„Norėdamas būti dvasingas, tu neprivalai atsiriboti, užsidaryti nuo išorinio pasaulio“, ‒ sako Inga. ‒ Priešingai, turi atskleisti ir drąsiai realizuoti visą potencialą, esantį viduje. Tik taip tu kuri stebuklą savo ir kitų gyvenime. Netiki? Ateik į „Įkvėpimo dirbtuves“ ir atskleisi savo tikruosius norus bei savęs unikalumą ir patirsi, kad barjerai yra tik iliuzija, kurią galime kūrybiškai peržengti kartu.“

 

Neįmanoma yra įmanoma! 
Inga turi nuostabią dovaną įkvėpti žmones lengvai bei žaismingai peržengti vidinius barjerus ir neįmanoma paversti įmanoma! Ji yra gyvas pavyzdys, kad viskas dera: ir aktyvumas veikloje, ir meilė šeimoje, ir harmonija viduje.

 

Norėdama pasidalyti savo talentu, Inga sukūrė „SoulACTION“ mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“. Čia Inga žaismingai išreiškia savo mūzą ir profesinius gebėjimus, įkvėptai kurdama situaciją, kurioje mokymų dalyviai ‒ moterys ir vyrai ‒ skatinami žengti žingsnį savo norų realizavimo link.

 

Nuostabu tai, kad visi dalykai, apie kuriuos kalba Inga, yra išgyventi ir praktiškai patirti jos pačios, o jų efektyvumą patvirtina Ingos pasiekimai veikloje ir laimingas asmeninis gyvenimas.

 

 

Menas būti sėkmingam ir veikti iš širdies
Inga versle jau 16 metų. Veiklą pradėjusi kaip žurnalistė ir radijo laidos vedėja, vos 24 metų ji vadovavo tarptautinės koncertų įmonės komunikacijos skyriui, būdama 25 metų gavo apdovanojimą už šauniausio dėstytojo debiutą, 27 metų sukūrė didžiausių nekilnojamojo turto vystymo projektų rinkodaros strategijas, o dar po metų, nepaisydama šalies ekonomiką krėtusios krizės, sėkmingai įsteigė savo verslą ‒ viešųjų ryšių ir renginių agentūrą.

 

Inga padeda įmonėms įvesti naujus prekės ženklus į rinką, kuria efektyvias žinutes ir reputaciją žiniasklaidoje, konsultuoja strateginiais komunikacijos klausimais. Veikloje Inga jaučiasi laiminga, nes realizuoja savo talentus, veikia iš širdies, įgyvendina vis sudėtingesnius projektus ir įkvepia kitus aktyviai veikti.

 

 

Emocinis intelektas (EQ) asmeninei laimei ir efektyviai veiklai
Inga nuolat gilinasi į žmogų, jo sugebėjimus ir potencialą. Asmeninio ir dvasinio augimo kelyje ji daugiau nei 14 metų. Inga baigė sustiprintą emocinio intelekto lavinimo (diferencijuotų funkcinių būsenų ‒ DFB) kursą, Chosė Silvos metodą, neurolingvistinio programavimo (NLP) meistro kursą ir asmeninio augimo mokymus moterims ‒ Moters Magijos Mokyklą. Visos šios žinios padeda Ingai gyventi įdomų ir turiningą gyvenimą.

 

 

Aktyvumas netrukdo būti moterimi
Inga meistriškai suderina itin aktyvų socialinį ir visavertį asmeninį gyvenimą. Jos širdyje nuolat gimsta naujų projektų. Nepaisant nuosavo verslo ir vykdomosios direktorės pareigų medijos kanale, ji randa laiko sau ir mylimiems žmonėms. Inga nuolat aplink save kuria meilės ir įkvėpimo erdvę. Viena naujausių jos dovanų žmonėms ‒ kūrybinis indėlis ir socialinės idėjos viešinimas laimingų žmonių projekte „AMIYA Inspiration“.