fbpx

 

„Kiekvienas gali išmokti kurti savo Svajonių gyvenimą. To ir linkiu!“ Darius Slavinskas

„Esu 100% laimingas ir realizuotas žmogus. Mane supa nuostabūs svajonių: santykiai, šeima, vaikai, veikla, laisvalaikis, namas, gyvenimo būdas. Prieš 10 metų atėjau į šį EQ kursą, kurį vedė Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė. Tuo metu mano karjera, santykiai, sveikata, motyvacija, tikėjimas savimi, viskas buvo sugriuvę. Buvau visiškoje krizėje ir vien mintis apie norus kėlė neigiamas emocijas. Svajonių gyvenimą išmokau kurti ir palaikyti šiuose SoulACTION mokymuose, konkrečių technikų ir praktikų dėka, todėl dalinuosi tik savo praeitu keliu, metodika ir technikomis, kurios veikia man ir šimtams žmonių, kurie baigė EQ kursus. Kiekvienais metais Emocinio intelekto kursą baigia apie 50 žmonių. Didžiausias džiaugsmas matyti jų vidinius pokyčius, laimėjimus ir atradimus, o sutikus po kelių metų – kaip „sužydėjo“ jų gyvenimas. Pasitelkęs šiuos įgūdžius, kiekvienas gali išmokti kurti savo svajonių gyvenimą. To ir linkiu kiekvienam!”

 

Kokiose srityse pasinaudojau EQ kurso žiniomis ir įgūdžiais?

 

Socialinis gyvenimas
15 metų patirtis ekonomikos, investicinės bankininkystės srityje, finansų ir investavimo specialistas, konsultantas, investuotojas, finansų makleris, vertybinių popierių rinkos formuotojas Vilniaus ir Varšuvos vertybinių popierių biržose, „MP Bank“ Kapitalo rinkų departamento vadovas, „Nordea“ privačios bankininkystės investicijų portfelių valdytojas.

Taip pat verslininkas, įmonės „Obojaus garsai“ savininkas, vadovas. Pagrindinė įmonės veikla: kultūrinių, muzikinių koncertinių projektų, koncertinių programų ir renginių organizavimas Lietuvoje ir užsienyje bei edukacinių, švietėjiškų renginių (mokymų, seminarų) organizavimas.

Vienas iš Investuotojų asociacijos įkūrėjų, ilgametis jos renginių organizatorius ir moderatorius. Mokymus ir seminarus investavimo ir asmeninio tobulėjimo temomis veda nuo 2005 m. “Aš ir psichologija” autorinės laidos „Vyro kryptis“ kūrėjas ir vedėjas.

 

„Kai nustoji funkcionuoti ir peraugi „darbą“, atrandi įkvėpimo ir realizacijos srautą veikloje.“ Darius Slavinskas

 

Asmeninis gyvenimas
10 metų patirtis nuolat ir nenutrūkstamai mokinantis santykių meno (įvairiausi trumpalaikiai ir ilgalaikiai mokymai, praktikos, meditacijos, seminarai). Dariaus požiūris į „santykius“ kad gyvenimas poroje yra kelionė, kuri Dariaus poroje tęsiasi 8 metus, o poros sukurta erdvė yra vertingiausias turtas, kurį tėvai gali perduoti savo vaikams. Darius yra dviejų berniukų tėvas.

 

„Kai peraugi santykius, atrandi meilės ryšį su mylimuoju. Tokiu būdu pora yra neįkainojama pagalba vidiniam augimui ir evoliucijai.“ Darius Slavinskas

Vidinis gyvenimas

Sąmoningas pasirinkimas mokintis gyvenime, pasirinkti mokytoją, kelią, meditacijas, praktikas prasidėjo prieš 10 metų. Bet vidinis žmogaus gyvenimas nėra skirtas išorei, jis yra kiekveno asmeninis vidinis reiškinys

 

„Džiaugiuosi, kad tyla, ramybė ir kitos vidinės kokybės įsitvirtino viduje, o išorėje likau „gyvas“ ir „tikras“. Kai peraugi praktikas, viduje lieka vienintelė nuolatinė praktika – GYVENIMAS.“ Darius Slavinskas