fbpx

„Ieškok paprastumo ir lengvumo būsenos. Tai, ką darai lengvai ir įkvėptai, be abejonės, atskleidžia Tavo talentus! Ieškok vis naujų būdų realizuoti save, vystyk savo gebėjimus – tik nuolatinis tobulėjimas suteikia laimės jausmą. Žmogaus potencialas neišsenkantis. Jei sujungsi pašaukimą su veikla, patirsi įkvėpimą. Jei santykiuose atsiduosi meilei – darna ir realizacijos jausmas taps tavo kasdiene būsena!“

 

Emocinio intelekto (EQ) specialistė
Inga yra emocinio intelekto lavinimo instruktorė, Moters Magijos Mokyklos asistentė ir konsultantė. Skaito paskaitas ir veda Moters Magijos Mokyklos trumpuosius seminarus moterims Lietuvoje bei užsienyje. Jau 15 metų aktyviai tobulėja asmeninio, socialinio ir dvasinio gyvenimo sferose. Įgytos žinios padėjo Ingai atskleisti savo talentus veikloje ir susikurti klestėjimo bei moteriškos laimės kupiną gyvenimą.

 

 

Charizmatiška verslininkė ir vadovė
Inga yra veikli, organizuota ir sėkminga kelių verslų savininkė bei vadovė. Ji domisi psichologija, kultūriniais įvairių šalių verslo skirtumais ir personalo motyvacijos klausimais. Inga karjerą pradėjo būdama dar studente, o po 5 metų jau vadovavo 100 žmonių kolektyvui tarptautinėje bendrovėje. Šiandien jos pačios įmonės kuria inovatyvius programinės įrangos produktus, organizuoja tarptautinius renginius. Charizma ir žavesiu apdovanota verslininkė dažnai šypsosi, nes veikla yra jos kūrybinės energijos šaltinis.

 

 

Visuomenininkė
Inga yra socialinės iniciatyvos – muzikinio patyriminio projekto „AMIYA Inspiration“ koordinatorė ir komandos siela. Daugiau nei 5 metus sėkmingai organizavo nemokamo moterų bendravimo klubo „Femina Manija“ veiklą Kaune. Realizuodama savo pomėgį, skaitė paskaitas apie kultūrų skirtumus Denverio universitete (JAV).