Seminaras vyko 2021 m., gruodžio 14 d., Vilniuje. Trukmė 2:30 val.

Jau turi įrašo bilietą?

Įrašą pasieksi paspaudęs šį mygtuką ir įvedęs slaptažodį, kurį gausi savo nurodytu el. pašto adresu. Įrašą galėsite peržiūrėti kada ir kiek tik norėsite kartų.

Požiūrio plėtimo seminaras „Džiaugsmo kūnas. Emocijų joga“

Kaip pasikeistų jūsų gyvenimas, jei galėtumėte lengvai paleisti pyktį, liūdesį, pavydą ir kitas neigiamas emocijas? Ką pasirinktumėte jausti, jei visos jūsų emocijos priklausytų tik nuo jūsų?

Šimtai mokslinių tyrimų kiekvieną dieną skelbia vis naujus duomenis apie tai, kaip veikia mūsų smegenys. Tai priverčia mus visai naujai pamatyti, kas yra mūsų emocijos, jausmai ir mintys. Prieš tai tūkstančius metų savo emocijas, jausmus, mintis ir poelgius stebėjo medituojantys ir savistabą praktikuojantys žmonės. Po 20 ar 30 metų tokio stebėjimo, jie atrasdavo mūsų emocijų atsiradimo dėsnius ir jausmų valdymo paslaptis. Šiuolaikiniai mokslininkai šias paslaptis tik dabar patvirtina savo tyrimais. Nuo senovės buvo žinomos emocijų, minčių ir savo pasirinkimų stebėjimo ir valdymo technologijos. Jas dabar labai aktyviai pradeda naudoti šiuolaikinė psichoterapija.

Kas yra mūsų emocijos? Ar tikrai emocijos – tai reakcija į išorinius dirgiklius? O gal jas kuria mūsų smegenys, nepriklausomai nuo dirgiklio? Ar galima jas kurti patys ir pasirinkti, ką jaučiame? Kaip susiję emocijos ir mūsų mintys? Kaip išmokti tvarkytis su pykčiu, liūdesiu, pavydu ir kitais neigiamais patyrimais?

Praktiką, kuri padeda tai atrasti ir išmokti, aš vadinu emocijų joga.

Emocijų joga –  tai praktika kaip dirbti su neigiamomis patirtimis ir palaikyti vidinę darną.

Jos dėka tu tampi emocionaliai lankstus. Tu gali išmokti sukurti savo viduje minčių ir jausmų darną, emocijų neslopindamas ir neneigdamas, ir su jomis nesitapatindamas.

Kaip veikia emocijų joga? Kodėl aš vadinu tai joga? Kaip galima išmokti harmonizuoti savo jausmus ir emocijas kiekvienoje gyvenimo situacijoje? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėsime mano seminare.

Pagrindinės seminaro temos:

  • Kaip mūsų smegenys kuria emocijas?
  • Iš kur atsiranda mūsų jausmai ir mintys?
  • Kaip nevertinantis stebėjimas veikia mūsų patirtis?
  • Kas kuria mūsų vidinį monologą ir kaip mes jį galime įtakoti?
  • Savimonė, sąmoningumas, savistaba, įsisąmoninimas. Kaip tai veikia?
  • Meta emocijos ir meta pažinimas. Kaip kurti savo patyrimus?

Bilietai į seminarą >>

Keletas žodžių apie Rimvydą

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.

Per pastaruosius 12 metų šio centro veikla jau pakeitė šimtų žmonių gyvenimą.

Istorija

Rimvydas mokosi iš ir dirba su aukščiausios kvalifikacijos išminties tradicijų meistrais visame pasaulyje. Jis tyrinėja žmogaus potencialo atskleidimo ir dvasinės evoliucijos temas. Todėl yra savo gyvenime pritaikęs ir į mokymų programas integravęs žinias ir praktikas iš daugelio įvairių dvasinių, psichologijos, fizikos, neuromokslų ir kitų sričių.

Rimvydo įkurtas mokymų centras organizuoja mokymus dar nuo 1994 metų. Jame kasmet ilgalaikėse programose studijuoja virš 100 žmonių, trumpuosius mokymus ir seminarus aplanko tūkstančiai. 

Autorinės Rimvydo Židžiūno programos

Pagrindinės ekspertinės sritys

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Žiūrėk nemokamą R. Židžiūno 8 paskaitų kursą apie santykius. Registruokis >>