Ką siūlo gyvenimas už įprasto kasdienybės horizonto?

Šiandien visame pasaulyje susiduriame su nauju iššūkiu. Puikiai žinome, kaip tobulėti, kaip pagerinti save ir pasaulį, kad pasiekti, kad tapti daugiau. Daugelis net ir sekame šiais pasiūlymais ir viską integruojame su didžiuliu dėmesingumu. Net ir modernus dvasingumas daug kur yra tapęs dar viena savęs patobulinimo priemone. Tačiau tu turbūt jau aptikai, kad ten, kur yra savęs ir pasaulio tobulinimas, negali būti darnos ir harmonijos. Visuomet išlieka priešprieša tarp to, kas bloga ir to, ką turiu pasiekti. Ten, kur vyrauja pasipriešinimas, taip ir neatsiskleidžia akimirkos pilnatvė. Ten, kur tu dar nepakankamas, visuomet trūksta… meilės. 

 

Atsakymai yra. Tik ne ten, kur tikisi daugelis. Iki naujų atsakymų liko:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Išminties Tradicijų sprendimai moderniam gyvenimui

Ar įmanoma gyventi pilnavertį, aktyvų socialinį, asmeninį ir tuo pačiu dvasinį gyvenimus? Ar galima sujungti dangų ir žemę, t. y. patenkinti sielos, kūno ir proto norus darnoje? Ar įmanoma gyvenime apjungti sėkmingą veiklą ir meditaciją, meilę ir asmeninius poreikius, savigarbą ir empatiją? Kaip būti spontanišku, emociškai laisvu ir išties GYVU?

„Gyvenk 100%“ – tai išminties ir pilnatvės ieškančių, šiuolaikinių žmonių, kurie pasirengę išmokti gyventi pagal savo vidinį balsą, susitikimas.

Tai unikalus renginys, kuriame tu atrasi ne tik savo asmenybės, bet ir esybės atsiskleidimą žadinančius gyvenimo principus. Tave lydės solidžios ekspertų asmenine patirtimi grįstos sąmoningumo, emocinio intelekto, dvasinio augimo praktikos.

Čia tu pasinersi ir į moderniausias psichologijos, neuromokslo žinias, ir į tūkstantmečius siekiančias Išminties Tradicijų paslaptis. Susipažinsi su visuminiu požiūriu į gyvenimą, kad aptiktum priežastis visko, kas vyksta kiekvienoje tavo gyvenimo srityje.

Kūrybiškas, aktyvus ir Tavo sielos pašaukimu persmelktas gyvenimas – ĮMANOMAS.

Tai nauja matymo gelmė, kuri leis atskleisti neįtikėtinas tavo, kaip sąmoningo gyvenimo kūrėjo, galimybes! Pamatyk kitu, dar negirdėtu kampu mylimųjų santykius, santykius su artimaisiais, socialinę veiklą ir savo vidinį gyvenimą. Išlaisvink save kurti gyvenimą su gilesne išmintimi.

„Gyvenk 100%: Pažadink didesnį gyvenimo potencialą“ – tai pirmojo Lietuvoje žmogaus evoliucijos centro „SoulACTION“ praktinė konferencija apie dar neatrastas tavo ir tavo gyvenimo galimybes.

 

dvasiniai mokytojai ir unikalūs specialistai

Mūsų pranešėjai

Visus pranešimus skaitys tik giliai žinias savo gyvenime pritaikę mokytojai. Kiekvienas jų jau daugelį metų eina Išminties Tradicijų keliu. Ir visi dalinasi tik patikrintais ir veikiančiais didesnio žmogaus potencialo atskleidimo įrankiais. Tai nėra konferencija, skirta tik žinių kaupimui. Tai įvykis, skirtas pažinčiai su nauju Tavimi ir nauju pasauliu.

Rimvydas Židžiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja

Inga Globė

Dvasinio intelekto specialistė, sąmoningos tėvystės mentorė

Inga Jablonskė

Vizionierė, antreprenerė, "WoW University” moterims įkūrėja ir vadovė

Agnė Doveikaitė

Emocinio ir dvasinio intelekto instruktorė, „Ecstatic Dances“ įkūrėja

Marija May

Emocinio ir dvasinio intelekto specialistė, viešojo kalbėjimo mokyklos „Inspirata“ įkūrėja

Darius Slavinskas

Poros sakralių santykių ir emocinio, dvasinio intelekto instruktorius

Justė Gelgotaitė

Poros sakralių santykių ir emocinio, dvasinio intelekto instruktorė

dvasinė išmintis, pritaikyta kasdieniam gyvenimui

Ką atrasi konferencijoje?

Išmok kurti svajonių gyvenimą

Sužinosi, kaip kurti santykius, veiklą ir vidinį gyvenimą, kurie atspindi tavo unikalius talentus, sielos norus ir svajones

Įmatyk tikras skausmo priežastis

Įmatysi kur kas gilesnes savo skausmo priežastis ir gausi atsakymus, kaip jį transformuoti į neįkainojamą išmintį

Įnešk išmintį į kasdienes temas

Patirsi, kaip gilesnė tavo paties išmintis leidžia daug tiksliau ir darniau spręsti visus kasdienius uždavinius

Susipažink su atvirais žmonėmis

Sutiksi bendraminčius, kurie, kaip ir tu, ieško grožio, prasmės ir pilnatvės visose gyvenimo formose

Išmok pakeisti savo būseną

Patirsi, kaip paprasta keisti savo būsenas ir pasirinkti norimas kiekvieną akimirką.

Atrask gyvenimą kaip evoliucijos kelią

Atrasi, kaip apjungti sėkmingą, aktyvų, šiuolaikinį gyvenimą su giliai užpildančiu tavo dvasinio atsiskleidimo keliu

Perimk tikrą žinojimą

Savo akimis pamatysi, kaip gyvena tie, kurie jau integravo sąmoningumą ir meilę į kasdienį savo gyvenimą

Ko tikėtis?

Apie
naują
tave

Įsivaizduok tuščią lapą, padėtą priešais tave. Šalia jo – mėgstamiausios piešimo priemonės ir visos spalvos, kurios džiugina širdį. Tu gali nupiešti bet ką ir lygiai taip, kaip nori pats. Tu gali sukurti piešinį, kuris kelia pasigėrėjimą. Ir gali mėgautis pačiu procesu! Labai panašiai galime matyti ir savo gyvenimą.

Čia tavo kūrybos priemonės – tai tavo talentai ir duotybės, kurie galbūt vis dar laukia, kada juos išskleisi. Atrask, kaip tai padaryti! Tavo spalvos – tai tavo giliausi, unikalūs norai ir svajonės, kuriuos gali realizuoti ir įlieti į kiekvieną gyvenimo akimirką. Išmok pats sukurti pasaulį, kuriame gali įgyvendinti visa, ko trokšta tavo širdis.

Kai pažįsti savo gyvenimą tokiu būdu, kai įgalini save kurti, viskas pasikeičia. Tu pradedi matyti savo galimybes, savo jėgą kurti tikrovę kitaip. Tu atsiduri savo gyvenimo centre, tampi jo priežastimi.

Ko reikia šiam virsmui? Kaip įgyti žinias ir patirtis, kurios įgalins Tave tapti savo gyvenimo Kūrėju? Visa tai ir kviečiame tyrinėti konferencijoje „Gyvenk 100%: Pažadink didesnį savo ir gyvenimo potencialą“.

Kartu su asmeninio ir dvasinio augimo specialistais, Mokytojais Rimvydu Židžiūnu ir Andre AMIYA Pabarčiūte bei kitais charizmatiškais , realizavusiais šios mokyklos išmintį lektoriais, savo sričių profesionalais, tu pasinersi į dar niekuomet nepatirtą žmogaus-Kūrėjo pasaulį.

joy, field, summer

Pasirink, kaip dalyvausi

Ateik į žmogaus evoliucijos centro „SoulACTION“ dienos renginį „Gyvenk 100%: Pažadink didesnį gyvenimo potencialą“! Gauk įkvėpimą, daug geros energijos ir atsakymus į svarbiausius klausimus.

Online

€97
45
  • Į bilieto kainą įeina konferencijos tiesioginė transliacija ir video įrašas 10 dienų po renginio.
Nuolaida

Gyvai

129
  • Bilietų pardavimus pradėsime rugsėjo 3 dieną, 10:00. Vietų skaičius labai ribotas.

    * Norintys dalyvauti gyvai, savo online bilietą galės pakeisti su priemoka.
nuo 09-03

Gyvenimas 100% prasideda nuo išminties

Temos, į kurias pasinersime

Aiškus gyvenimo matymas

„Kodėl savo gyvenime noriu gero, bet gyvenu... kaip visi?“ Kiekviena tavo gyvenimo sritis – veikla, santykiai, intymumas ir buvimas su savimi – yra unikali ir remiasi tik jai būdingais dėsniais. Jei nori sąmoningai ir meistriškai kurti savo gyvenimą, turi pažinti kiekvienos jų pilnatvės, laimės, sėkmės priežastis. Ar nori tapti savo gyvenimo profesionalu ir aiškiai matyti priežastis to, kas jame vyksta?

Holistinis požiūris į gyvenimą

„Kodėl gerindamas vieną sritį, vis tiek nepatiriu gyvenimo džiaugsmo?“ Net jei gyvenimo sritys skirtingos, tu vieniji jas visas. Todėl neišvengiamai jos ir atskiros, ir susijusios. Kaip kurti atskiroje srityje, nepamirštant visumos? Medicinoje holistinis požiūris taikomas tūkstantmečiais, ar mokame jį taikyti savo gyvenime?

Talentų ir duotybių realizacija veikloje

„Kodėl jaučiu, kad gyvenu nuobodų gyvenimą? Kodėl įkvėpimas ir kūryba trunka trumpai? Kodėl išsenku?“ Galbūt jau aptikai, kad tavo įkvėpimo, kūrybos, skaidrumo būsenos veikloje beveik nepriklauso nuo išorinių aplinkybių. Tik tavo paties viduje gali susikurti perteklius, iš kurio gimsta nuoširdi kūryba veikloje. Kaip tai atrasti ir palaikyti savo gyvenime nuolatos? Ko reikia, kad veikla tave džiugintų ir leistų realizuoti talentus ir duotybes?

Pilnatvė santykiuose

„Kodėl nutrūksta ta nepakartojama naujos pažinties gelmė?“ Įprasta mėgautis santykių darna pirmaisiais pažinties mėnesiais ir metais. Tačiau sąmoningai kuriant ryšį ir meilę, šis periodas gali trukti kur kas ilgiau. Kaip tai sukurti?

Intymumo magija

„Kas yra tikrasis intymumas, kuris užpildo nepaaiškinamu „rojaus jausmu“ tavo dieną? Ar tam būtinas partneris, ar įmanoma susikurti pojūčių, artumo pilnatvę būnant vienu? Kuo skiriasi seksas nuo intymaus gyvenimo?“

Vienuma

„Kodėl patiriu vienišumo, beprasmybės, apleistumo jausmus gyvenime? Kas lemia „tuštumos“ jausmą?“ Rask keliuką į džiaugsmingą savo paties būtį, pilnatviškumą, kuris nepriklauso nuo aplinkybių. Kaip rasti ryšį su giliai Tavyje glūdinčia pilnatve?

Šeimos integracija

„Kodėl dažnai jaučiuosi bejėgis auklėjant vaikus?“ Vaikų integravimas į gyvenimą, besąlyginė meilė jiems – didžiulis džiaugsmas. Kaip realizuoti savo tėvišką pašaukimą ir vaikams dovanoti gražesnį gyvenimą?

Žmogaus evoliucija

„Nesvarbu, ką darau, galiausiai tai tampa beprasmiška. Nesuprantu, kodėl taip yra?“ Vienas pamatinių, pačių giliausių kiekvienos gyvos būtybės troškimų – tai augimas. Jei nustojame vystytis, imame regresuoti. Todėl laimė visuomet susijusi su nuolatiniu, džiaugsmingu augimu.

Genialumas

Pamatyk gyvenimą kaip neišsenkantį tavo kūrybinio genialumo atsiskleidimo šaltinį. Priimk kiekvieną gyvenimo sritį, kaip priemonę evoliucionuoti į vis labiau sąmoningą ir mylinčią būtybę. Ir laimė, prasmė niekuomet nesitrauks iš tavo gyvenimo.

Kaip atrodo gyvenimas, kuomet kasdienius uždavinius sprendžiA tavo

didesnė potencija

girl, hug, baby
couple, holding hands, man
woman, work, office
brushes, painter, work shop
zen, buddha, peace

Šis renginys tinka kiekvienam, kuris ieško atsakymų į šiuos gyvenimo klausimus

Kodėl susiduriu su skausmu, nedarna ir apatija?

Koks mano gyvenimo pašaukimas?

Kaip pažinti ir maksimaliai realizuoti savo dvasinį potencialą?

Kodėl išblėsta gyvenimo spalvos ir nejaučiu prasmės?

Kaip atrasti emocinę ir malonių pojūčių šventę?

Kodėl kartais susimenkinu ir jaučiuosi nevertas?

Kas lemia išsekimą ir nepasitenkinimo jausmą net ir pasiekus didžiulę sėkmę?

Kodėl nesijaučiu įgalintas kurti gyvenimą tokį, kokio trokštu? Ir kaip tai pakeisti?

Kaip padėti sau ir kitiems gyventi laimingesnį gyvenimą?

Kaip galiu įnešti daugiau meilės į savo gyvenimo kasdienybę?

Ar yra kitas gyvenimo būdas, kita logika…? Ko aš nematau? Nejaugi tai, ką patiriu, yra „viskas“?

Kur dingęs tikėjimas, kad turiu begales talentų, kurie laukia, kada juos realizuosiu?

Kodėl pvz., perskaičius asmeninio augimo knygą, gyvenimo kokybė nepasikeičia ilgam? Kaip augti, kad įvyktų realus pokytis?