fbpx

Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuvės

Kviečiame į „SoulACTION“ mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“. Jos metu kartu su programos autore ir mūza Inga Jablonske semsitės įkvėpimo kurti savo svajonių gyvenimą, žingsnis po žingsnio plėsite komforto ribas ir tapsite savo Gyvenimo Režisieriumi. Užsiėmimų užduotys leidžia drąsiai eksperimentuoti bei patirti, kad neįmanoma yra įmanoma, ir padeda keisti kasdienybės įpročius.

 

„Įkvėpimo dirbtuvės“ – tai užsiėmimų ciklas, skirtas moterims ir vyrams, turintiems aktyvių klausimų bei norintiems peržengti kasdienybę. Kiekvienas užsiėmimas – tai 3-4 valandos įkvėpimo, kuris padės peržengti nusistovėjusias normas, gyvenimo taisykles ir pamatyti savo beribes galimybes.

 

Čia patenkate tarsi į mažą laboratoriją, kurioje eksperimentuojate spręsdami aktualius gyvenimiškus klausimus. Įkvepianti lektorė ir mūza Inga Jablonskė tam tikslui sukūrė originalias užduotis, kurios žaismingai perteikia realias gyvenimo situacijas. Jose iš arčiau pažvelgsite į tokias vertybes kaip kūryba, meilė, drąsa, dėkingumas, spontaniškumas, ramybė, žodžio ir minčių magija; pamatysite, kad baimės ir suvaržymai yra tik iliuzija.

 

 

Akimirka iš užsiėmimo:

Įkvėpimo dirbtuvės

 

 

Kodėl tai svarbu?
Ar teko patirti, kad

- dalykams, kurie jums tikrai svarbūs, nerandate laiko?
- nuobodžiaujate ir negalite suprasti, ko išties norite gyvenime?
- pagalvojus apie savo norus ir troškimus, tai atrodo neįmanoma?
- jaučiate, kad kai kurie dalykai juda pernelyg lėtai, jums trūksta energijos ir įkvėpimo?

 

Visa tai dažniausiai yra tik užsimiršimas, iliuzija arba vidiniai barjerai, kurie trukdo mums kurti ir būti laimingiems. „Įkvėpimo dirbtuvių“ metu, pasitelkę aktyvų klausimą ir įkvėpimą, pajudėsite savo tikrųjų norų link.

 

 

Inga-Jablonskė_PR

Įkvėpimo mokytoja Inga Jablonskė

„„Įkvėpimo dirbtuvės“ nėra paskaitos ar seminaras – kviečiu žmones, kurie nori realių pokyčių savo gyvenime. Kviečiu juos veiksmui, kurio pirmą žingsnį galime žengti kartu. Visos užduotys atliekamos žaidimo forma, taigi iš vienos pusės tu linksmai ir džiaugsmingai leidi laiką, tačiau iš tiesų gauni daug gilesnį sluoksnį patirties. Iš čia kiekvienas gali išsinešti atsakymą, tinkamą konkrečiai sau“, – kviečia Inga, skatindama išmokti dirbti su savo mintimis ir tapti realiu savo gyvenimo šeimininku.

 

 

Kodėl tai veikia?
„Įkvėpimo dirbtuvėse“ lektorė Inga dalijasi tik tais dalykais, kuriuos patyrė, išgyveno ir atrado pati, kurdama sėkmingą verslą, darnų asmeninį gyvenimą ir meilę aplinkui, todėl jūs gaunate asmeniškai išbandytas žinias ir patikrintą būdą, kaip veikti.

 

Kiekviena „Įkvėpimo dirbtuvių“ užduotis atspindi realią gyvenimišką situaciją, tačiau čia nėra rizikos suklysti. Taigi galite drąsiai tyrinėti, semtis įkvėpimo, būti savimi, kūrybiškai atskleisti savo sugebėjimus, veikti kitaip, nei esate įpratę, ir įgauti naują postūmį kurti savo gyvenimą. Visi pokyčiai ir mokymosi procesas vyksta itin lengvai, kūrybiškai ir žaismingai.

 

 

Nauda jums
- Praktinės užduotys ir namų darbai, kurie padeda keisti kasdienybės įpročius.
- Įkvepiančios įžvalgos, kurios leidžia naujai pažvelgti į įvairias situacijas ir skatina jus judėti pirmyn.
- Patyrimas, kad neįmanoma yra įmanoma.

 

 

Akimirka iš užsiėmimo:

Ikvepimo-dirbtuves

 

 

„Įkvėpimo dirbtuvių“ dalyvių atsiliepimai:

 

„Nuoširdžiai noriu PADĖKOTI už įdomų, nuotaikingą, informatyvų ir struktūruotą seminarą! Jis visu 100 proc. įtraukė ir prikaustė dėmesį viso seminaro metu. Tikrai matyti, kad daug darbo, širdies, praktikos ir laiko įdėta! Nenustokite tuo dalytis ir su kitais.“ Lina A.

 

„Nuostabus seminaras su nuostabia lektore, kuri užkrėtė lengvumu ir gyvenimo džiaugsmu. Ačiū! Jūs nuostabi!” Monika J.

 

„Šie mokymai tikras atradimas visur skubantiems ir dažniausiai nieko nespėjantiems žmonėms. Priverčia stabtelėti ir permąstyti vertybes, perdėlioti mintis į pusiausvyra ir pozityvą. Visas užsiėmimas yra labai interaktyvus ir įtraukiantis į veiklas. Be to, Inga labai uždeganti ir nuoširdi lektorė. Labai rekomenduoju sudalyvauti ir būti laimingais!“ Ana M.

 

„Buvau beprotiškai įkvėpta po šio seminaro! Visiems rekomenduoju apsilankyti ir įpūsti į save naujų pojūčių!“ Greta P.

 

„Labai džiaugiuosi, turėjusi galimybę sudalyvauti šiame įkvėpimo seminare. Aš žmogus, mėgstantis konkretumą, todėl labai džiaugiausi pateikta koncentruota ir į veiksmus nukreipta informacija, kurią pradėjau naudoti iškarto! Viskas išjausta, patikrinta, gyva ir nuoširdu, labai charizmatiška lektorė, kuri man asmeniškai yra tiesiog moteriškumo pavyzdys.“ Sigita V.

 

„Įkvėpimo dirbtuvėse vos per 2,5 valandos atlikau kūrybines užduotis, kurioms pačiai išjudinti prireiktų mėnesio, o galbūt dar daugiau. Išsinešiau naujus patyrimus, kurie yra svarbūs mano širdžiai, augimui, geriems santykiams su žmonėmis, talentų atskleidimui ir realizavimui. Užsiėmimuose pasinėriau į milžinišką srautą naujų įžvalgų, pamatymų, atradimų. Visi jie padeda man jaustis vis labiau ir labiau laiminga, lengviau įveikti iššūkius ir įnešti dar daugiau pozityvių naujovių į savo gyvenimą. Labai jums ačiū už tai!" Monika  V.

 

 

Informacija dalyviui

 

Lektorė Inga Jablonskė

Trukmė: programą sudaro užsiėmimų ciklas, kurių kiekvieno trukmė 3 valandos. Dalyvaukite visoje programoje arba pasirinkite atskiras temas.
Vieta: seminarai organizuojami Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

 


 

UŽSIĖMIMŲ TEMOS

Įkvėpimo dirbtuvės „Netobulas ir Laimingas“

Įkvėpimo dirbtuvės „Netobulas ir Laimingas“

Užplūdo pyktis, nerimas, nepasitikėjimas ar liūdesys? Viduje mes visada turime resursą, kurio pagalba galime iš įtampos pereiti į atsipalaidavimą. Tam tereikia pripažinti – ESU NETOBULAS! Netobulumo atsakymas išlaisvina galimybes ir taip atidaro naujas duris. Netikėta? Neįtikėtina? Ir tai VEIKIA.

 

Apie kūrybišką laiką kartu:

Tiesiausias kelias į laimę ir trumpiausias į nelaimę. VIENO žingsnio dėsnis, keičiantis VISKĄ. Tai gyvenimo kūrimas be išorinių KAUKIŲ.

 

Įkvėpimo dirbtuvėse „Netobulas ir laimingas“ kalbamasi:

 • Kaip išsigryninti auksines tiesas SAU?
 • Kur gyvena LAIMĖ?
 • Kodėl tikriausia laimė visada yra PAPRASTA ir BANALI?
 • Kaip išmokti sakyti AČIŪ sau ir kasdienai?
 • Kodėl Tu esi savo gyvenimo magas?
 • Kas gali įjungti tavo laimės variklį?
 • Kodėl kūdikis yra daug labiau išmintingas už mane ir Tave?
 • Ar spaudi TAIP mygtuką, pasaulio nepastovumui?
 • Kodėl tikroji dovana visada yra VIDUJE?
 • Kaip kuriasi ŠIANDIEN iš vidinio pertekliaus?
 • Kodėl DŽIAUGSMAS yra Tavo vaistas?
 • O PRASMĖ – tai Tavo VITAMINAI?

 

Nauda Tau: Praktinės užduotys ir namų darbai, kurie įgalina keisti kasdienybės įpročius. Ir atsakymas, kurį išsinešite: kas keičiasi, kai keitiesi TU?

Įkvėpimo dirbtuvės „Netobulas ir Laimingas“ žiūrovų prašymu kartotos keletą kartų Vilniuje ir Kaune bei lankėsi Londone. Skaitykite daugiau apie „Netobulas ir Laimingas“ mūsų renginių archyve. Jei norite organizuoti užsiėmimą jūsų mieste, rašykite mūsų mokymų koordinatoriams.  


 

Įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį Genijų“ 

Įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį Genijų“

Įkvėpimo dirbtuvėse „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį Genijų“ leidžiamės į naują vidinę kelionę tyrinėdami savo talentus, troškimus ir unikalumą.

 

Vaikystėje mes svajojame ir mums atrodo, kad pasaulyje pilna galimybių, o ne ribų.

 

Vėliau, gyvendami suaugusio žmogaus gyvenimą, vieną rytą pabudę suvokiame, kad viskas, apie ką svajojome, liko neįgyvendinta ir mūsų kasdienybė yra daugiau pilka nei atspindinti mūsų širdies troškimus. Galbūt toks rytas Tau išaušo šiandien? O galbūt jau seniai pajutai, kad visos svajonės Tau slysta iš rankų ir jauti – arba dabar, arba niekada. Tik bijai, nes vis savęs klausi: „Ar tikrai dabar?“

 

Ši istorija atspindi tai, kaip tūkstančiai žmonių šiandien mato pasaulį. Jie jaučiasi bejėgiai kažką pakeisti, bijo kardinalių pokyčių ir kartu dar labiau bijo nugyventi visiškai nereikšmingą gyvenimą, būdingą daugeliui žmonių.

 

Yra atsakymas, pakeičiantis viską. Ir tas atsakymas nesiūlo griaunančių pokyčių, bet siūlo pakeisti požiūrį į save ir gyvenimą. Šis užsiėmimas ne tik apie tai. O dar daugiau, apie mumyse gyvenantį genijų. Jį dirbtuvių metu mes ne tik aptiksime, bet ir išmoksime su juo draugauti pamatysime jo unikalumą ir galimybes pasaulyje reikštis per kūrybą, kuri mus gali išlaisvinti ir kartu sukurti mums sėkmę, tik jau kitokią – tokią, kuri suteikia nuostabų realizacijos jausmą.

 

Trokšti, kad Tavo gyvenime atsirastų sėkmė, įkvėpimas ir skrydis? Ateik į Ingos Jablonskės įkvėpimo dirbtuves „Tavo gyvenimo Legenda“ ir išsinešk žinutę apie savo genialumą bei naują požiūrį į savo praeitį ir ateitį, kurią kuri Tu. Dar daugiau – tu gausi realių patarimų, kaip apie savo talentus pasakoti pasauliui, žmonėms.

 

Įkvėpimo dirbtuvėse „Tavo gyvenimo Legenda“ kiekvienas drąsiai pažvelgsime į savo patirtį ir praeitį. Įgysime naujų gebėjimų kitu kampu žiūrėti į savo ateitį. Suvoksime, kad tai − išskirtinė jau dabar kuriama legenda, kurios neatkartos niekas. Atrasime savo genialumo esenciją ir taip išeisime turėdami daugiau tikėjimo svajonėmis bei jėgų jas įgyvendinti.

 

Nauda Tau

 • Laikas sau – naujai atrasi savo talentus, gebėjimus bei išskirtinumą ir suvoksi, kaip jie gali padėti tau kurti nuostabų ir išskirtinį gyvenimą.
 • Gausi patarimų, kaip žinant savo stiprybes ir unikalumą mokėti apie tai papasakoti pasauliui, išorinius iššūkius paverčiant savo vidine jėga.
 • Sužinosi, kaip kurti savo legendą ne prasčiau, nei tai daro roko žvaigždė ar pasaulio lyderiai! Lektorė Inga Jablonskė pritaikys savo šešiolika metų kauptas žinias, konsultuojant įmones ir žmones, dirbant viešųjų ryšių ir įvaizdžio kūrimo srityje.
 • Išbandysi įvairias įvaizdžio kūrimo technikas, kurios pasitarnaus Tau integruojant naujas žinias ir įžvalgas, kuriant unikalų gyvenimą, kuriame esi laimingas.
 • Užsiėmimo metu pasinersi į įkvepiančią kūrybinę atmosferą, kurioje žymiai lengviau pamatysi savo gyvenimo įvykius, pasiekimus ir galimybes.
 • Dar daugiau ‒ Inga Jablonskė meistriškai sujungia ilgametę viešųjų ryšių konsultantės patirtį, modernų gyvenimo būdą, verslą ir nuoširdų vidinį žmogaus pasaulį. Taip iš pirmo žvilgsnio gilios ir asmeniškos gyvenimo temos Ingos užsiėmime tampa žaismingos, paprastos ir išsprendžiamos. Asmeninis ir dvasinis augimas darniai įsilieja į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą bei padeda jam vystyti sugebėjimus, tikruosius savo norus ir troškimus neatmetant jau sukurto gyvenimo rezultatų.

 

Įkvėpimo dirbtuvės „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį Genijų“ 2016 metų spalį ir lapkritį vyko Vilniuje, Kaune ir Londone. Skaitykite daugiau apie „Tavo gyvenimo Legenda: pažadink vidinį Genijų“ mūsų renginių archyve. Jei norite organizuoti užsiėmimą jūsų mieste, rašykite mūsų mokymų koordinatoriams.  


 

Įkvėpimo dirbtuvės „Džiaugsmo detektyvas“

Įkvėpimo dirbtuvės „Džiaugsmo detektyvas“
Įkvėpimo dirbtuvės „Džiaugsmo Detektyvas“ – tai pirmoji pagalba kiekvienam žmogui, ieškančiam būdų atrasti kiekvienos dienos grožį per mažus dalykus.

 

Inspiracijų rinkinys, kurį išsineš visi užsiėmimo dalyviai, bus nuostabi dovana ieškantiesiems įkvėpimo kasdienybėje. Be to, tai bus kūrybiškas pasiūlymas didžiąsias metų šventes sutikti kitaip – džiaugsmingai iš visos širdies, naujai atrandant save ir artimuosius.

 

Tai kartu ir pamatymas, kad šventė gyvena kiekviename iš mūsų ir mes galime ja dalytis su pasauliu kasdien, taip atverdami širdį gerumui, jautrumui, dėkingumui ir palaikymui.

 

„Tik tada, kai esu atviras dalytis, esu atviras ir gauti. Patikėję tuo, mes kasdien į savo gyvenimą galime įsileisti vis daugiau tikro džiaugsmo ir priimti mums kasdien pasaulio teikiamas dovanas“, – savo patirtimi Inga Jablonskė.

 

Kaip sako Inga, jos gyvenime įvyko didžiulis lūžis tik tada, kai suprato, kad bijodama būti jautri, nuoširdi, tikra, užjaučianti ir palaikanti ne tik skriaudžia save, bet ir visus tuos, kuriuos myli. Anot jos, tik pripažinęs, kad esi silpnas, tampi stiprus. Tik pripažinęs, kad esi liūdnas, gali atrasti džiaugsmo šaltinį, gyvenantį kiekviename iš mūsų. Būtent to mes ieškome visą gyvenimą.

 

Kaip atrasti džiaugsmo šaltinį? Kaip išmokti juo naudotis kasdien? Kaip nesislėpti po liūdesio kauke ir kurti savo svajonių gyvenimą? Kaip būti kūrybiškam, įkvėptam ir savo šypsena šildyti kitų širdis?

 

Tai tik keletas klausimų, kuriuos atsineš įkvėpimo dirbtuvių dalyviai, o atsakymus gaus netikėtai, kūrybiškai, pasitelkiant žaidimus ir, kaip visuomet per Ingos dirbtuves, nustebinant net pačius save. Galbūt tiesiog netikėtai išdygus jūsų nuostabiam ir nuoširdžiam vidiniam vaikui, kuris tik ir laukė akimirkos laisvai patirti kasdienybės grožį ir taip prisidėti prie jūsų kuriamos gyvenimo šventės.

 

Ar išėję iš dirbtuvių jūs jau būsite kitokie? Galbūt.
Bet dar svarbiau yra tai, kad gausite neįkainojamą patyrimą apie tai, jog, kad ir kas vyktų gyvenime, jūsų šypsena ir spontaniškumas, gebėjimas žaisti bei mėgautis čia ir dabar akimirka ir yra tai, kas gali bet kokioje situacijoje jums padovanoti šventę, nes ši gyvena jūsų viduje. Išskleiskite ją – ir šių metų šventės bus tai, ko jūs ir jūsų artimieji laukė visą gyvenimą. Tapkite savo asmeniniu Kalėdų Seneliu – tam tereikia keleto patyriminių įrankių ir naujo požiūrio į save bei gyvenimą. Būtent tai Inga ir dovanoja kiekvienų dirbtuvių metu.

 

Įkvėpimo dirbtuvės „Džiaugsmo detektyvas“ 2016 metų gruodį organizuotos Vilniuje ir Kaune. Skaitykite daugiau apie „Džiaugsmo detektyvas“ mūsų renginių archyve. Jei norite organizuoti užsiėmimą jūsų mieste, rašykite mūsų mokymų koordinatoriams.


 

Įkvėpimo dirbtuvės „Minčių alchemija. Kaip, keičiant mąstymą, keičiasi visas gyvenimas?

Įkvėpimo dirbtuvės „Minčių alchemija“


Kiekvieno mūsų gyvenime būna akimirkų, kai nuleidžiame rankas, pajutę, kad padarėme viską, ką galėjome, tačiau rezultatas mūsų netenkina arba jis yra ne toks, kokio tikėjomės, ir tada jaučiamės beviltiškai. Arba nuolat patenkame į situacijas, kurios išsisprendžia taip, kad tai greičiau yra kompromisas nei mūsų laimėjimas.

 

Tokiomis akimirkomis mes ieškome atsakymo, ką galėjome padaryti kitaip, geriau, tačiau kartu suvokiame, kad toks sprendimas gali ateiti tik kardinaliai pakeitus algoritmą, pagal kurį ieškome išeičių.

 

Dažnai akligatvis yra ne ten, kur ieškome. Ir mums nebūtinai reikia keisti veiksmus ar jų seką.

 

Tačiau būtina pakeisti mąstymo būdą ir mintis, iš kurių jis gimsta. Šiam pokyčiui reikia tiek nedaug – tik suvokti minčių šaltinį ir kartu įgauti galių jas transformuoti. Tam nereikia jokios magijos, tiksliau, magijos riekia tik šiek tiek – daug svarbiau skaidrus ir sąmoningas dėmesio nukreipimas į vidinį „aš“ – kur ir yra visi atsakymai.

 

„Minčių alchemijos“ įkvėpimo dirbtuvėse mes nekursime naujos gyvenimo filosofijos. Kartu su įkvėpimo mokytoja Inga Jablonske žaismingai tyrinėsime praktines minčių keitimo technikas. Džiaugsmingai atrasime, kas yra pagrindinis BARJERAS, trukdantis mums siekti svajonių gyvenime, ir sužinosime, kaip jį peržengti lengviau, nei tikimės.

 

Temos, praktikos:

 • Mąstau, vadinasi, ESU? Kaip gimsta mintys.
 • Minčių buhalterija – individuali praktinė užduotis.
 • Žodžių kazino – darbas grupėse.
 • Mano pasaulio eskizas – teorija ir individualus darbas (pagal „mind map“ principą).
 • Kaip auginti savyje minčių alchemiko talentą?
 • Bazinės mintys ir mąstymo būdai, keičiantys gyvenimo kokybę.
 • Kaip mano žodžiai augina arba griauna kitą? Individuali praktinė užduotis.
 • Tyloje gimstantys spontaniški atsakymai ir kūryba.
 • Skaidrumo būsena – meditacija.
 • Sąmoningumo mygtukas (namų darbai).

 

Įkvėpimo dirbtuvės „Minčių alchemija“ 2017 kovą organizuotos didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Skaitykite daugiau apie „Minčių alchemija“ mūsų renginių archyve. Jei norite organizuoti užsiėmimą jūsų mieste, rašykite mūsų mokymų koordinatoriams.


 

„Kiekvienos įkvėpimo dirbtuvės – tai naujas susitikimas su Jumis: ieškančiais vidinių atsakymų ir pasiruošusiais nuo jų veikti savo gyvenime, keičiantis, atsiveriant, ieškant ir randant. Visų pirma – Save. Tai didžiulė dovana ir kartu atsakomybė – sukurti tokią situaciją, kurioje gimtų troškimas girdėti savo širdį, savo svajones ir įgauti jėgų jas paversti savo asmenine Tikrove. Kviečiu Jus į šią kelionę kartu!“, sako įkvėpimo mokytoja Inga Jablonskė.