Agnė padeda atrasti ir atskleisti vidinę jėgą, vidinį potencialą realizuojant savo svajones ir įgyvendinant tikslus.

 

 

Lektorė, EQ ir DFB metodikos specialistė

Agnė yra sertifikuota ketvirtos kartos aktyvios savireguliacijos (diferencijuotų funkcinių būsenų ‒ DFB) metodikos instruktorė ir emocinio intelekto (EQ) lavinimo instruktorė. Sujungusi ilgametę tarptautinę muzikinę patirtį bei emocinio intelekto žinias Agnė pristato ir patyriminius seminarus apie muzikos poveikį žmogui „Kaip muzika veikia emocijas“ ir veda savo autorinę internetinę laidą „Pažvelk plačiau“ apie žmogaus potencialo atskleidimą „Aš ir psichologija“ video žurnale. 

 

Laida „Pažvelk plačiau“ su Agne Doveikaite:

 

 

Muzikantė

Agnė Doveikaitė yra profesionali smuikininkė, tarptautinių konkursų laureatė, įvairių tarptautinių projektų, kaip „Kremerata Baltica“ ir „Orchestra Ensemble Kanazawa“ (Japonija), dalyvė, kvalifikuota meno licenciatė bei ankstyvojo muzikinio vaikų ugdymo specialistė.

 

 

Asmeninis tobulėjimas

Agnė baigė emocinio intelekto lavinimo kursą, DFB metodikos kursą instruktoriams ir ilgalaikius asmeninio augimo mokymus moterims ‒ Moters Magijos Mokyklą. Septynerius metus aktyviai domisi ir taiko asmeninio tobulėjimo žinias įvairiose gyvenimo srityse: tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

 

 

Tarptautiniai laimėjimai ir apdovanojimai

Už tarptautinius nuopelnus Agnei skirta Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus, sujungusius muziką ir dailės terapiją, suteiktas Pranciškonų ordino Gėrio ambasadorės vardas.

 

 

Tobulėjimas = gyvenimo būdas

 

Agnė Doveikaitė: „TU GALI VISKĄ!“

Agnės kredo – nuolatinis vidinis augimas ir asmeninis tobulėjimas. Praktinės žinios, kuriomis Agnė dalijasi, yra jau pritaikytos jos asmeniniame gyvenime ir veikloje, todėl gali padėti tai padaryti ir Jums!