fbpx

Mokymai poroms

Transformuojantis poros santykių kasdienybę, vienintelis Lietuvoje, praktinis mokymų kursas poroms „Amžinas medaus mėnuo“! Pagreitink asmeninę evoliuciją augdamas santykiuose. Atrask besąlygišką meilę, intymumo palaimos dovanas poros gyvenime.

 

Perkelk poros santykius į kokybiškai naujo suvokimo ir patirties lygį!

Šiais laikais visiems akivaizdu, jog reikia nuolat tobulėti profesiniame gyvenime, tačiau retas susimąsto, kad nuostabūs ir ilgalaikiai santykiai taip pat yra sukuriami, o ne stebuklingai atsiranda ir patys nuolat skleidžiasi. Visi žinome, jog santykių pradžioje meilės jausmas ir aistra auga be jokių mūsų pastangų, nieko nereikia daryti ir mokėti, o ryšys ir trauka didėja tarsi savaime. Tačiau visi mes darome klaidą manydami, jog taip bus visą gyvenimą. Po kurio laiko pastebime aistros ir susidomėjimo mylimuoju mažėjimą. Deja, įprasta aplinkoje matyti daugybę porų, gyvenančių pilkoje kasdienybėje, praradusių buvimo įsimylėjėliais džiaugsmą. Mums tai net atrodo normali santykių vystymosi eiga. Tačiau abejingumas vienas kitam, atvėsusios emocijos, besikaupiantis melas, traukos nebuvimas nėra normalu. Mėgautis vis stipriau liepsnojančia meile, atsidavimu vienas kitam, džiaugtis gurmaniškais intymumo stebuklais ‒ štai taip turėtų atrodyti besivystantys santykiai poroje. Kuo pora ilgiau gyvena kartu, tuo saldesnius meilės, draugystės ir intymumo vaisius mylimieji turėtų ragauti.

 

Tobuliems santykiams kurti reikalingi įgūdžiai ir specialios žinios.

Kad poros santykiai taptų naujos kokybės reikalingos papildomos žinios apie moterų ir vyrų psichologiją. Porai reikalingi realūs įgūdžiai girdėti vienas kitą, auginti meilės ir artumo jausmą, išmanyti prigimčių skirtumus bei jų derėjimą. Svarbu pažinti tai, kas atskleidžia asmeniniame ir intymiame gyvenime moterį, o kas – vyrą. Suvokti, kas padeda spręsti konfliktus ir jausti natūralų džiaugsmą būnant kartu. Jeigu jūs esate pora, norinti ilgai ir darniai būti kartu, jeigu tikite, kad meilė ir trauka turi ne mažėti, o visada džiuginti porą, šie mokymai kaip tik jums. Kursas tinka visoms poroms: ir toms, kurios ką tik susipažino, ir toms, kurios kartu jau ne vienus metus.

 

Pagrindinės porų mokymų kurso temos:

 • Darnaus gyvenimo poroje priežastys.
 • Kaip išlaikyti ir auginti meilės ir artumo jausmą?
 • Kas sukelia ir palaiko aistrą?
 • Romantika: kaip ji atsiranda ir kur dingsta?
 • Poros santykių ekologija.
 • Konfliktų priežastys ir kaip juos spręsti?
 • Kas daro laimingą santykiuose vyrą, o kas – moterį?
 • Pagrindinės porų klaidos ir kaip jas ištaisyti?
 • Darnaus poros bendravimo metodika.
 • Kada moteriška ir vyriška prigimtys kooperuojasi, o kada kovoja?
 • Buitinis ir sakralus požiūriai į santykius, į moterišką ir vyrišką prigimtis.
 • Ką reikia žinoti bei mokėti, kad santykiai ir intymumas abiem teiktų pasitenkinimą?
 • Ko moteris slapta tikisi ir ieško intymiai bendraudama su vyru?
 • Ko moteris niekada nepasakys, bet vyras tikrai turi tai žinoti?
 • Pagrindinės vyrų ir moterų klaidos, griaunančios intymų gyvenimą.
 • Kaip gimsta dvasinis malonumas intymiame gyvenime?
 • Santykių vystymosi etapai ir krizės.
 • Kaip vyksta santykių vartojimas, o kaip – kūrimas?
 • Darnių, nuolat augančių santykių filosofija ir pasaulėvaizdis.
 • Kaip gimsta sąmoninga ir matanti meilė?
 • Kaip porai gyventi be konfliktų ir neeksploatuojant vienas kito?
 • Laimingų santykių kūrimo praktikos ir kuo jos skiriasi nuo įprasto asmeninio tobulėjimo praktikų?
 • Intensyvi asmeninė evoliucija augant santykiuose.
 • Meno būti kartu laimingiems svarbiausios praktikos.

 

Tai vienintelė tokia efektyvi mokymų programa poroms Lietuvoje, nes trunka net metus!

Profesionalių specialistų pagalba, per metus pora realiai integruoja gautas žinias, praktikas, patyrimus, atranda visiškai naujai vienas kitą ir galimybių būti laimingiems kartu. Nuostabiausia, kad tai nėra tik trumpalaikis patyrimas. Tai realus pokytis, naujos kokybės poros santykių įtvirtinimas!

 

 

„Amžino medaus mėnesio“ kursą sudaro dvi dalys:

 1. Emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursas poroms (trukmė – 2,5 mėnesio) ir vasaros EQ stovykla poroms (4 dienos). Šis kursas padės išmokti pažinti ir valdyti savo emocijas, keisti negatyvius patyrimus teigiamais. Atrasite ir įvaldysite net 16 skirtingų jausminių būsenų, kurios atvers naujų galimybių būti kartu ir džiaugtis gyvenimo įvairove. Praktiškai ištreniruosite gebėjimą sugeneruoti tokį perteklių energijos, kokio jums reikia bet kokiems gyvenimo uždaviniams įveikti. Išlavinsite esminį gebėjimą, reikalingą tobuliems santykiams kurti ir sėkmingam gyvenimui, ‒ empatiją. Tyrinėsite, kaip poroje sukuriamas moteriškos ir vyriškos prigimčių balansas. Sužinosite: pagrindines blogų santykių priežastis, kaip sukuriamas atvirumas ir pasitikėjimas, priėmimas ir palaikymas vienas kito, kaip padėti atsiverti ir augti partneriui. Išmoksite kurti darnos atmosferą namuose ir santykiuose. Atrasite bendravimo ir augimo kartu džiaugsmą. Ir dar daugiau! Išsamiau apie programą skaitykite Emocinio intelekto lavinimo mokymai
 2. „Amžinas medaus mėnuo“ (9 mėnesių trukmės savaitgaliniai mokymai) ir vasaros mokymų stovykla (4 dienos). Kursas – visiška praktika. Poros mokymuose atliks daugybę įvairių energinių, psichologinių, meditacinių ir fizinių praktikų. Pratimai bus atliekami poroje ir atskirai bei namuose kaip namų darbai. Moderniausios psichoterapinės praktikos padės pagilinti poros bendravimo ir tarpusavio supratimo įgūdžius. Dėl to jūs naujai atrasite savo partnerį ir save, pamatysite paprastus būdus, kaip būti laimingiems kartu. Mokysitės specialių energinių pratimų, kurie padės pastebėti vyriškos ir moteriškos prigimčių skirtumus ir jų nuostabią galimybę vienas kitą papildyti bei gyventi darniai. Išmoksite mėgautis įstabiais malonumais būdami su mylimuoju. Atrasite meilę, kuri suteikia porai giliausią pasitenkinimą ir gimdo pagarbą bei dėkingumą mylimajam. Meditacinės praktikos suteiks galimybę giliau pasinerti vienas į kitą, patirti neapsakomą susiliejimo ir artumo jausmą – jos suteikia santykiams dvasinio suartėjimo dimensiją, kuri labai svarbi formuojant ilgalaikius ir prasmingus poros santykius. Ypatingos sensorinės praktikos padės atverti naują palaimos pasaulį porai intymiame gyvenime. Visų šių praktikų metu jūs galėsite sustiprinti savo kaip poros tarpusavio ryšį, patirti naujai vienas kitą, sužinoti ir išmokti praktikų, kurios toliau padės auginti bei skleisti santykių darną ir džiaugsmą būti kartu.

 

„Amžinas medaus mėnuo“ – tai itin efektyvus ir turiningas trijų etapų mokymas, įsisavinamas paeiliui. Galima mokytis tik pirmą žingsnį (EQ kursą poroms) ir įgauti įstabią naują kokybę poros gyvenime arba galima tęsti tobulėjant antroje ir trečioje pakopose. Atskirai mokytis antroje ar trečioje dalyje be pirmosios neįmanoma.

 

Kiekviena kurso dalis padeda išlavinti tokius unikalius gebėjimus, įgūdžius, kurie tampa pamatu kitai mokymų pakopai. Pora, baigusi visų trijų pakopų mokymą „Amžinas medaus mėnuo“, perkelia savo santykius į visai naują sąmoningumo, meilės, pasitenkinimo ir išminties kokybę.

 

 

Kursą veda:


amiya-rim-edituotaAndrė AMIYA Pabarčiūtė
– mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja, vadovė, asmeninio ir dvasinio augimo mokymų moterims, vyrams ir poroms programų Moters Magijos Mokykla bei „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, bestselerio „Moters magijos mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, menininkė, dainininkė, prodiuserė. Mokymus sėkmingai veda jau daugiau kaip 11 metų.

Daugiau informacijos www.motersmagijosmokykla.lt

 

Rimvydas Židžiūnas – mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėjas, vadovas. Mokymų programų Moters Magijos Mokykla, „Kūrėjo kodas“, „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Požiūrio plėtimo seminarų, kuriuose apsilankė tūkstančiai žmonių, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas. Mokymus veda jau daugiau kaip 20 metų.

 

Darius Slavinskas – emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorius. Baigęs EQ lavinimo kursus, vėliau – metų trukmės meditacijų kursą bei metų trukmės vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimo kursą Moters Magijos Mokykloje, įgytus įgūdžius integravo į savo gyvenimą: sukūrė svajonių santykius poroje, svajonių veiklas ir harmoningą gyvenimo būdą. Veda EQ lavinimo kursus ir jais paremtus įvairius praktinius užsiėmimus, kuriuose dalijasi savo asmenine patirtimi, įgūdžiais ir aktyvios savireguliacijos metodika.

 

Justė Gelgotaitė – emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė. Justė jau 10 metų aktyviai taiko žinias, kurias įgijo EQ kursuose ir Moters Magijos Mokyklos ilguosiuose mokymuose. Justė turi aktyvios savireguliacijos pagal diferencijuotų funkcinių būsenų (DFB) metodiką instruktorės kvalifikaciją ir nuo 2014 m. pavasario veda EQ lavinimo kursus. Gyvenime taikomos žinios Justei padeda ne tik atskleisti savo talentus muzikos srityje, bet ir kurti darnos bei meilės kupinus santykius ir laimingą visavertį asmeninį gyvenimą.

 

 

Skaitykite straipsnius:

 

Kurso „Amžinas medaus mėnuo“ dalyvių atsiliepimai:

 

„Nieko tyresnio, šventesnio ir sakralesnio nesame patyrę šiame gyvenime ir santykiuose. Nėra sukurta žodžių išreikšti šiuos nuostabius patyrimus poroje, tačiau beribė meilė, atsidavimas vienas kitam ir bendros erdvės bei pasinėrimas į begalybę būtų tai, ką jaučiame po šių mokymų.

Pradžioje susitinka žmonės, jų asmenybės ir visa jų istorija, o paskui ateina suvokimas, kad yra daug daugiau – tai sielų susitikimas, kai du tampa viena. Dėkojame savo mokytojams už dalijimąsi.“ Saulė ir Donatas

 

„Amžinas medaus mėnuo – mokymai poroms, kurie padeda pamatyti santykius, meilę, intymumą kitaip, naujai ant naujų pamatų statyti poros bendrą gyvenimą. Kur kiekviena diena pavirsta pasaka, dviejų sukurta. Gimsta Dievas ir Deivė ir pasinaudodami savo individualiomis bei bendromis galiomis daro stebuklus, paverčia vaikystės traumas niekais, tampa vaikais, nuogais bėgiojančiais pajūriu, žaidžiančiais, kuriančiais gyvenimo šventę, krykštaujančiais. Ačiū nuostabiems mokytojams Andrei ir Rimvydui.“ Gintaras ir Emilija

 

 „Būti atviram su kitu. Būti mylinčiam ir priimti meilę. Kurti santykius iš džiaugsmo pertekliaus. Kurti gyvenimą kaip dviejų šventę, intymumą – kaip nesibaigiančią puotą. Tai dovana, kurią įteikia praktikos. Naujas tu – naujas poros etapas. Naujas gyvenimas dviese – rojus, gimstantis iš meilės, tai rezultatas žinių, gautų iš Andrės ir Rimvydo. Atsivėrimas sau ir vienas kitam. Atradimų kupina kelionė, auginanti stebuklus.

„Porų mokymuose pamačiau, kaip turi gyventi Dievas ir Deivė, kas iš tikro yra besąlygiška meilė, koks paslaptingas ir magiškas mano Deivės kūnas. Sužinojau, kaip kurti gyvenimo šventę, kaip pajusti gyvenimo skonį, atrasti malonumų pasaulį. Dabar žinau, ką turi daryti vyras, kad jo Deivė žydėtų.“ Inga ir Darius

 

„Tai, ką patyriau porų mokymuose, iš esmės pakeitė mano gyvenimą, mano požiūrį į savo antrąją pusę. Atsirado sakralesnis santykis su moteriška prigimtimi, pagarba, meilė, noras atskleisti, globoti, išklausyti ir rūpintis. Atsirado praktinis patyrimas, kad mano mylima moteris gali būti Deivė. Atsirado įkvėpimas tobulėti prisilietimų srityje, būti sąmoningam mylėjimosi procese, medituoti seksualiniame gyvenime.“ Tomas

 

„Visada svajojau apie idealius santykius, o frazė „medaus mėnesis“ atrodė kaip stebuklas, nutinkantis kartą gyvenime. Dėl šių mokymų aš taip gyvenu. Tai amžinas medaus mėnuo, teikiantis nuolatinį džiaugsmą ir kūrybinį įkvėpimą veikti bei mėgautis gyvenimu. Nežinojau ir netikėjau, kad galima gyventi patiriant tokią ekstazę. Linkiu tai atrasti visoms poroms.“ Darius ir Justė

 

„Porų mokymai – vienas iš tų mokslų gyvenime, kuriuos turėtume patirti kiekvienas. Tai sąmoningų, sakralių santykių žemėlapis, žinojimo esencija. Iki šių mokymų įsivaizdavau, kad tikrai išmanau apie vyro ir moters santykius. Mano kelionė santykiuose tik dabar išsiplėtė į aiškų matymą, kaip sukurti rojų, kasdienę šventę būnant vienas su kitu, kaip patirti buvimo kartu stebuklą.“ Vaida

 

„Šie kursai man padėjo sukurti svajonių santykius. Spręsti iškylančius psichologinius sunkumus, kurių įveikimas padeda ne tik porai, bet ir suteikia pasitikėjimo kitose gyvenimo sferose. Taip pat išmokome palaikyti santykių romantiką ir įsimylėjėlių būseną, kitaip tariant, amžiną medaus mėnesį. Taip pat papildė seksualinį gyvenimą ir padėjo įveikti su tuo susijusius kompleksus. Padėjo įsisąmoninti, kad poroje gali vykti ir dvasinis tobulėjimas, begalinės savo ir kito potencijos atskleidimas. Bet, mano manymu, jis neįmanomas be psichologinių, emocinių bei seksualinių traumų ir kompleksų įveikimo. Jaustis įsimylėjus ir pakylėtai kiekvieną dieną. Viename vyre įžvelgti šimtus. Kiekvieną dieną patirti naujai. Štai ką davė šie kursai.“ Viktorija ir Aurimas

 

„Rimvydo ir Andrės vedamuose porų mokymuose savo tikėjimą gyvenimu paverčiau realybe. Nežinojau, ko norėti iš savo antrosios pusės, kartojau tai, ką daro aplinkiniai, tėvai. Ir visa tai visuomet duodavo tokius pat rezultatus ir sukurdavo tokias pat situacijas, tą patį 5 minučių džiaugsmą ir gilų skausmą. Bet tikėjau, kad ne daiktai ir socialinė aplinka suteikia būties džiaugsmą, spalvas ir skonį. Tuo tikint gyvenimas mane supažindino su moterimi, kuri mane traukė tuo, ko negalėjau apibrėžti. Tuomet dar nežinojau, bet ji buvo mano mokytoja, su kuria atsidūriau porų mokymuose. Jie truko 9 mėnesius, per juos mes nugyvenome 9 metus! Perkopėme nematomus barjerus ir sienas, išsilaisvinome iš įpročių grandinių. Pradėjome auginti savo gyvenimo medį ir kopinėti besikaupiantį drevėje medų, kurį suneša meilės bitės.“ Antanas