fbpx

Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarai

Požiūrio plėtimas – tai sąmonės evoliucija, jos atsivėrimas didesnėms galimybėms ir perspektyvoms.
Koks mūsų požiūris į save ir gyvenimą, tokie mes ir esame, tokį gyvenimą ir patiriame. Mūsų požiūris ir yra ta tikrovė, kurioje realizuojame savo galimybes. Juk pasaulį mato ne akys, girdi ne ausys, jaučia ne pojūčiai, tai daro mūsų sąmonė, kuri tam tikru būdu suvokia ir interpretuoja visa, kas vyksta aplink ir viduje. Mūsų sąmonė gali susiaurėti ir visas gyvenimas tapti primityvus, bet gali ir prasiplėsti – tuomet pasaulis tampa daugialypis, o gyvenime atsiranda daugybė galimybių. Realybėje nėra akligatvių, juos kuria mūsų gyvenimo suvokimas. Praplėstas požiūris padeda mums patekti į aukštesnį gyvenimo ir savęs suvokimo lygį, kur natūraliai suvokiame, kad gyvenimas yra saugi vieta realizuoti visiems savo norams.

 

Požiūrio plėtimas – tai galimybė tapti savo gyvenimo aplinkybių autoriumi.
Mūsų požiūris gali susiaurėti, tuomet savo gyvenime matome tik pasekmes, o priežastys lieka paslėptos nuo suvokimo. Tada mes tarsi kovojame su devyngalviu slibinu, kuriam nukirtus vieną galvą išauga dvi. Pakeitus vieną pasekmę, gimsta dar dvi trys ar daugiau, tačiau gyvenimas nepriklausomai nuo mūsų pastangų išlieka toks, koks buvęs. Reikalingas požiūrio plėtimas, kuris padeda vienu metu pamatyti ne tik akivaizdžias pasekmes, bet ir paslėptas jų atsiradimo priežastis. Tas, kuris moka matyti savo gyvenimo aplinkybių atsiradimo priežastis ir atskiria jas nuo pasekmių, turi neribotas galimybes keisti ir kurti savo gyvenimo aplinkybes.

 

Požiūrio plėtimas – tai sąmoningumo atsiradimas.
Kuo didesnį stresą, nerimą, įtampą ir skubėjimą mes patiriame, tuo siauresnis mūsų gyvenimo aplinkybių matymo laukas. Kuo labiau koncentruojamės ir stengiamės, tuo mūsų sąmonės dėmesys siauresnis – tuo mažiau pastebime, kas iš tiesų vyksta aplink. Kryptingas žmogus labai aktyvus, tačiau visiškai nespontaniškas, nekūrybingas, neatviras pokyčiams ir naujos elgsenos atradimui. Jis puikus įprastame darbe, tačiau visiškai sutrikęs ir nesąmoningas gyvenime. Gyvenimas – tai nuolat kintanti, niekada nesikartojanti, stichiška aplinkybių jūra. Ji visada kupina pokyčių, katastrofų ir naujų galimybių. Tik sąmoningai – o tai reiškia spontaniškai – reaguojantis į iššūkius žmogus nepaskęsta gyvenimo jūroje. Tik sąmoningas žmogus gali išmokti pažaboti gyvenimo netikėtumus ir mokėti jais pasinaudoti savo ir kitų labui. Požiūrio ir sąmonės praplėtimas padeda tai padaryti.

 

Tai vyksta su tavimi seminare!
Požiūrio plėtimo seminarai – tai specialiai organizuotas mokymas, besiremiantis Rimvydo Židžiūno autorine intelektualinės kelionės metodika, kuri gimė iš 20 metų patirties vedant seminarus ir ilguosius mokymus.

 

Seminarų metu organizuojamas požiūrio plėtimas didina klausytojų sąmoningumą, natūraliai praplečia galimybę girdėti save, tuomet atsakymai į visus gyvenimo klausimus ateina ne iš lektoriaus lūpų, bet iš tavo vidaus. Nesvarbu, kokia tema vyksta požiūrio plėtimo seminarai, jų efektas visada toks pat: tu išgirsti savo atsakymus iš savo sielos lūpų, o jie visada yra patys tiksliausi.

 

Svarbiausia – ateiti į seminarą su savo klausimu ar rūpima tema. Požiūrio plėtimo būdu organizuotas mokymas padės tau pamatyti savo gyvenimo situaciją iš gilesnės perspektyvos ir rasti savo individualų atsakymą, jau slypintį tavo viduje.

 

 

Atsiliepimai apie Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarus:

 

„Lengvai ir aiškiai, įkvepiančiai ir įdomiai, tarsi labiausiai įtraukiančiame Holivudo filme nagrinėjami sudėtingiausi ir svarbiausi gyvenimo klausimai ‒ kaip BŪTI LAIMINGAM, REALIZUOTAM, MYLIMAM, GYVENTI TOKĮ GYVENIMĄ, KOKĮ NORI. Kiekvienoje paskaitoje gaunu REALIUS, UNIKALIUS SAVO ATSAKYMUS. Neįkainojama patirtis, kai tuo dalinasi žmogus, savo gyvenime realizuojantis didelę dalį savo potencialo ir gyvenantis savo svajonių gyvenimą bei daugiau kaip 20 metų įkvepiantis tai daryti kitus. Retas kuris gali dalintis sėkminga savo patirtimi, o ne perskaityta knygose. Rimvydo paskaitose turi dviejų valandų galimybę savo gyvenimo aplinkybes pamatyti iš kito sąmonės lygio ‒ tai tarsi dvasinis GPS, kuris padeda pamatyti realiai, kur esi, kaip išvengti akligatvių ir koks artimiausias kelias pasiekti tai, kur judu.“ Kristina R.

 

„Šie seminarai yra ne tik labai vertingi: per labai trumpą laiką koncentruotai yra išdėstoma tema, atskleidžiami esminiai dalykai, duodami praktiniai patarimai ir pasidalinama giliomis įžvalgomis, bet ir be galo įdomūs ‒ dėstytojas meistriškai įtraukia į savo pasakojimą, užburia nuo pirmų žodžių ir prikausto dėmesį iki pat galo. Per 2,5 val. gauni tokius pamatymus apie pasaulį, kurie atveria naujas galimybes tavo gyvenime, ir tiek pasikrauni energijos, kad tą pačią akimirką norisi nuo jos skristi, o jei turi klausimų dėstoma tema ‒ visada gausi taiklų ir netikėtą atsakymą!“ Eglė V.

 

„Nes visiems suprantama kalba, lengvai, džiugiai ir žaismingai pasakojama apie giliausius dvasinius, psichologinius, asmeninius, socialinius dalykus ir tai paliečia kiekvieno širdį.“ Živilė V.

 

„Rimvydo seminarai ‒ kaip maži spektakliai: smagu klausyti ir žiūrėti, išeini puikiai nusiteikęs ir išgirdęs naudingų žinučių sau.“ Raminta S.

 

„Rimvydo seminarai padeda pasižiūrėti į save, į savo gyvenimą nauju kampu, skatina ieškoti atsakymų ar užsiduoti klausimus ir pajudėti iš sąstingio pozityviai bei ieškoti darnos aprėpiant visas gyvenimo sferas. Tikrai verta išgirsti!“ Sandra K.

 

„Santykių tema, laimės jausmas gyvenime, darbas, kurį gera dirbti, darna su savimi ir mane supančia aplinka, temos, kurios visada man įdomios, ir nuostabu, kad Lietuvoje yra lektorius, kuris dalinasi savo realia mokymosi patirtimi ir žiniomis, veikiančiomis gyvenime.“ Rasa

 

„Prisimenu pirmąjį Rimvydo seminarą, kuriame dalyvavau ‒ suvokiau, kad tai, kuo šis lektorius dalinasi, susišaukia su tuo, ko visada ieškojau: balansu gyvenime, realizacija ir suvokimu, kad laimingas gyvenimas realus. Išėjau įkvėpta, nes suvokiau, jog taip žmonės tikrai gyvena, vadinasi, ir aš galiu taip gyventi, ir jau gyvenu ‒ su kiekviena diena vis smalsiau pasitinku kiekvieną rytą. Ačiū, Rimvydui Židžiūnui!“ Miglė V.

 

„Dalyvauju beveik visuose Rimvydo Židžiūno seminaruose. Savo senas problemas ir gyvenimo situacijas pamatau naujai ‒ dažniausiai ne kaip problemas, o kaip galimybes. Kartais tai įkvėpimas ir motyvacija, kartais ‒ sukrėtimas pačiu laiku ir būtinas. Naudingos paskaitos.“ Giedrė

 

Dalyvaukite artimiausiuose renginiuose!