias tu gali pasirinkti, kaip reaguoti į tai, kas vyksta tavo gyvenime. Paties jausmo ar emocijos, kurios jau atsirado, kartais reguliuoti nesugebame, tačiau visada galime pasirinkti tokią elgseną, kuri kaups teigiamus patyrimus ir lavins gebėjimą būti laimingu. Kaip atrasti savyje šią pasirinkimo galią? Kas manyje daro pasirinkimus? Ar jie gali vykti sąmoningai? Ir kaip tai padaryti? Kaip rinktis džiaugsmo, o ne skausmo kelią savo gyvenime? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

Pagrindinės seminaro temos:

  • Skausmo ir džiaugsmo kūnas. Kas tai? Ir ar galime pasirinkti?
  • Kaip mūsų smegenys kuria džiaugsmą ir skausmą?
  • Kaip elgtis patiriant skausmingus gyvenimo patyrimus?
  • Kaip pasirinkti džiaugsmą kiekvienoje gyvenimo situacijoje?
  • Kas mumyse renkasi ir kas vykdo pasirinkimus? Ar tai valdoma?
  • Kaip kuriama gyvenimo kiekybė, o kaip kokybė?
  • Kaip savęs ir pasaulio suvokimas įtakoja mūsų gyvenimo patirtis?
  • Vidinės galios sukūrimo technologija.
  • Centruotės savyje ir gyvenime praktika.

Keletas žodžių apie Rimvydą

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.

Per pastaruosius 12 metų šio centro veikla jau pakeitė šimtų žmonių gyvenimą.

Istorija

Rimvydas mokosi iš ir dirba su aukščiausios kvalifikacijos išminties tradicijų meistrais visame pasaulyje. Jis tyrinėja žmogaus potencialo atskleidimo ir dvasinės evoliucijos temas. Todėl yra savo gyvenime pritaikęs ir į mokymų programas integravęs žinias ir praktikas iš daugelio įvairių dvasinių, psichologijos, fizikos, neuromokslų ir kitų sričių.

Rimvydo įkurtas mokymų centras organizuoja mokymus dar nuo 1994 metų. Jame kasmet ilgalaikėse programose studijuoja virš 100 žmonių, trumpuosius mokymus ir seminarus aplanko tūkstančiai. 

Autorinės Rimvydo Židžiūno programos

Pagrindinės ekspertinės sritys

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Žiūrėk nemokamą R. Židžiūno 8 paskaitų kursą apie santykius. Registruokis >>