fbpx

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

Sveika ir laiminga mama – sąmoninga mama

 

2018 m. gegužės 6 d. Vilniuje įvyko pirmą kartą Lietuvoje organizuota konferencija sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“. Jos tikslas – pristatyti mokslinius faktus, efektyviausius asmeninio augimo sprendimus bei naujausias sveikatos metodikas, padėsiančias sėkmingam šeimos planavimui, geresnių poros santykių kūrimui bei moters visavertei savirealizacijai.

 

Konferencijoje apsilankė daugiau nei 700 dalyvių, o tiesioginę transliaciją stebėjo žmonės iš JAV, Australijos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos, Estijos ir Lietuvos. Jaudinančios akimirkos iš konferencijos, kurioje dalintasi žiniomis, kaip paversti savo motinystės patirtį fantastiška. Plačiau apie šią konferenciją skaitykite www.mamosdiena.lt puslapyje.

Džiaugsmingai dalinamės portalo „Tavo vaikas“ straipsniu apie ypatingą Mamos dienos šventės minėjimą konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“ Vilniuje. Visas straipsnis: „Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama

 

Nori išgirsti unikalius įvykusios konferencijos pranešimus?

 

Konferencijos įrašas peržiūrai iki 2019 m. sausio 1 d. jau prekyboje. Apsilankykite konferencijos svetainės elektroninėje parduotuvėje, susipažinkite su temomis ir įsigykite įrašą. Kaina - tik 29 Eur.   

Įsigyti įrašą

 

Foto akimirkos iš konferencijos „Sveika ir laiminga mama“

 

Atsiliepimai apie konferenciją „Sveika ir laiminga mama“:

 

„Mama mia! Taip galima apibūdinti pirmąjį mano lankytą renginį būsimoms ir esamoms mamoms! Pati kas dieną mokausi būti savo nuostabios dukrytės mama, bet jaučiau, kad jai gimus viskas kitaip: kitokia aš pati - santykyje su savimi, su vyru, su aplinkiniais... Anksčiau kartais atrodydavo, jog balansavimas sukelia daug streso ir, rodos, niekur nesu 100 proc. savimi. Konferencijoje įgyta patirtis padėjo susibalansuoti bei atrasti save čia ir dabar, tiesiog pilnai įsijausti į momentą, kuriame esu ir maksimaliai išgyventi akimirką! Konferencijoje gavome daugybę patarimų ir atsakymų į klausimus, kurie natūraliai kyla kiekvienai žingeidžiai mamytei! Ir tikrai verta atsirinkti, ką praktiškai pritaikyti savo paslaptingame gyvenime... Daugiau tokių renginių 🙂.“ Justina Š.

 

„Kiekviename pranešime buvo kažkas aktualaus ir įdomaus, ką išsinešu su savimi. Temos aktualios, palaikančios moterį. Džiugu, kad temos buvo griaunančios kai kuriuos visuomenėje nusistovėjusius stereotipus.“ Konferencijos dalyvė

„Patiko visi pranešimai - kiekviename išgirdau kažką tinkamo sau.“ Indrė K.

 

„Gera organizacija. Vienos konferencijos metu galima pasisemti daug naudingos informacijos.“ Marina G.

 

„Labiausiai patiko išgirsti apie moters vaidmenis gimus vaikui, taip pat naudinga buvo diskusija apie krizes, apie jų įtaką nėštumo metu, gimusio vaiko jautrumą.“ Greta S.

 

„Labai plačiai aptartas moters gyvenimas, svarbiausios jo sritys.“ Konferencijos dalyvė

 

„Žmonės - personalas buvo puikus, iškilus nesklandumams iškart pasidalindavo puikia nuotaika. Algirdas Toliatas - nuostabus diskusijos dalyvis. Lauksiu kitais metais. Gal net kaip lektoriaus. Ir Foreli Kramarik 🙂 !!!!“ Egidijus B.

 

„Viskas tobula!“ Aldona P.

 

„Patiko, kad pranešėjai kalbėjo apie savo patirtis, kaip pavyzdį, ir kad visa tai, kas buvo kalbėta teoriškai, galima pritaikyti praktiškai.“ Rūta N.