fbpx

Mokymai moterims „Moters Magijos Mokykla“

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias! „Moters Magijos Mokykla“ gimė iš jos įkūrėjų, mokytojų Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno, asmeninio augimo patirties. Rimvydas čia kiekvienus metus veda 9 mėnesių trukmės požiūrio plėtimo seminarų ciklą, padedantį geriau įsisavinti ir integruoti praktinius įgūdžius į gyvenimą. Jo kolegė Andrė AMIYA Pabarčiūtė veda praktinius užsiėmimus moterims.

 

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia jau daugiau kaip 10 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims, bet ir specialios, išskirtinės trumpųjų mokymų programos. Mokyklos mokymo programa sudaryta iš efektyviausių metodikų, kurios sujungia autentiškas senovines dvasines savęs atskleidimo praktikas, meditacijas ir moderniausias psichologijos žinias. Tai mokymai, kurie atveria naujų prasmių ir realizacijos galimybių kiekvienos moters gyvenime. Tai žinios ir praktikos, kurios padeda pažinti bei aktyvinti ypatingus resursus, slypinčius kiekvienos moters prigimtyje.

 

 

Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai

 

Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai trunka trejus su puse metų. Tokia intensyvi ir turininga programa suteikia moteriai neįkainojamos patirties, žinių, atradimų ir realių įgūdžių, kurie atveria neribotas galimybes gyvenime. Čia kruopščiai sukurta individo ir grupės augimo atmosfera, nuoširdus asmeninis dėmesys skiriamas kiekvienai dalyvei, efektyviausios mokymų programos pritaikomos konkrečioms mokymus lankančioms moterims. Tai ne tik mokymai, bet ir moteriškos draugystės oazė. Be abejo, galima lankyti nebūtinai visus trejus mokymų metus. Net baigus vieną ar kelerius Moters Magijos Mokyklos mokymų metus jums atsivers nuostabūs ir visaverčiai savęs kaip moters pažinimo bei realizacijos horizontai.

 

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, kuriame įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose. EQ lavinimo kursas skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Mūsų EQ lavinimo kursą per pastaruosius 20 metų jau yra baigę beveik tūkstantis dalyvių. Jie pasakoja apie teigiamus gyvenimo pokyčius, savęs pažinimo gylį, lūkesčius, viršijančius naujų gebėjimų pritaikymo galimybes veikloje ir asmeniniame gyvenime.

 

Po EQ lavinimo kurso seka trejų metų trukmės Moters Magijos Mokyklos mokymai moterims, vykstantys savaitgaliais ir baigiami nuostabiomis vasaros stovyklomis, retritais Lietuvoje arba užsienyje.

 

  • Pirmi mokslo metai – moteriškos prigimties potencialo pažadinimas ir atskleidimas, ryšio su savimi atradimas, savo unikalių talentų atskleidimas. Gebėjimo mylėti ir intuicijos lavinimas. Ypatingų moteriškos energijos valdymo metodikų mokymasis. Keturi moterišką asmenybę auginantys būdai realizuoti ir išreikšti save gyvenime. Jaunystės ir žavesio metodika.
  • Antri mokslo metai – erotikos paslaptys, intymaus gyvenimo technologijų įvaldymas, moteriško seksualumo atskleidimas. Daugiaorgazmiškumo įvaldymas, natūralios sveikatos ir jaunystės susigrąžinimas, mėgavimosi gyvenimu ir savimi menas.
  • Treti mokslo metai – vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimas poroje ir savyje, vidinės darnos radimas. Vidinės moters ir vidinio vyro draugystė. Vyriškos prigimties dėsnių pažinimas ir įvaldymas. Emocinių traumų gydymo technologijos. Savipakankamumas. Moters Deivės kokybė.

 

Šiuos mokymus veda Moters Magijos Mokyklos, mokymų projektų „SoulACTION“ įkūrėjai bei vadovai, knygų autoriai ir mokytojai Andrė AMIYA Pabarčiūtė bei Rimvydas Židžiūnas, taip pat kvalifikuoti EQ lavinimo instruktoriai.

 

 

 

„Moters Magijos Mokyklos“ grupės renkamos kiekvieną pavasarį.

 

 

Atsiliepimai apie Moters Magijos Mokyklos (MMM) ilguosius mokymus

 

„Šie nuostabūs kursai padeda pažinti ir suprasti moterišką ir vyrišką pradus, padeda atsiskleisti man pačiai. Dvasinės ir psichologinės praktikos gydo ir išlaisvina, išgrynina tai, kas tikra, ir padeda pamatyti, kas man nereikalinga ir ko gyvenime dar reikia išmokti. Atrandu vidinę ramybę, stiprybę. Dūžta iliuzijos apie save, apie kitus. Iš pradžių tai baugina, bet vėliau džiugina, nes pradedu matyti, kur turiu judėti. Mokytojai man ne tik suteikia informacijos, bet, svarbiausia, moko mokytis pačiai. Taip tampu nepriklausoma, savarankiška.“ Renata M.

 

„MMM mokymai pakeitė mano požiūrį į moterį ir vyrą iš esmės. Suvokiau, kad nieko nežinau nei apie moteris, nei apie vyrus. Atėjo nuostabus laikas, pasitaikė galimybė susipažinti su moteriška ir vyriška prigimtimis. Moteris kaip begalybė, nesibaigiantis energijos šaltinis ir vyras ‒ budrumo bei šviesos įsikūnijimas. Tik kai priimu savo moterišką prigimtį bei atsiveriu vyriškam pradui, atsiranda pilnatvė, ištirpimas, ramybė, begalybė, gyvenimo džiaugsmas. Visa tai galėjau patirti ir suvokti per MMM kursus. Jaučiu begalinį dėkingumą už galimybę keistis ir būti moterimi.“ Beata K.

 

„Iki kursų Moters Magijos Mokykloje nežinojau, kad moteriškumas gali būti vertybė, kad jo galima mokytis, atrasti savyje, auginti, puoselėti, atskleisti. Atradau savo tikruosius norus, ramybę, džiaugsmą gyvenimu. Pakeičiau darbą, gyvenamąją vietą, rengimosi stilių, atradau daug ir įvairios įkvepiančios mane veiklos. Po kursų turiu begalę energijos, jėgų ir vidinės motyvacijos kurti savo gyvenimą taip, kaip noriu gyventi aš pati, ir dalytis tuo džiaugsmu su kitais. Moters Magijos Mokykloje kiekviena atras savąjį rojų, kur nėra pavydo, konkurencijos, kur tave visada palaiko, padeda, kur gali būti savimi, mokytis ir susirasti draugų. Po kurso apie vyriškos ir moteriškos prigimties suderinimą absoliučiai pasikeitė mano santykiai su mylimu žmogumi. Psichologinės žinios ir praktikos atvėrė visiškai kitą pasaulį, kai santykiuose gali būti savimi ir leisti kitam būti savimi, džiaugtis, kurti ir auginti santykius kartu. Visa tai padėjo iš bendravimo pašalinti melą, vaidybą, norą įtikti, praeities skriaudas ir viską sukurti iš naujo. Rekomenduoju šiuos mokymus visiems, kurie nori būti laimingi. Tiesiog laimingi. Kiekvieną dieną.“ Živilė V.

Skaitykite daugiau apie Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų programą.

 

 

Moters Magijos Mokyklos trumpieji mokymai

 

Moters Magijos Mokyklos trumpieji mokymai skirti prisiliesti prie savo moteriškos prigimties, vidinio pasaulio, susipažinti su moteriškos realizacijos technologijomis, patirti, išgyventi save iš naujo, aptikti ypatingus moteriškus talentus. Čia įgausite praktinių įgūdžių ir žinių, kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga.

 

Trumpieji mokymai yra sudaryti iš dviejų dalių:

  • Požiūrio plėtimo paskaitos;
  • Meditacinių, energinių praktikų, skirtų moters prigimčiai atskleisti.

 

Mokymai siūlo labai efektyvų būdą, kaip per gana trumpą laiką gauti maksimalią patirtį ir daugybę visai naujų žinių. Jie provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą bei suteikia psichologinių-intelektualinių įžvalgų, žinių, lavina emocinį ir dvasinį intelektą. Šie mokymai padeda aktyvinti kūrybiškumą, moko džiaugtis savo kūno laisve, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo, meilės ir moteriškos jėgos alchemija. Šiuose mokymuose vyksta daug naujų ir įkvepiančių patyrimų, apie kuriuos parašyti sunku, juos galima tik patirti.

 

 

Atsiliepimai apie MMM trumpuosius mokymus:

 

„Šie mokymai paliko gilų ir ryškų įspūdį, kurį linkėčiau patirti visoms moterims. Pagaliau radau būdą, kaip pažinti tą giluminę moterišką energiją savyje ir ją įvesti į savo pačios aplinką, kaip skleisti gėrį ir džiaugsmą žmonių širdyse.“ Laura Č.

 

„Labai patiko paprastos universalios technikos, kurias bus galima panaudoti išėjus iš mokymų. Kadangi užaktyvintas dešinysis pusrutulis, sunku rinkti mintis. Visiškas atsipalaidavimas. Tikrai norėčiau tęsti. Labai gera įvadinė teorinė dalis, kuri padėjo pagrindus tam, kad vyko toliau.“ Dalia V.

 

„Seminaras puikus! Daug peno protui ir sielai! Pasikeitė požiūris (tikiuosi ilgam) į savo kūną, jo moteriškas galias ir resursus. Dėkui ir pagiriamasis žodis vedantiesiems, ypač Andrei!!!“ Marija S.

 

„Šiandien man žodžiai „atskleisti“ ir „atrasti save“ įgavo naują prasmę. Ačiū!“ Giedrė G.

 

„Nuostabu, magiška, labai profesionalu ir įdomu.“ Raminta L.

 

„Nuostabi kelionė savo moteriškumo link. Būtų gerai nuo paauglystės ugdyti moteriškumą. Ačiū!“ Violeta S.

 

 

Skaitykite daugiau apie konkrečias Moters Magijos Mokyklos trumpųjų mokymų programas.