fbpx

Emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorius
Baigęs emocinio intelekto lavinimo kursus, vėliau ‒ metų trukmės meditacijų kursą bei metų trukmės vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimo kursą Moters Magijos Mokykloje, įgytus įgūdžius integravo į savo gyvenimą: sukūrė svajonių santykius poroje, svajonių veiklas ir harmoningą gyvenimo būdą. Baigęs instruktorių kursus Maskvoje (Rusija), veda emocinio intelekto lavinimo kursus ir jais paremtus įvairius praktinius užsiėmimus ‒ dalijasi savo asmenine patirtimi, įgūdžiais ir aktyvios savireguliacijos (diferencijuotų funkcinių būsenų – DFB) metodika, kuria paremti kursai.

 

 

Lektorius
Darius Slavinskas filosofijos, psichologijos ir santykių temomis domisi nuo mažens. Įvairius mokymus ir seminarus veda nuo 2005 m. Pradėjo nuo investavimo temų (paskutinis mokymų ciklas investuotojams 2015 m.), vėliau ‒ asmeninio tobulėjimo („Kaip būti sėkmingam ir laimingam“, 2016 m.). Vienas iš Investuotojų asociacijos įkūrėjų, ilgametis jos renginių organizatorius ir moderatorius. „Aš ir psichologija“ savaitinės internetinės laidos „Vyro kryptis“ kūrėjas ir vedėjas.

 

Laida „Vyro kryptis“ su Dariumi Slavinsku:

 

 

Socialiniai pasiekimai
Per 15 metų tobulėjimo bankininkystės srityje: finansų ir investavimo specialistas, konsultantas, makleris, investuotojas, rinkos formuotojas Vilniaus ir Varšuvos vertybinių popierių biržose, „MP Bank“ Kapitalo rinkų departamento vadovas, vienos iš didžiausių privačios bankininkystės investicijų portfelių valdytojas ir t.t. Šiuo metu įkūręs viešąją įmonę, kuri organizuoja klasikinės muzikos koncertus ir vykdo kitą kultūrinę, švietėjišką, visuomeninę veiklą.

 

„Esu absoliučiai laimingas ir realizuotas žmogus, man to pakanka. Gyvenu gamtoje, kaip ir norėjau, dirbu tik tai, kam turiu įkvėpimą, turiu daug laisvo laiko gamtai, sau, savo norams ir mylimajai. Visa tai sukūriau taikydamas emocinio intelekto kursų metu įgytas žinias bei įgūdžius, todėl man be galo įdomu toliau tobulėti ir dalytis savo patirtimi – pasitelkęs šiuos įgūdžius kiekvienas gali harmoningai susikurti savo svajonių gyvenimą. To ir linkiu kiekvienam!“ Darius Slavinskas