fbpx

Skaitykite mūsų knygas

Amzinas Medaus Menuo_virselisNAUJIENA! Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas „Amžinas medaus mėnuo. Reali patirtis, kuriant stebuklus poroje“

Leidykla: „Alma littera“; 

 

Jau knygynuose!

 

Palaima, pasitenkinimas, asmeninis augimas, meilės ir ekstazės menas - visa tai gali patirti santykiuose su mylimuoju. Ši knyga padės porai aiškiai suvokti svarbiausias vyro ir moters fizinio, emocinio ir dvasinio pasitenkinimo priežastis santykiuose. Žinios apie vyro ir moters tikruosius poreikius bei talentus, reali autorių patirtis, ypatingos praktikos, akis atveriantys santykių dėsniai ir patarimai padės naują, svarų laiptelį kuriant laimę poroje.

 

„Mūsų misija – pasidalinti tauriausiais dvasiniais atradimais, kuriuos gali patirti pora santykiuose. Vyras ir moteris gali sukurti meilę, kuri niekada nesibaigia, seksualinį gyvenimą, kuriame patiriamas absoliutus fizinis, emocinis ir dvasinis pasitenkinimas, sielų draugystę, kuri gimdo amžiną dėkingumą ir pagarbą vienas kitam. Santykiai gali tapti įstabiausia savęs ir kito pažinimo kelione gyvenime!“,– sako Andrė Amiya ir Rimvydas


Knyga-Moters-Magijos-MokyklaAndrė Amiya Pabarčiūtė „Moters magijos mokykla“

Leidykla: „Alma littera“, 2014 m.


Ši knyga jau per pirmąjį mėnesį tapo bestseleriu. Ji yra autorės asmeninės, taip pat konkrečių moterų patirties įprasminimas. Čia atskleidžiamos veiksmingos metodikos padės kiekvienai atrasti raktą į saviraišką, atskleisti stipriąsias puses ir viduje snaudžiančius talentus, išmokys pasitikėti savimi, atsikratyti kompleksų, ugdyti intuiciją, perprasti erotikos meno ir santykių subtilybes, sukurti harmoningą ryšį su savimi ir aplinka. Tai tarsi moteriškumo biblija, kuri padės kiekvienai moteriai suvokti savo genialumą ir dvasinį potencialą.

 

 


Moters Magijos UžrašaiAndrė Amiya Pabarčiūtė „Moters magijos užrašinė“

Leidykla: „Alma littera“, 2016 m.

 

Tai ne tik subtili užrašinė kasdieniams reikalams užsirašyti. Bet ir įkvepiantys priminimai kiekviename puslapyje apie Tavo vidines galias, unikalius talentus ir savirealizacijos galimybes. Tu – savo gyvenimo Kūrėja. Tad Tavo pačios netikėtos įžvalgos, pastebėjimai bei užrašinėje pateiktos praktikos, patarimai padės kurti džiaugsmingas ir prasmingas akimirkas kasdien.
Tebūnie ši užrašinė Tavo kasdienis talismanas, padėsiantis judėti į priekį!

 

 


Knyga_Gyvenimo kurejasRimvydas Židžiūnas „Gyvenimo kūrėjas“

Leidykla: „Obuolys“, 2012 m.

 

Gyvenk pagal tikruosius savo norus!
Knyga „Gyvenimo kūrėjas“ sujungia teoriją ir praktinius patarimus, kaip tobulėti ir augti visose sferose, nuo kurių priklauso gyvenimo kokybė. Šioje knygoje neaprašomos nuobodžios tiesos, kurias žino kiekvienas „sėkmės filosofijos“ knygų skaitytojas. Tai praktinis vadovas, padėsiantis jums keisti savo gyvenimą. Neužtenka žinoti, reikia ir taikyti žinias!

Knygos tekstai, surinkti remiantis ilgamete praktine patirtimi praplės mąstymą, įkvėps, privers pakeisti požiūrį. Jie paruoš jus pratimams, kuriuos atlikę gausite maksimalią naudą. Tai ne literatūrinis eksperimentas, o labai tikslus poveikis tekstu, patikrintas tūkstančius kartų konsultuojant klientus.

 

Ieškokite knygynuose!