fbpx

„Mane džiugina kurti darną savo gyvenime, santykiuose su žmonėmis. Galiu vis labiau tikėti gyvenimu bei savo jėgomis, kurios nuolat ir vis naujai atsiskleidžia.“

 

Emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė
Prieš 10 metų Justė baigė emocinio intelekto lavinimo kursus. 2014 m. įgijo aktyvios savireguliacijos pagal diferencijuotų funkcinių būsenų (DFB) metodiką instruktorės kvalifikaciją ir nuo to laiko veda emocinio intelekto lavinimo kursus. Visas žinias bei įgūdžius, kuriuos įgijo šiuose kursuose ir Moters Magijos Mokykloje, Justė pritaikė savo karjeroje, santykiuose bei asmeniniame gyvenime.

 

 

Muzikė
Justė yra profesionali muzikė, šiai profesijai paskyrusi daugiau kaip 25 metus. Ji groja kartu su žymiausiais Lietuvos ir užsienio orkestrais bei solistais, yra įrašiusi daugybę radijo įrašų bei kompaktinių plokštelių. „Klasikinė muzika mane lydi nuo pat vaikystės. Ji visada mane ramino, teikė jėgų ir įkvėpimo. Tai reikalinga daugeliui žmonių.“
Plačiau apie Justės muzikinę veiklą puslapyje juste.gelgotaite.eu.

 

 

Muzikinių projektų kūrėja
Bendraudama su kompozitoriais, režisieriais, aktoriais Justė kuria ir inicijuoja įvairius muzikinius ansamblius bei jų pasirodymus, koncertuose įvesdama kūrybinių aktorinių improvizacijų. Naujausi: „Išsvajotasis Paryžius“, „Coco Chanel project“, „Romantiški kaip mes“, „Netikėtas duetas“, „Mocarto moterys“. Tai Justės bendradarbiavimo su kūrybingomis asmenybėmis rezultatai, dažnai gimę netikėtai, spontaniškai.

 

 

Pedagogė

 

„Kuo gyvenu pati, tuo dalijuosi su kitais“ – toks Justės kredo leido jai įgyti dar vieną profesiją ‒ muzikos pedagogo.

Prieš penkerius metus Justė įkūrė savo obojaus specialybės klasę Karoliniškių muzikos mokykloje. Organizuoja kūrybines vasaros stovyklas savo mokiniams, taip pat veda paskaitas emocinio intelekto ir muzikos temomis vaikams bei suaugusiesiems.