fbpx

Andrė AMIYA Pabarčiūtėasmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, WoW University dėstytoja. Pastaruosius 12 metų sėkmingai veda mokymus, paskaitas, seminarus Lietuvoje ir užsienyje. Andrė yra bestselerio „Moters Magijos Mokykla“ ir knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autorė. Taip pat dainininkė, kompozitorė, menininkė, bendradarbiaujanti su iškiliausiais Lietuvos ir užsienio muzikos, šokio bei teatro kūrėjais. Ji yra laimingų žmonių projekto „AMIYA Inspiration" prodiuserė, projekto „The Goddess“ kūrėja. AMIYOS kuriama muzika virpina sielą ir skleidžia ypatingą žinutę būtent moterims apie jose slypinčius talentus, genialumą. AMIYA Andrė Kalifornijoje (JAV) kartu su kultinės grupės „Enigma“ prodiuseriu sukūrė muzikos albumą „The Goddess“, kuris dideliu greičiu sklinda po įvairias pasaulio šalis, jaudindamas daugybę moterų.

 

Pastaruosius 16 metų trukusias intensyvias dvasines ir asmeninio augimo praktikas Andrė pavertė realiais savo gyvenimo rezultatais ir įstabia kokybe tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Jos autentiškas pavyzdys įkvėpė tūkstančius žmonių. Ji profesionaliai mokėsi iš geriausių pasaulyje asmeninio ir dvasinio augimo specialistų, pati aktyviai tobulėjo ir nuolat tobulėja šiose srityse: moters potencialo atskleidimo, emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo, meditacijos, europietiškos transformacinės dvasinės Tradicijos praktikų, tantros, dao.

 

Andrė AMIYA nuolat veda žmogaus potencialą atskleidžiančius, gyvenimo kokybę transformuojančius seminarus moterims ir poroms.

 

Žiūrėkite LRT laidą „Stilius“ su knygos „Amžinas medaus mėnuo“ autoriais Andre Amiya Pabarčiūte ir Rimvydu Židžiūnu. Apie meilę auginančius santykius, amžiną medaus mėnesį, pagalbą vienas kitam realizuojant savo pašaukimą ir dar daugiau!

 

Andrė AMIYA Pabarčiūtė konferencijoje „Veikli“ ‒ Meilės evoliucija poroje

 

Interviu laidai „Susitikimai“ su Andre AMIYA

 

Daugiau apie Andrės mokymus, projektus:
www.soulaction.lt/mokymu-programos/
www.motersmagijosmokykla.lt
www.amiyainspiration.com