Seminaras vyko 2021 m., lapkričio 23 d., Vilniuje. Trukmė 2:30 val.

Jau turi įrašo bilietą?

Įrašą pasieksi paspaudęs šį mygtuką ir įvedęs slaptažodį, kurį gausi savo nurodytu el. pašto adresu. Įrašą galėsite peržiūrėti kada ir kiek tik norėsite kartų.

DŽIAUGSMO KŪNAS. Įsižeidimo ir kaltės jausmo įveikimas.

Įsivaizduokite, jog mes turime du emocinius kūnus. Vienas – skausmo, kitas – džiaugsmo. Skausmo kūnas „maitinasi“ mūsų kančiomis, kurias sukelia netinkamas proto mąstymas. Kuo daugiau kančių skausmo kūnas „suvartoja“, tuo„storesniu“ jis tampa, tuo labiau išauga jo apetitas. Vieną dieną, net gyvendami patogų ir komfortišką gyvenimą, mes jaučiame poreikį gyvenimo dramoms ir jas netrukus randame ar sukuriame. Turbūt pastebėjote, kaip nelengva paleisti įsižeidimą, kaltės jausmą ar pavydą. Net patys kentėdami nuo šių jausmų, mes negalime taip lengvai jų atsikratyti. O kas jeigu mes nustotume kovoti su neigiamais patyrimais? Kas nutiktų, jei priimtume juos ir leistume jiems užimti savo vietą mūsų psichikoje? Ir visą atsilaisvinusį dėmesį nukreiptume į savo džiaugsmo kūną? Džiaugsmo kūnas „maitinasi“ mūsų džiaugsmo patirtimis. Jos atsiranda, kai mes mylime, grožimės, kuriame, žavimės ir darome visa, kas mums natūralu ir mus atskleidžia. Kuo daugiau suvalgome džiaugsmo, tuo didesnis apetitas išauga šioms kokybėms. Galiausiai, džiaugsmas  lydi kiekvieną mūsų patirtį: teigiamą ar net neigiamą. Ogi skausmo kūnas, netekęs maitinimo, pradeda trauktis ir tampa beveik nematomas. Mes patiriame skausmą, bet savo mąstymu jau nekuriame kančios. Šią metaforą patvirtina šiuolaikiniai smegenų moksliniai tyrimai, apie kuriuos kalbėsime seminaro metu. Toks požiūris padeda mums atrasti visai naujus būdus, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę ir kaip įveikti neteisingo mąstymo keliamas kančias. Šiame autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare nagrinėsime, kas mums gali padėti įveikti įsižeidimo ir kaltės jausmus? Taip pat apžiūrėsime nusivylimo ir nepilnavertiškumo priežastis. Iš kur kyla visi šie jausmai? Kodėl mes juos palaikome savo dėmesiu? Ir kaip kas padeda net ir jų akivaizdoje pasirinkti džiaugsmingumą? Kaip atrasti savo gyvenimo kelią?

Pagrindinės seminaro temos:

  • Skausmo ir džiaugsmo kūnas. Ar įmanoma pasirinkti?
  • Kaip mūsų protas kuria įsižeidimą ir kaltės jausmus?
  • Kodėl mums taip sunku paleisti neigiamas patirtis? Kas gali padėti?
  • Ar galima pabusti iš proto sukurtų gyvenimo istorijų?
  • Pozityvus, negatyvus ir ramus protas. Kuris mums gali padėti?
  • Sąmoningumas ar savireflekcija?
  • Savikontrolė ar savireguliacija?
  • Vidinės galios ir centruotės savyje ir gyvenime sukūrimo technologija.

Visa tai ir dar daugiau išgirsi Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare „Džiaugsmo kūnas. Įsižeidimo ir kaltės jausmo įveikimas“ jau lapkričio 23 d., 19:00 val. gyvai Vilniuje ir tiesiogiai Online. Bilietai į seminarą >>

Žiūrėk video ištrauką iš nuostabių atsiliepimų sulaukusio Rimvydo Židžiūno seminaro „Džiaugsmo kūnas“ ir sužinok, kas yra džiaugsmo kūnas, kas yra skausmo kūnas bei kaip ir kodėl mes auginame vieną ar kitą iš jų.

Keletas žodžių apie Rimvydą

Rimvydas Židžiūnas yra dvasinės žmogaus evoliucijos specialistas. Jis yra geriausiai žinomas, kaip didžiausio ir ilgiausiai veikiančio Lietuvoje gyvenimo būdo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas. Rimvydas taip pat yra ir dviejų knygų – „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ – autorius, daugelio ilgųjų mokymų programų kūrėjas, žinomas sąmonės plėtimo seminarų lektorius ir situacinio apmokymo ekspertas.

Per pastaruosius 12 metų šio centro veikla jau pakeitė šimtų žmonių gyvenimą.

Istorija

Rimvydas mokosi iš ir dirba su aukščiausios kvalifikacijos išminties tradicijų meistrais visame pasaulyje. Jis tyrinėja žmogaus potencialo atskleidimo ir dvasinės evoliucijos temas. Todėl yra savo gyvenime pritaikęs ir į mokymų programas integravęs žinias ir praktikas iš daugelio įvairių dvasinių, psichologijos, fizikos, neuromokslų ir kitų sričių.

Rimvydo įkurtas mokymų centras organizuoja mokymus dar nuo 1994 metų. Jame kasmet ilgalaikėse programose studijuoja virš 100 žmonių, trumpuosius mokymus ir seminarus aplanko tūkstančiai. 

Autorinės Rimvydo Židžiūno programos

Pagrindinės ekspertinės sritys

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Žiūrėk nemokamą R. Židžiūno 8 paskaitų kursą apie santykius. Registruokis >>