fbpx

Agnė padeda atrasti ir atskleisti vidinę jėgą, vidinį potencialą realizuojant savo svajones ir įgyvendinant tikslus.

 

Agnė Doveikaitė: „TU GALI VISKĄ!“

Tobulėjimas = gyvenimo būdas

Agnės kredo – nuolatinis vidinis augimas ir asmeninis tobulėjimas. Praktinės žinios, kuriomis Agnė dalijasi, yra jau pritaikytos jos asmeniniame gyvenime ir veikloje, todėl gali padėti tai padaryti ir Jums!

 

 

Lektorė, EQ ir DFB metodikos specialistė

Agnė yra sertifikuota ketvirtos kartos aktyvios savireguliacijos (diferencijuotų funkcinių būsenų ‒ DFB) metodikos instruktorė ir emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė. Sujungusi ilgametę tarptautinę muzikinę patirtį bei emocinio intelekto žinias Agnė pristato patyriminius seminarus apie muzikos poveikį žmogui, patyriminį seminarą „Ramybės pradžiamokslis“ ir organizuoja analogų Lietuvoje neturintį renginį „Ecstatic Dance Party“. Taip pat skaito pranešimus įvairiose konferencijose, festivaliuose ir kt. renginiuose.

 

 

Asmeninis tobulėjimas

Agnė baigė emocinio intelekto lavinimo kursą, DFB metodikos kursą instruktoriams ir ilgalaikius asmeninio augimo mokymus moterims ‒ Moters Magijos Mokyklą. Devynerius metus aktyviai domisi ir taiko asmeninio tobulėjimo žinias įvairiose gyvenimo srityse: tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

 

 

 

Muzikantė

Agnė Doveikaitė yra profesionali smuikininkė, tarptautinių konkursų laureatė, įvairių tarptautinių projektų, kaip „Kremerata Baltica“ ir „Orchestra Ensemble Kanazawa“ (Japonija), dalyvė, kvalifikuota meno licenciatė bei ankstyvojo muzikinio vaikų ugdymo specialistė. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

 

 

Tarptautiniai laimėjimai ir apdovanojimai

Už tarptautinius nuopelnus Agnei skirta Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus, sujungusius muziką ir dailės terapiją, suteiktas Pranciškonų ordino Gėrio ambasadorės vardas.