Apie Facebook live transliaciją

Kaip atrodo dvasinė evoliucija šiuolaikinio žmogaus gyvenime? Kaip vystyti savo esybę, mėgaujantis visomis gyvenimo formomis? Kokioje kelio vietoje esi tu ir kaip gali judėti į didesnę pilnatvę?

Esybinis gyvenimas – tai vakarų žmogui mažai pažįstama sąmonės kokybė. Joje gyvenantis žmogus, nepriklausomai nuo aplinkybių, visuomet jaučia susietumą, saugumą, džiaugsmą, darną, pilnatvę, realizaciją. Toks žmogus visada gyvena pertekliuje. 

Šiame pokalbyje su Rimvydu paliesime:

Atsakymus į šiuos ir dar daugiau klausimų sužinok jau šį trečiadienį – gegužės 11 dieną- 19 val. Pokalbio metu Rimvydas Židžiūnas išskleis seriale paliestas temas apie esybinį gyvenimą, esybinius santykius, intymų gyvenimą, esybinę veiklą ir dar daugiau. Galėsi užduoti savo klausimus, o serialą matę galės pasidalinti savo įspūdžiais, patyrimais ar atradimais. 

Pokalbis vyks Facebook Live formatu.

Apie Rimvydą

Dvasinis mokytojas, „Soulaction“ mokymų centro įkūrėjas, knygų autorius, ilgalaikių emocinės ir dvasinės evoliucijos mokymų kūrėjas ir pirmojo Lietuvoje išminties serialo „Esybinis gyvenimas“ autorius, Rimvydas Židžiūnas, kviečia susitikti pasikalbėti apie esybinį gyvenimą. 

Kaip dalyvauti Facebook transliacijoje?

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Žiūrėk nemokamą R. Židžiūno 8 paskaitų kursą apie santykius. Registruokis >>