fbpx

Ingos misija – padėti žmonėms pamatyti savo pačių genealumą, vidinį grožį, atrasti vidinę jėgą realizuoti savo tikruosius talentus ir sugebėjimus. Juk kiekvieno mūsų viduje gyvena milžinas!

 

Sukurti savo unikalią gyvenimo istoriją.

 

„Kai gyveni gyvenimą visu savimi, kuri savo unikalią istoriją“, – dalinasi daugybėje veiklų ir talentų save realizavusi Inga Jablonskė.

Ingos mokymai skirti žmonėms, turintiems aktyvų klausimą ir norintiems užeiti už įprastos gyvenimo kasdienybės. Jie apima paprastas ir labai praktiškas sritis: talentų atskleidimą, tikrųjų norų realizavimą, tinkamos emocinės būsenos sukūrimą, sąmoningumą ir praktines žinias, kurias galima išgyventi užsiėmime ir pradėti naudoti iškart. Už visų jų mokymų dalyvio laukia nuostabūs atradimai kelionėje į save, savo unikalumą ir nuolatinį augimą. Naujausias Ingos projektas - tai ateities žmogaus gebėjimų mokantis „WoW University“ bei moterų bendruomenė „Women of Wonder“.

 

Nuo 2016 m. Inga „SoulACTION“ veda savo sukurtą mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“. Ją sudaro 3 val. užsiėmimų ciklas aktualiomis laimingo gyvenimo temomis:

  • „Netobulas ir laimingas“,
  • „Tavo gyvenimo legenda“,
  • „Minčių alchemija“,
  • „Džiaugsmo detektyvas“
  • Naujausia tema kartu su lektore Agne Doveikaite – „Būk silpnas. Drąsus būdas priimti savo baimes ir paversti jas stiprybe“.

 

2018 m. „SoulACTION“ startavo ir Ingos Jablonskės ir Agnės Doveikaitės patyriminis seminaras „Ramybės pradžiamokslis“ kaip veikiant aktyviai išlaikyti tylą ir ramybę viduje.

 

Į mokymus Inga perkelia ir savo 18 metų patirtį versle bei gebėjimą strateguoti, kurti ir organizuoti didelius ir sudėtingus projektus nuo nulio.

 

Vienas jų – 2018 m. gegužės 6 d. pirmą kartą Lietuvoje įvykusi konferencija sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“. Projekte įkvėpimu Ingai tapo jos pačios sūnaus gimimas ir kiekvienas išgyvenimas kaip dovana, paskatinęs didžiulį norą dalintis, kaip turint reikiamas žinias, motinystę paversti džiaugsminga patirtimi.

 

Inga Jablonskė koordinavo 56 „SoulACTION“ mokymų centro savanorių komandą, kurie projekte mokėsi aktyvaus veikimo ir plėtė asmeninius sugebėjimus. Konferencija tapo ir didžiule socialine kompanija, kurios metu konferencijos ambasadoriai ir pranešėjai dalinosi savo asmeninėmis patirtimis ir naujausiais moksliniais atradimais apie vaisingumą, sveikatą, vaiko ir tėvų ryšį, meilę šeimoje. Konferenciją papildė didžiulio dėmesio sulaukusią 100 besilaukiančių moterų fotosesiją „Ateitis sveikina Lietuvą“.

 

Žiūrėkite Ingos Jablonskės įžanginę kalbą konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“:

 

Ingos Jablonskės užsiėmimai, pranešimai, renginiai – su dėmesiu sukurti kūriniai. Ingos autorinė metodiką ir žaismingai pateikta mokomoji medžiaga žadina klausytoją tapti aktyviu savo gyvenimo kūrėju ir pamatyti situacijas kaip auginančias pamokas. Už kiekvienos Ingos Jablonskės mokymų temų, dalyvių laukia nuostabūs atradimai, kuriuos autorė patyrė, išgyveno, detaliai išanalizavo pati ir kurie padėjo jai kuriant savo pačios gyvenimo istoriją.

 

Išmok mylėti save, patirti laimę ir ramybę čia ir dabar

Ingos istorija ir kelionė į džiaugsmingą gyvenimą nebuvo paprasta. Būdama 28 metų sėkminga karjeroje Inga išgyveno didelę vidinę krizę pamačiusi, kad tai, kaip ji gyvena neteikia jai jokios prasmės, o visas gyvenimas yra didžiulė įtampa, stresas ir chaosas. Ši krizė Ingai buvo geriausia dovana, nes privertė ją sustoti ir pažvelgti į savo gyvenimą kur kas plačiau. Būtent krizė ir atvėrė naujas galimybes Ingai tapti laiminga ne tik veikloje, tačiau ir asmeniniame gyvenime bei drauge su savimi. Inga rado būdą, kaip greta aktyvios veiklos ir didelių sudėtingų projektų, išmokti mylėti save, realizuoti savo tikruosius norus ir įnešti į savo gyvenimą įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo.

 

Apie širdžiai svarbius dalykus ir kaip iš paprastų dalykų sukurti unikalų gyvenimą Inga Jablonskė kalbina žinomus žmones savo 2018 m. lapkritį portale „15 min“ startavusioje portale „15 min.lt“ savo autorinėje laidoje „Vitaminai sielai“.

 

Pati Inga Jablonskė yra laukiama pranešėja konferencijose ir renginiuose, kuriuose skaito pagrindinius pranešimus.

 

Žiūrėkite Ingos Jablonskės ir Andrės AMIYA Pabarčiūtės pranešimą „Talentai ir džiaugsmas“, skaitytą konferencijoje „(ne)Tobula moteris“, 2017 m. spalio 14 d. Panevėžyje, kurią stebėjo daugiau nei 500 žmonių auditorija:

 

Žiūrėkite Ingos Jablonskės ir Andrės AMIYA Pabarčiūtės pranešimą „Išdrįsk mylėti“, pristatytą 2018 m. kovo 17 d. Vilniuje įvykusioje pokyčių konferencijoje „Išdrįsk pradėti“:

 

Emocinis intelektas (EQ) asmeninei laimei ir efektyviai veiklai

Inga nuolat gilinasi į žmogų, jo sugebėjimus ir potencialą. Asmeninio ir dvasinio augimo kelyje ji daugiau nei 15 metų. Inga baigė sustiprintą emocinio intelekto lavinimo (diferencijuotų funkcinių būsenų ‒ DFB) kursą, Chosė Silvos metodą, neurolingvistinio programavimo (NLP) meistro kursą ir asmeninio augimo mokymus moterims ‒ Moters Magijos Mokyklą. Visos šios žinios padeda Ingai gyventi įdomų ir turiningą gyvenimą.

 

Nedaloma savęs visuma – štai kur slypi atsakymas

Inga padeda žmonėms įgyvendinti pokyčius ir tie pokyčiai visų pirma yra vidiniai: priimti visas savo puses – sujungti tai, kas tau patinka ir tai, kas, galbūt, nepatinka savyje.

 

„Nedaloma savęs visuma – absoliutus grožis“, – sako Inga Jablonskė. Juk mes visi mėgstame nuoširdžius, tikrus, gyvus žmones. Tik taip galima pajusti meilę sau ir sukurti meilės perteklių aplink save. Tai ir atskleidžia tavo unikalumą, charizmą, daro tave laimingą, traukia kitus žmones ir atveria tau naujas galimybes. Nereikia bijoti problemų. Kiekvienas iššūkis, kurį praeini daro tave didesniu, stipresniu, išmintingesniu, skatina išmokti naujų dalykų, evoliucionuoti. Ir nereikia bijoti bijoti būti silpnu. Nedaloma savęs visuma – štai kur slypi atsakymas.“

Inga nuolat aplink save kuria meilės, kūrybiškumo ir įkvėpimo erdvę.

 

Daugiau apie artimiausius mokymus su Inga Jablonske skiltyje Artimiausi įvykiai