Kaip gyvena šiuolaikinis žmogus, kai nubunda jo esybė?

Išminties diena „Gyvenk 100%“ – tai net aštuonių gyvą išmintį sukaupusių dvasinių specialistų pranešimai apie tai, kaip gyvena, ką patiria ir ką kuria žmogus, kuomet nubunda jo esybė. Tai žinutė apie tai, kaip įnešti ir puoselėti darną ir sąmoningumą moderniame pasaulyje. Šis rinkinys – tai ne atsitiktiniai pranešimai ar teorinės žinios. Tai labai dėmesingai parinktos praktinės perdavos, kurios nuosekliai išskleidžia esybinį gyvenimą kiekvienoje žmogaus gyvenimo srityje. 

 

Pranešėjai
0
Valandos išminties
0

Žiūrėk pirmąjį pranešimą nemokamai

Dovanojame dvasinio mokytojo, SoulACTION mokymų centro bendra-įkūrėjo paskaitą.
Ją peržiūrėti galite jau dabar. Kitas paskaitas galėsite matyti įsigiję Išminties dienos rinkinį.

8 išminties pranešimai

DOVANA! RIMVYDO ŽIDŽIŪNO PRANEŠIMĄ ŽIŪRĖKITE NEMOKAMAI DABAR!

1. Meditacija gyvenime. Kaip integruoti dvasingumą šiuolaikiniam žmogui?

Dvasinis mokytojas ir SoulACTION mokymų centro įkūrėjas Rimvydas Židžiūnas

Kokius vidinius klausimus gali užduoti sau, kad pradėtum intuityviai kurti gyvenimo kokybę ir pilnatvę kiekvienoje gyvenimo srityje? Šioje paskaitoje Rimvydas Židžiūnas dalinasi vidinėmis gairėmis, pagal kurias žmogus gali kiekvienoje gyvenimo srityje atrasti savo meistriškumą. Ir apie tai, kaip sukurti kiekvieną gyvenimo sritį tokiu būdu, kad ji unikaliai atskleistų tave, aplinkinius, kurtų darną, laimę, džiaugsmą ir atitiktų tavo svajonių gyvenimo viziją.

Šioje paskaitoje Rimvydas Židžiūnas, dalinasi vidinėmis gairėmis, kurias taikydamas, kiekvienoje gyvenimo srityje gali atrasti savo meistriškumą ir preciziškai, jautriai, dėmesingai – kaip Kūrėjas – sukurti kiekvieną gyvenimo sritį tokiu būdu, kad ji unikaliai atskleistų tave, aplinkinius, kurtų darną, laimę, džiaugsmą ir pilnai atitiktų tavo svajonių gyvenimo viziją.

Rimvydas kalbės apie vidinius parametrus, kuriais vadovaujantis tu gali meistriškai sukurti sau tobulą gyvenimą – tokį, kuris tave pilnai džiugina.

✨Sužinok, kokius klausimus sau užduodamas, gali gauti atsakymus, vedančius į laimę, meilę, kūrybiškumą, savirealizaciją.

✨Išmok, kaip gyvenime daryti intuityvius, tave idealiai atspindinčius ir atskleidžiančius pasirinkimus.

✨Pamatyk, kokie tavo pasirinkimai gyvenime tave skaudina ir kodėl.

✨Perprask, kodėl nepavyksta susikurti gyvenimo, kuris tave džiugina.

✨Tapk savo gyvenimo Kūrėju!

2. Gyvenimas 100%. Kaip pradėti jį kurti?

Emocinio ir dvasinio intelekto trenerė, INSPIRATA įkūrėja ir vadovė Marija May

Kiekvieno iš mūsų gyvenime yra atskiros sritys, kuriose galioja visiškai skirtingi dėsniai. Vienose srityse idealiai tinkanti elgsena visiškai netinka kitose. Vienoje gyvenimo srityje tavo elgesys gali būti net labai efektyvus ir jis gali kurti darną, gali kelti gyvenimo kokybę, tačiau kitoje gyvenimo srityje lygiai tas pats elgesys gali būti labai destruktyvus ir gali siaubingai mažinti tavo gyvenimo kokybę, tavo laimę. Kokios tai sritys? Kaip suskaidyti savo gyvenimą, kad jame atsirastų daugiau aiškumo ir sąmoningumo? Kaip nuolat kelti visų gyvenimo sričių kokybę ir savo laimę?

Ar kada kiltų mintis pilti pieną į savo automobilio benzino baką? Niekada, tiesa? Net netoptelėtų… Nes kuro sistemos dėsniai, jos veikimo principai nesuderinami su… pienu. Labai paprasta ir akivaizdu. Bet! Panašaus aštrumo klaidą darome veik visi. Tik kur kas svarbesnėje gyvenimo temoje!

 

Panašiai kaip pienas netinka automobiliui, taip kiekvieno iš mūsų gyvenime yra atskiros sritys, kuriose galioja visiškai skirtingi dėsniai. Vienose srityse idealiai tinkanti elgsena visiškai netinka kitose. Vienoje gyvenimo srityje tavo elgesys gali būti net labai efektyvus ir jis gali kurti darną, gali kelti gyvenimo kokybę, tačiau kitoje gyvenimo srityje lygiai tas pats elgesys gali būti labai destruktyvus ir gali siaubingai mažinti tavo gyvenimo kokybę, tavo laimę. 

 

Kokios tai sritys? Kaip suskaidyti savo gyvenimą, kad jame atsirastų daugiau aiškumo ir sąmoningumo? Kokie tai dėsniai? Kaip juos taikyti? Kaip nuolat kelti visų gyvenimo sričių kokybę ir savo laimę? 

 

Apie visa tai Marija May, emocinio ir dvasinio intelekto specialistė, viešojo kalbėjimo ekspertė, INSPIRATA įkūrėja ir vadovė, dalinasi šiame pranešime.

 

✨Sužinosi, iš kur kyla didelė dalis skausmo tavo gyvenime.

✨Pažinsi gyvenimą kaip atskiras gyvenimo sritis, kuriose galioje kiti dėsniai.

✨Išmoksi veikti darniai kiekvienoje gyvenimo srityje ir tapti samoningu savo gyvenimo kokybės kūrėju.

✨Pamatysi gyvenimą kaip holistinę atskirų elementų sistemą, kur visos jos veikia išvien.

✨Pagausi įkvėpimą atgaivinti savo gyvenimą nauja kokybe!

 

 

3. Veikla. Gyvenimą keičiantys projektai

Vizionierė, antreprenerė, „WoW University” moterims įkūrėja ir vadovė Inga Jablonskė

Šiek tiek neįprastai, visiškai neformaliai, pirmą kartą vizionierė, antreprenerė, vienintelio pasaulyje nuotolinio moterų universiteto „WoW University“ įkūrėja ir vadovė Inga Jablonskė dalinasi apie lūžio tašką, kurio dėka iš naujo atrado prasmę veikti, kurti ir gimė troškimas dalintis. Koks skirtumas tarp formalaus veikimo ir iš širdies gimstančios veiklos? Kaip rezonanse gimsta spontaniškumas? Susitikime atvirume, taip kartu gimsta patirtys ir atradimai.

✨Susipažinsi, kaip jau šiandien gali įnešti daugiau prasmės ir realizacijos jausmo savo veiklose.

✨Perprasi, kokiame veiklos modelyje šiuo metu veiki.

✨Atrasi veikimo būdą, kuriame sėkmė ir rezultatai susijungia su savęs girdėjimu, gilesniu ryšiu su savimi, tavo vidinėmis prasmėmis.

✨Praplėsi požiūrį, kaip veikloje atskleisti didesnį savo potencialą.

✨Išgirsi, kaip pažadinti tonusą, energijos perteklių veikloje darniais būdais, kurie užpildo, o ne sekina.

✨Sužinosi, kaip kurti gerovę ne tik sau, bet ir žmonėms bei pasauliui ir kodėl tai tave augina.

✨Išgirsi padrąsinimą pokyčiui ir veiklos transformacijai.

4. Kas AŠ esu? Muzikinė-paskaita

Dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja Andrė AMIYA Pabarčiūtė 

Visi norime pilnai pažinti ir išreikšti save. Ieškome atsakymų į esminius gyvenimo klausimus: Kas aš esu? Koks turėtų ir galėtų būti mano gyvenimas, kad jausčiausi geriausiai?

Andrė AMIYA Pabarčiūtė čia veda muzikinę paskaitą-meditaciją „Kas aš esu?“, kurioje supažindins ir padės Tau patirti šešias versijas Savęs. Ši paskaita-meditacija yra ypač unikalaus formato. Tai – ne tik žinios su praktikomis, bet ir patyrimas, bei gurmaniškos muzikos malonumas. Paskaitos tema derinama su gyvai atliekama muzika, kuri padeda dar giliau patirti visa tai, apie ką yra pasakojama.

✨Prisiliesi prie 6-ių savo būties ir veiklos  dimensijų, 6-ių įmanomų, absoliučiai skirtingų Tavo gyvenimo versijų, 6-ių sąmonės būklių ir žmogaus dvasinio vystymosi etapų.

✨Atpažinsi savo dabartinį evoliucijos  žingsnį ir gausi atsakymus, kaip pereiti į sekantį.

5. Sąmoninga tėvystė. Nuo idėjos iki realaus pokyčio

Dvasinio intelekto specialistė, sąmoningos tėvystės mentorė Inga Globė

Vaikų integravimas į gyvenimą, besąlyginė meilė jiems – didžiulis džiaugsmas. Kaip realizuoti savo tėvišką pašaukimą ir vaikams dovanoti gražesnį gyvenimą? Inga Globė, emocinio ir dvasinio intelekto specialistė, lektorė, vadovė ir verslininkė dalinsis savo ilgamete patirtimi ir atradimais tema „Sąmoninga tėvystė. Nuo idėjos iki realaus pokyčio“.

✨Išgirsi priežastis, kodėl tik sąmoningi tėvai gali užauginti sąmoningus ir autentiškai gyvenančius vaikus.
✨Sužinosi, kaip tavo vaikystės patirtys daro įtaką elgesiui su tavo vaikais.
✨Išgirsi, kaip kultūriniai archetipai ir stereotipinis mąstymas (grožis, religija, edukacija, geras išsilavinimas, karjera, gerovė) formuoja vaiko savivertę.
✨Atrasi požiūrį, kaip tėvystė gali tapti kelione į sąmoningumą.
✨Susipažinsi su sąmoningos tėvystės principais ir trimis esminiais įgūdžiais, padėčiančiais tavo kelyje į save.

6. Santykiai. Meilė be išlygų. Kaip iš tiesų priimti kitą?

 Poros sakralių santykių specialistai ir emocinio, dvasinio intelekto instruktoriai Justė Gelgotaitė ir  Darius Slavinskas

Kodėl matome tiek daug skyrybų, nelaimingumo santykiuose? Ar teisinga yra tikėtis, kad automatiškai santykiai bus nuostabūs ir visos dienos bus kaip per pirmąjį pasimatymą? Jeigu dėti pastangas, tai kokias? Akivaizdu, kad automatiškai nesigauna, nes neveikia seni modeliai. Ar įmanoma taip gyventi poroje ir šeimoje, kad norų realizacijos kiekvienam būtų ne mažiau, o kaip tik daugiau?

Sprendimas yra. Ir tai bus ne automatiniai santykiai, bet sąmoningai kuriamas dviejų žmonių bendras gyvenimo būdas bei mylinti, jautri, atskleidžianti erdvė.🧡

 

Justė ir Darius, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo instruktoriai bei poros sakralių santykių mokytojai, dalinasi savo atradimais tema „Meilė be išlygų. Kaip iš tiesų priimti kitą?“.💕

 

✨Sužinosi, kas santykiuose meilę žudo, o kas ją augina.

✨Atrasi požiūrį, kuris leidžia keliauti ir evoliucionuoti poroje sukuriant sakralius santykius.

✨Patyrinėsi, kas pasikeičia santykiuose, kai pora pasirenka užeiti už ego pasaulio.

✨Susipažinsi su bendravimo technologija, kuri padės vienu metu girdėti save ir kitą.

✨Išgirsi patarimų, kaip auginti ir išlaikyti gyvus santykius ilgą laiką.

✨Išgirsi, kaip mokytis poroje, kai vyksta pokyčiai.

✨Susipažinsi su ekologiško bendravimo meno principais, nuimančiais neigiamų emocijų griovimo poveikį.

7. Intymumo gelmė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja Andrė AMIYA Pabarčiūtė 

Kokia potencija glūdi intymumo reiškinyje? Kas yra intymus buvimas, kai greta nėra kito žmogaus? Kas yra intymumas poroje? Kaip jį skleisti ir jame evoliucionuoti?

8. Būsenų valdymo praktika

Emocinio ir dvasinio intelekto instruktorė, „Ecstatic Dances“ įkūrėja Agnė Doveikaitė

Vienas geriausių būdų pakeisti savo būseną – per judesį. Ekstatinis šokis – tai terapinė judesio praktika, kuri apjungia savo kūno jautimą, didesnį įsižeminimą ir laisvę judėti taip, kaip nori be jokių iš anksto pasiruoštų žingsnelių. Tokio šokio dėka tampame ramesni, susibalansuojame, išreiškiame tuo metu esančias emocijas bei patiriame laisvės, lengvumo ir atsipalaidavimo pojūtį. 

Agnės Doveikaitės vedamas ecstatic dance užsiėmimas išsiskiria tuo, kad jame naudojama unikali metodika, padedanti paprastai ir greitai keisti savo vidines būsenas.

✨Patirsi, kaip lengvai ir greitai galima pereiti iš neigiamos savijautos į teigiamą.
✨Išmėginsi judesio praktiką, kuri leidžia giliai atsipalaiduoti nuo kūno įtampų, emocinio streso ir minčių chaoso bei patirti save autentišką, laisvą.
✨Patyrinėsi harmoningą būseną, kurioje tavo kūnas, emocijos ir protas yra suderinti ir veikia išvien.
✨Atrasi, kaip aktyvume būti ramiu ir atsipalaidavusiu.

dvasinė išmintis, pritaikyta kasdieniam gyvenimui

Ką atrasi išminties dienoje?

Kaip realizuoti daugiau talentų?

Praplėsi požiūrį, kaip bet kokioje veikloje tu gali atskleisti didesnį savo potencialą ir įmatyti naujas galimybes

Kaip sujungti sėkmę ir laimę?

Atrasi veikimo būdą, kuriame sėkmė ir rezultatai susijungia su savęs girdėjimu ir vidine prasme

Kaip atrasti prasmę veikloje?

Susipažinsi, kaip jau šiandien gali įnešti daugiau prasmės ir realizacijos jausmo į visas savo veiklas

Kaip turėti daugiau energijos?

Išgirsi, kaip pažadinti tonusą ir energijos perteklių darniais būdais, kurie užpildo, o ne sekina

Kaip atrodo esybiniai santykiai?

Patyrinėsi, kas pasikeičia santykiuose, kai pora pasirenka užeiti už ego pasaulio ir pasirenka darnos kelią

Kas santykiuose žudo meilę?

Sužinosi, kas santykiuose žudo meilę, o kas ją augina ir puoselėja net ilgoje poros kelionėje

Kaip sąmoningai auginti vaikus?

Susipažinsi su sąmoningos tėvystės principais ir trimis esminiais įgūdžiais, kurie tėvystėje atveria kelią į save

Iš kur aš išmokau elgesio su vaikais?

Sužinosi, kaip tavo vaikystės patirtys daro įtaką elgesiui su tavo vaikais

Kaip girdėti savo vidinį balsą?

Sužinosi, kaip kurti santykius, veiklą ir vidinį gyvenimą, kurie atspindi tavo unikalius talentus, sielos norus ir svajones

Kas yra šiuolaikinis dvasingumas?

Pažinsi savo gyvenimą, kaip nuolatinę meditaciją - savęs girdėjimą net aktyviame veiksme

Kaippakeisti savo būseną?

Patirsi, kaip paprasta pakeisti savo būseną ir kaip pasirinkti norimą, tinkamą kiekvienai gyvenimo užduočiai

Kaip paleisti skausmą?

Įmatysi kur kas gilesnes skausmo priežastis ir gausi atsakymus, kaip jį transformuoti į išmintį

dvasiniai mokytojai ir unikalūs specialistai

Mūsų pranešėjai

Visus pranešimus skaitys tik giliai žinias savo gyvenime pritaikę mokytojai. Kiekvienas jų jau daugelį metų eina Išminties Tradicijų keliu. Ir visi dalinasi tik patikrintais ir veikiančiais didesnio žmogaus potencialo atskleidimo įrankiais. Tai nėra pranešimai, skirti žinių kaupimui. Tai išminties rinkinys, skirtas pažinčiai su nauju Tavimi ir nauju pasauliu.

Rimvydas Židžiūnas

Dvasinis mokytojas, SoulACTION bendra-įkūrėjas

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, SoulACTION bendra-įkūrėja

Inga Globė

Dvasinio intelekto specialistė, sąmoningos tėvystės mentorė

Inga Jablonskė

Vizionierė, antreprenerė, "WoW University” moterims įkūrėja ir vadovė

Agnė Doveikaitė

Emocinio ir dvasinio intelekto instruktorė, „Ecstatic Dances“ įkūrėja

Marija May

Emocinio ir dvasinio intelekto specialistė, viešojo kalbėjimo mokyklos „Inspirata“ įkūrėja

Darius Slavinskas

Poros sakralių santykių ir emocinio, dvasinio intelekto instruktorius

Justė Gelgotaitė

Poros sakralių santykių ir emocinio, dvasinio intelekto instruktorė

Investicija

Įsigyk išminties dieną „Gyvenk 100%: Pažadink didesnį gyvenimo potencialą“! Gauk įkvėpimą, daug geros energijos ir atsakymus į svarbiausius klausimus.

Online

37
  • Vaizdo įrašus galėsi žiūrėti tau patogiu metu, tiek kartų, kiek norėsi.

Išminties Tradicijų sprendimai moderniam gyvenimui

Ar įmanoma gyventi pilnavertį, aktyvų socialinį, asmeninį ir tuo pačiu dvasinį gyvenimus? Ar galima sujungti dangų ir žemę, t. y. patenkinti sielos, kūno ir proto norus darnoje? Ar įmanoma gyvenime apjungti sėkmingą veiklą ir meditaciją, meilę ir asmeninius poreikius, savigarbą ir empatiją? Kaip būti spontanišku, emociškai laisvu ir išties GYVU?

„Gyvenk 100%“ – tai išminties ir pilnatvės ieškančių, šiuolaikinių žmonių, kurie pasirengę išmokti gyventi pagal savo vidinį balsą, susitikimas.

Tai unikalus pranešimų rinkinys, kuriame tu atrasi ne tik savo asmenybės, bet ir esybės atsiskleidimą žadinančius gyvenimo principus. Tave lydės solidžios ekspertų asmenine patirtimi grįstos sąmoningumo, emocinio intelekto, dvasinio augimo praktikos.

Čia tu pasinersi ir į moderniausias psichologijos, neuromokslo žinias, ir į tūkstantmečius siekiančias Išminties Tradicijų paslaptis. Susipažinsi su visuminiu požiūriu į gyvenimą, kad aptiktum priežastis visko, kas vyksta kiekvienoje tavo gyvenimo srityje.

Kūrybiškas, aktyvus ir Tavo sielos pašaukimu persmelktas gyvenimas – ĮMANOMAS.

Tai nauja matymo gelmė, kuri leis atskleisti neįtikėtinas tavo, kaip sąmoningo gyvenimo kūrėjo, galimybes! Pamatyk kitu, dar negirdėtu kampu mylimųjų santykius, santykius su artimaisiais, socialinę veiklą ir savo vidinį gyvenimą. Išlaisvink save kurti gyvenimą su gilesne išmintimi.

„Gyvenk 100%: Pažadink didesnį gyvenimo potencialą“ – tai pirmasis Lietuvoje žmogaus evoliucijos centro „SoulACTION“ praktinis paskaitų rinkinys, kuris aprėpia visą žmogaus gyvenimą.

Gyvenimas 100% prasideda nuo išminties

Temos, į kurias pasinersime

Aiškus gyvenimo matymas

„Kodėl savo gyvenime noriu gero, bet gyvenu... kaip visi?“ Kiekviena tavo gyvenimo sritis – veikla, santykiai, intymumas ir buvimas su savimi – yra unikali ir remiasi tik jai būdingais dėsniais. Jei nori sąmoningai ir meistriškai kurti savo gyvenimą, turi pažinti kiekvienos jų pilnatvės, laimės, sėkmės priežastis. Ar nori tapti savo gyvenimo profesionalu ir aiškiai matyti priežastis to, kas jame vyksta?

Holistinis požiūris į gyvenimą

„Kodėl gerindamas vieną sritį, vis tiek nepatiriu gyvenimo džiaugsmo?“ Net jei gyvenimo sritys skirtingos, tu vieniji jas visas. Todėl neišvengiamai jos ir atskiros, ir susijusios. Kaip kurti atskiroje srityje, nepamirštant visumos? Medicinoje holistinis požiūris taikomas tūkstantmečiais, ar mokame jį taikyti savo gyvenime?

Talentų ir duotybių realizacija veikloje

„Kodėl jaučiu, kad gyvenu nuobodų gyvenimą? Kodėl įkvėpimas ir kūryba trunka trumpai? Kodėl išsenku?“ Galbūt jau aptikai, kad tavo įkvėpimo, kūrybos, skaidrumo būsenos veikloje beveik nepriklauso nuo išorinių aplinkybių. Tik tavo paties viduje gali susikurti perteklius, iš kurio gimsta nuoširdi kūryba veikloje. Kaip tai atrasti ir palaikyti savo gyvenime nuolatos? Ko reikia, kad veikla tave džiugintų ir leistų realizuoti talentus ir duotybes?

Pilnatvė santykiuose

„Kodėl nutrūksta ta nepakartojama naujos pažinties gelmė?“ Įprasta mėgautis santykių darna pirmaisiais pažinties mėnesiais ir metais. Tačiau sąmoningai kuriant ryšį ir meilę, šis periodas gali trukti kur kas ilgiau. Kaip tai sukurti?

Intymumo magija

„Kas yra tikrasis intymumas, kuris užpildo nepaaiškinamu „rojaus jausmu“ tavo dieną? Ar tam būtinas partneris, ar įmanoma susikurti pojūčių, artumo pilnatvę būnant vienu? Kuo skiriasi seksas nuo intymaus gyvenimo?“

Vienuma

„Kodėl patiriu vienišumo, beprasmybės, apleistumo jausmus gyvenime? Kas lemia „tuštumos“ jausmą?“ Rask keliuką į džiaugsmingą savo paties būtį, pilnatviškumą, kuris nepriklauso nuo aplinkybių. Kaip rasti ryšį su giliai Tavyje glūdinčia pilnatve?

Šeimos integracija

„Kodėl dažnai jaučiuosi bejėgis auklėjant vaikus?“ Vaikų integravimas į gyvenimą, besąlyginė meilė jiems – didžiulis džiaugsmas. Kaip realizuoti savo tėvišką pašaukimą ir vaikams dovanoti gražesnį gyvenimą?

Žmogaus evoliucija

„Nesvarbu, ką darau, galiausiai tai tampa beprasmiška. Nesuprantu, kodėl taip yra?“ Vienas pamatinių, pačių giliausių kiekvienos gyvos būtybės troškimų – tai augimas. Jei nustojame vystytis, imame regresuoti. Todėl laimė visuomet susijusi su nuolatiniu, džiaugsmingu augimu.

Genialumas

Pamatyk gyvenimą kaip neišsenkantį tavo kūrybinio genialumo atsiskleidimo šaltinį. Priimk kiekvieną gyvenimo sritį, kaip priemonę evoliucionuoti į vis labiau sąmoningą ir mylinčią būtybę. Ir laimė, prasmė niekuomet nesitrauks iš tavo gyvenimo.

Kaip atrodo gyvenimas, kuomet kasdienius uždavinius sprendžiA tavo

didesnė potencija

couple, holding hands, man
woman, work, office
brushes, painter, work shop
zen, buddha, peace

Šis paskaitų rinkinys tinka kiekvienam, kuris ieško atsakymų į šiuos gyvenimo klausimus

Kodėl susiduriu su skausmu, nedarna ir apatija?

Koks mano gyvenimo pašaukimas?

Kaip pažinti ir maksimaliai realizuoti savo dvasinį potencialą?

Kodėl išblėsta gyvenimo spalvos ir nejaučiu prasmės?

Kaip atrasti emocinę ir malonių pojūčių šventę?

Kodėl kartais susimenkinu ir jaučiuosi nevertas?

Kas lemia išsekimą ir nepasitenkinimo jausmą net ir pasiekus didžiulę sėkmę?

Kodėl nesijaučiu įgalintas kurti gyvenimą tokį, kokio trokštu? Ir kaip tai pakeisti?

Kaip padėti sau ir kitiems gyventi laimingesnį gyvenimą?

Kaip galiu įnešti daugiau meilės į savo gyvenimo kasdienybę?

Ar yra kitas gyvenimo būdas, kita logika…? Ko aš nematau? Nejaugi tai, ką patiriu, yra „viskas“?

Kur dingęs tikėjimas, kad turiu begales talentų, kurie laukia, kada juos realizuosiu?

Kodėl pvz., perskaičius asmeninio augimo knygą, gyvenimo kokybė nepasikeičia ilgam? Kaip augti, kad įvyktų realus pokytis?

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?