fbpx

Mokymai vyrams „Kūrėjo kodas“

„Kūrėjo kodas“ – tai išskirtinės mokymų programos vyrams, atskleidžiančios kiekvieno vyro potencialą būti savo gyvenimo Kūrėju. Mokymų metu lavinami įgūdžiai struktūruoti, valdyti save ir savo gyvenimo situacijas. Ypatingomis praktikomis suaktyvinama vidinė jėga, pažadinami ekstraordinarūs vidiniai resursai, padedantys realizuoti savo sumanymus ir gyventi tokį gyvenimą, kokio iš tiesų norime.

 

Šis emocinio intelekto lavinimo kursas unikalus tuo, kad požiūrio plėtimo dalis yra papildyta Rimvydo Židžiūno praktiniais seminarais „Kūrėjo kodas“. Mokymų kurse surinkta visa geriausia metodinė medžiaga, padedanti maksimaliai atskleisti kiekvieno mokymų dalyvio potencialą, ir, svarbiausiai, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę. Atskleisti sugebėjimai puikiausiai pritaikomi sprendžiant karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerinant santykių su artimaisiais kokybę, taip pat labai praverčia gilinantis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas. Šis kursas ypač naudingas tiems, kurie domisi savo galimybėmis, ieško naujų ir efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę.

 

Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų temos:

 • Kūrėjas ar vartotojas?
 • Kodėl siekdami tikslų mes nebūtinai kuriame?
 • Kūrėjas – tai vyro sąmonės kokybė. Kas ją aktyvina?
 • Kuo skiriasi kūrimo būsena nuo aktyvaus darymo būsenos?
 • Kaip pasiekiama įkvėpto veikimo būsena?
 • Kokios reikalingos sąlygos, kad būtum laimingas veikloje?
 • Kas padeda būti laimingam santykiuose ir intymiame gyvenime?
 • Kaip struktūruoti save ir savo pasirinkimus?
 • Kaip valdyti supančio gyvenimo aplinkybes?
 • Kaip valdyti savo emocines reakcijas ir mintis?
 • Vidinės ramybės ir sąmoningos jėgos šaltinio atskleidimas savyje.
 • Kaip sukuriami darnūs santykiai su savimi ir supančia realybe?
 • Kaip kovotojas tampa kūrėju?
 • Vyriškos prigimties indėlis į bendrą žmonijos evoliuciją.

 

Pagrindinės praktinių pratimų temos:

 • Ketvirtos kartos emocinės savireguliacijos metodikos įvaldymas.
 • Dėmesio valdymo praktikos: koncentracija, dekoncentracija ir rezonansas.
 • Intuicijos lavinimas bei jos pritaikymas veikloje ir bendravime.
 • Protinio, emocinio ir fizinio aktyvumo valdymo praktikos.
 • Vidinių ir išorinių kliūčių įveikimo metodikos įvaldymas.
 • Greitos savo vidinių jėgų mobilizacijos praktika.
 • Kūrybinis įsijungimas į veiklą, santykius ir poilsį.
 • Savo unikalių talentų atskleidimas ir pritaikymas kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

 

Kursas organizuojamas susirinkus grupei.

 

 

ATSILIEPIMAI

 

„Rimvydo mokymai man padeda ne tik užsitikrinti sėkmingą karjerą, atsipalaiduoti ir mėgautis asmeniniu gyvenimu, bet ir rasti balansą tarp skirtingų gyvenimo sričių. Galiu drąsiai sakyti, kad dėl šių mokymų turiu 500 % daugiau energijos nei kada nors anksčiau.“ Paulius M.

 

„Rimvydo seminarai man padėjo suvokti save kaip vyrą, atskleisti savo tikruosius norus, suprasti, ką reikia daryti, bei imtis konkrečių veiksmų.“ Tadas R.

 

„Apie vyro jėgą galima spręsti iš jo sąmonės struktūros. Kokio sudėtingumo vidinius ir išorinius uždavinius jis gali išspręsti? Kokio dydžio kliūtis jis gali įveikti?

Kai kurių dalykų neįmanoma išmokinti, bet juos galima išmokti. Mano nuomone, pats efektyviausias būdas mokintis yra perimti žinojimą iš žmogaus, kuris visa tai yra realizavęs savo gyvenime. Tada visos žinios yra ne teorinės, bet absoliučiai praktinės. Rimvydas Židžiūnas savo paskaitose būtent tuo ir dalinasi.“ Jurgis O.

 

„Šie mokymai siūlo superines galimybes ir efektyvius įrankius tobulėti, kurti save ir savo gyvenimą sąmoningai. Paskaitos yra įtraukiančios lyg geras detektyvas, kartu plečia požiūrį apie esmines gyvenimo sritis, savęs struktūrą ir ryšius tarp jų. Vis didėjantis sąmoningumas ir dėmesio valdymas yra pagrindiniai dalykai, kurių čia mokausi.“ Martynas B.

 

„Būdamas alkanas atsakymų apie save ir pasaulį atradau per Rimvydo mokymus vyrams. Man ypač tiko ir patiko jo dėstymo stilius, kalbėjimas, remiantis tik savo patirtimi ir išgyvenimais, bei sugebėjimas sudėtingus gyvenimo aspektus paaiškinti itin profesionaliai ir suprantamai.

Vystydamas intelektą pradėjau vis aiškiau matyti save ir savo gyvenimą, o įgautos technikos padėjo pačiam save keisti, struktūruoti, kurti savo gyvenimą pagal savo tiesas. Tai yra didelis džiaugsmas!

Smarkiai rekomenduoju „Kūrėjo kodo“ mokymus visiems vyrams, ieškantiems atsakymų į savo klausimus, norintiems realizuotis įvairiose savo gyvenimo sferose ir nebijantiems pokyčių.“ Urtis Š.

 

„Vieniems vyrams anksčiau, kitiems ‒ vėliau, bet vis tiek ateina toks laikas, kai viduje pradeda jausti tokį jausmą, kuris neduoda gyventi, o kartais ir visai būna nekaip: pradeda strigti darbai, problemos su moterimis ir atrodo, kad ne taip ir ne ten gyveni, nervina gyvenimas, vieni tikslai pasiekti, kitų dar nėra. Kyla klausimas, kaip toliau gyventi. Norinčiųjų padėti su tuo susitvarkyti yra tikrai daug. Teko dalyvauti seminaruose vyrams ir Lietuvoje, ir užsienyje, buvo siūloma vyriškas problemas spręsti vienokiais būdais ir kitokiais, kai kurie būdai buvo atėję iš Rytų ir ne visada galėjo būti pritaikomi tiesiog dabartiniame gyvenime, kai kurie sudėtingi ir sunkiai įvykdomi. Į Rimvydo paskaitą prieš gerus metus atėjau beveik atsitiktinai, pasiūlė pažįstama ir tema buvo man aktuali. Pripažinsiu, kad maloniai nustebino, kaip dėstoma ir pateikiama medžiaga, man tai veikia labai efektyviai ir dabar toks pats poveikis kaip ir pirmą kartą. Aš per daugiau nei metus daug išmokau ir taikau kasdieniame gyvenime ‒ poveikis akivaizdus, o geriausia ir smagiausia, kai tai pastebi aplinkiniai. Manau, visiems jau žinoma, kad norėdamas pakeisti savo gyvenimą, turi pats pasikeisti. Visa Rimvydo Židžiūno perduodama savęs keitimo technologija yra kaip tik skirta kasdieniam naudojimui čia ir dabar, o svarbiausia ‒ tai veikia. Nauji įgūdžiai labai palengvina problemų sprendimą. Tiksli struktūra padeda aiškiai įsisąmoninti svarbius dalykus ir iš pagrindų keičiančius dalykus, beje, aiškumas ir struktūra man kaip vyrui labai artima ir suprantama, perdavimas informacijos keliais lygiais, kad visiems būtų suprantama, puikiai padeda paimti maksimumą iš seminarų ir mokymosi susitikimų.“ Giedrius P.

 

„Kūrėjo kodas“ – tai praktiniai seminarai, skirti vyrams, su atitinkama logika ir iššūkiais, kaip tapti savo gyvenimo šeimininku ir kurti palankias sau aplinkybes. Gera žinia yra ta, kad tokius įgūdžius tikrai galima išlavinti. Tai reiškia, kad iš tiesų gali daryti tai, kas patinka, žibančiomis iš pasitenkinimo akimis. Kai svajonės, mintys, žodžiai, veiksmai ir vidinė būsena žiūri viena kryptimi. Su tokia vidine nuostata atsiveria plačios galimybės naujai ir savitai sukurti savo socialinę aplinką, norimą asmeninį gyvenimą ir bendrą erdvę su mylimąja. Esu šiame naujo savęs kūrimo kelyje. Palinkėsiu sėkmės einantiems šiuo keliu.“ Gintaras G.

 

Dalyvaukite artimiausiuose renginiuose!