fbpx

Muzikiniai edukaciniai projektai „AMIYA Inspiration“

„AMIYA Inspiration“ – meninis, muzikinis, edukacinis projektas, kviečiantis žiūrovus ir dalyvius į gyvus muzikinius pasirodymus, seminarus bei socialines akcijas. „AMIYA Inspiration“ iniciatorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė – menininkė, mūza, dainininkė, aktorė, kompozitorė, prodiuserė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, asmeninio ir dvasinio augimo centrų Moters Magijos Mokykla ir „SoulACTION“ įkūrėja, knygų „Moters magijos mokykla“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorė.

 

Visa savo veikla „AMIYA Inspiration“ kuria, palaiko ir skatina pozityvaus pasaulio, atskleidžiančio moterų ir vyrų prigimčių genialumą, idėją. Projekto muzika, dainos, tekstai, vaizdai, gyvi pasirodymai skleidžia stiprią dvasinę žinutę apie žmogaus sielą, transformacijos galią, augimo potencialą, meilės kuriamą stebuklą, evoliucionuojančią sąmonę.

 

„AMIYA Inspiration“ tikslas – padėti vystyti esmines žmogaus gyvenimo dalis: harmoningus santykius, asmeninį augimą, sakralų moteriškumą, sėkmingą bei kūrybišką gyvenimą ir prisidėti prie darnios visuomenės kūrimo.

 

Žiūrėkite video apie „AMIYA Inspiration“ misiją:

 

Ypatingas dėmesys moterims
Viena iš vykdomų projekto „AMIYA Inspiration“ krypčių – kultūrinė, socialinė, psichologinė ir dvasinė pagalba moterims. Norima kuo daugiau moterų padėti patirti gausybę teigiamų išgyvenimų, supažindinti su pažangiausia psichologine informacija apie moters prigimtį, jos galimybes, įkvėpti, skatinti moterų kūrybiškumą ir socialinį aktyvumą. „AMIYA Inspiration“, pasitelkiant meną ir asmeninio augimo mokymus, siūlo atgaivinti savo moterišką tapatybę, kuri yra pagrindas moteriai kuriant darnią aplinką, puoselėjant harmoningą savo ir supančių žmonių jauseną.

 

Žiūrėkite „AMIYA Inspiration“ albumo „The Goddess“ titulinės dainos video klipą, kuriame nusifilmavo daug žymių Lietuvos moterų palaikančių projekto idėją:

 

Su šia misija 2016 m. pavasarį vyko pirmasis gyvas „AMIYA Inspiration“ šou „The Goddess“ ir išleistas to paties pavadinimo dainų diskas. Šis šou buvo surengtas Rygoje (Latvija) ir Vilniuje, jis sukvietė tūkstantines auditorijas patirti nuostabią autentišką moters transformacijos kelionę. Šou buvo kuriamas pagal bestseleriu Lietuvoje tapusią knygą „Moters magijos mokykla“ ir Mahasatvaos Ma Anandos Saritos tantrinę poeziją. Dvylika dainų, sukurtų su legendinės grupės „Enigma“ prodiuseriu Jensu Gadu (JAV) išreiškė skirtingas moters gyvenimo ir dvasinės transformacijos žinutes.

 

„Tai moters perėjimas iš skausmo, pilkos kasdienybės, nevilties, nuovargio ir ribotumo iliuzijos į laimingą moterį, kūrėją, Deivę, kuri moka amžinos meilės, jaunystės, darnos kūrimo menų“, ‒ sako knygos autorė Andrė Pabarčiūtė.

 

Šis šou skatina ne tik moteris, bet ir vyrus puoselėti, domėtis bei vystyti autentiško, darniai kuriančio moteriškumo ir laimės apraiškas pasaulyje. Šiuo metu šou jau keliauja po pasaulį kviesdamas žiūrovus Argentinoje, Kinijoje, Rumunijoje, Rusijoje.

 

Menas ir mokymai
Visa „AMIYA Inspiration“ kūryba yra motyvuojanti, suteikianti daug teigiamų išgyvenimų, skatinanti kelti svarbius filosofinius klausimus. Pozityvioms, įkvepiančioms žinutėms, kaip atsakui į šių dienų įtampas, konfliktus, nusivylimus, agresiją, savanaudiškumą, skleisti kuriama pozityvi muzika, įkvepiantys tekstai, provokuojantys vizualiniai sprendimai.

 

Išgirskite „AMIYA Inspiration“ žinutę tiesiai iš šio projekto autorės Andrės AMIYA Pabarčiūtės lūpų:

 

Greta muzikos, siūlomi unikalūs asmeninio bei dvasinio augimo mokymai moterims, vyrams ir poroms. Šie mokymai, gimę iš Moters Magijos Mokyklos programų, jau padėjo šimtams žmonių pamatyti savo genialumą, pažadino naują motyvaciją gyventi prasmingiau – kurti grožį, mylėti, realizuoti save.

 

Projektas:

 • Muzika ir pasirodymai gyvai
 • Vizualinis menas
 • Seminarai internete ir gyvai
 • Socialinės akcijos
 • Knygos ir tantrinė poezija

 

Žiūrėkite „AMIYA Inspiration“ koncerto „The Goddess“ , kuris vyko 2016 kovo 9 d. Vilniuje, vaizdo įrašą:

 

Daugiau apie projektą www.amiyainspiration.com
Tapk projekto draugu ir gauk įkvepiančias „AMIYA Inspiration“ žinutes "Facebook" www.facebook.com/amiyainspiration/

 

Komanda ir idėjos tęstinumas
„AMIYA Inspiration“ misijai įgyvendinti buriasi ryški profesionalių tarptautinių menininkų komanda. Komandos nariais jau tapo:

 • AMIYA ANDRĖ PABARČIŪTĖ (LT) ‒ menininkė, dainininkė, prodiuserė, knygos autorė ir asmeninio augimo mokymų Moters Magijos Mokykla įkūrėja. Daugiau apie Andrę kaip menininkę www.andre.lt.
 • JENS GAD (JAV) ‒ prodiuseris, muzikantas, 10 metų dirbęs su kultine grupe „Enigma“, žymiais JAV atlikėjais: „X-Factor“, Beyonce, Nikki Williams, Miley Cyrus, Andru Donaldsu ir kt. Daugiau http://jensgad.com/music/discographies/.
 • EVALDAS ARLAUSKAS (LT) ‒ vaizdo menų kūrėjas.
 • SEQUOIA EMMANUELLE ir jos stilistų komanda (JAV) – fotografė iš Los Andželo.
 • MAHASATVAA MA ANANDA SARITA (DB) – lyrikos autorė.
 • ANHIDEMA MICHAEL VERMEY (ARM) ‒ kompozitorius, pianistas, muzikos alchemikas.
 • ZANICCA YUAN (SG) ‒ šokėja, mūza choreografė, poetė.
 • MICHAEL DEMSKI (CA) ‒ šokėjas, aktorius, modelis, kovos menų meistras.
 • YVES GOVAERTS (BE) ‒ aromaterapeutas, globalinio atšilimo mokslininkas

Ir kiti.

 

Dalyvaukite artimiausiuose renginiuose!