Individualūs mokymai poroms

Pažink Kūrėją savyje. Ir išmok kurti gyvenimą, kuriame pilnai realizuoji 

savo talentus, duotybes ir begalinę potenciją.

Susikurk prasmingą gyvenimą

Pažink gyvenimą, ir visas jo kasdienes formas, kaip erdvę, skirtą pilnai tavo aukštesniojo Aš realizacijai.

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS POROMS

Apie kursą

Tai unikalus kursas poroms, sukurtas taip, kad per penkis susitikimus ir individualias praktikas, lengvai ir nepastebimai išlavinsite įgūdžius, išauginsite įpročius, padėsiančius kurti darnius santykius su bet kokiu žmogumi, ne tik mylimuoju. Pavadinkime tai santykių menu, kultūra arba intelektu.

Jis sukurtas remiantis bendrais dėsniais, kurie galioja visiems žmonėms ir santykiams. Nesiūlant jokių taisyklių ar patarimų, kaip spręsti kilusius klausimus, mylimieji išmoksta patys rasti savo unikaliai porai tinkančius atsakymus. Juk kiekvienas pora – unikali! Išmokus bendrauti, kalbėti ir girdėti vienas kitą bei kūrybiškai spręsti nesutarimus taip, kad laimėtų abu, pora aptinka kitą santykių kokybę, jausmą būnant kartu, kuris kyla iš girdėjimo ir pagalbos vienas kitam. Santykiai yra emocijų, jausmų pasaulis kurį pora aptinka, pažįsta ir puoselėja savo pasirinkimais ir dėmesiu.

Per penkis užsiėmimus (grupinius arba individualiai „iš poros – porai“, kartą per savaitę):

  • išmoksite bendravimo meno pagrindus – ramiai išsakyti ir išgirsti kito emocijas, poreikius, norus, priimti ir kooperuotis kartu kuriant gyvenimo būdą, kuris džiugins abu;
  • giliau pažinsite save ir mylimąjį – įprasite nuolat domėtis savimi ir kitu, padėti augti, atrasti ir realizuoti kilusias idėjas – tai didžiausia meilės išraiška, prasmė ir pertekliaus šaltinis;
  • pradėsite kurti ir palaikyti ilgalaikį ryšį, neblėstančią trauką – hormonais grįsta abipusė trauka greitai išsemiama, o kas sukuriama nuoširdžiu noru ir dėmesiu, neturi ribų.  

Kiekvienas iš penkių užsiėmimų sudarytas iš teorinio konteksto, praktikų bei jų integracijos dalies. Bus „namų darbai“ kurie užims po 20 min. per dieną. Kurso dalyviai gaus konspektus, garso įrašus, individualias konsultacijas su abiem instruktoriais, rekomenduojamų knygų, filmų sąrašus.

Kiekvieną mėnesį dalyviams suteikiama:

Penkių savaičių palaikymas – galimybė konsultuotis, kiek nori pora 

Penkti pora-porai susitikimai 

 Namų darbų užduotys ir praktikos

Kurso temas išskleidžiančios meditacijos

Namų darbų užduotys

Kas gali lankyti šį kursą?

Lankyti šį kursą galite bet kada. Prieš tai nereikia būti baigus jokių kitų SoulACTION mokymų. Kursai vyksta jums patogiu metu, pagal susitarimą.

Individualūs mokymai poroms

Tai individualūs užsiėmimai, sukurti tik jūsų porai

Priežastys

Kelionės poroje filosofija ir bendras poros gyvenimo būdas.

Darna

Tarpusavio bendravimo įgūdžiai darnai sukurti.

Laimė

Bendro pasaulio kūrimas, kuriame visi laimingi.

Už kasdienybės

Poros unikalumas ir kelionė už socialinių bei šeimos programų.

Skaidrumas

Darbas su neigiamomis emocijomis.

Trauka

Traukos kūrimas ir palaikymas poroje.

Atvirumas

Atvirumas ir priėmimas, kaip poros santykių pamatas.

Kryptis

Abiejų pusių norų suderinimas poroje.

Norite mokytis Individualiame porų kurse?

SUSITIKIME PRISTATYMUI GYVAI ARBA ONLINE

Išsamiai pristatysime kursą, metodiką, eigą, darbo principus (nemokamai), paieškosime lanksčių ir individualių sprendimų jūsų porai (pvz. maži vaikai), susipažinsite su vedėjais, jų patirtimi, požiūriu, vertybėmis.

Atsiliepimai

Nuoširdžiai dėkoju už kursus, kurie prisidėjo prie didesnio darnos ir sąmoningumo lygio mūsų poroje. Taikytos praktikos ir mokymų metodika paskatino didesnį atvirumą, išsikalbėjimą emocijų lygmenyje. Atradome kaip svarbu išsigryninti poros, šeimos ir individualius poreikius bei norus ir kaip jų realizacija prisideda prie didesnio pasitenkinimo ir laimės. Rekomenduoju visoms poroms be išimties, o ypač tiems, kuriems trūksta įrankių kaip gyventi laimingą, realizuotą gyvenimą poroje.

M.E.

Kursas buvo labai vertingas, išmokome “kalbėtis” apie save, savo, mūsų norus ir poreikius. Išmokome turėti poros laiką kuomet išsakome tai. Praktika padeda geriau pažinti ne tik save, bet ir savo partnerį, ir atrasti mus kaip individualias asmenybes, rasti skirtumus ir panašumus. Davėte “įrankius”, kuriais naudojantis galime gerinti savo kaip poros santykį ir žengti naują žingsnį kartu. 

V.G.

Paprasta, bet labai reikalinga ir teisinga praktika, kuri priverčia kalbėti, išsakyti ir išgirsti. O daugelis problemų ir kyla, kad žmonės nesikalba…. Praktika – tai tarsi taisyklių ir gairių rinkinys, tarsi poros susitarimas, kaip bendraujame, kaip kalbame ir kaip sprendžiame iškilusius nesutarimus. Mano supratimu, tai labai svarbu.

G.M.

Nemažai mokymų bandėme kartu, bet kas realiai suveikė šiuose mokymuose, kai tau konkrečiai parodo tavo vietas, kurių gal ir žinai, bet nesinori matyti, o gal nepavyko pačiam su tuo susitvarkyti ir padeda jas pakeisti, tarsi paima už rankos ir praveda, ir viskas realiai pasikeičia, nuo paprastų smulkmenų.

A.K.
love, couple, two

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?

Registruokis į „GERA KARTU“ – nemokamą Rimvydo Židžiūno kursą apie sąmoningumą ir meilę santykiuose!

Po registracijos kas keletą dienų gausi po naują paskaitą iš 8 paskaitų ciklo.

Žiūrėk nemokamą R. Židžiūno 8 paskaitų kursą apie santykius. Registruokis >>