Žingsniai į meilę

GYDANČIŲ PAVEIKSLŲ
PARODA

2021-07-29, 19 val. 
Klinika Health optimizing Vilnius“,
Viršupio g. 43, Vilnius

Šie paveikslai yra nueito gyvenimo kelio, grįžimo į save, meilės, džiaugsmo ir dėkingumo išraiška. Kiekvienas paveikslas yra atskira gyvenimo kelionė. Jais noriu parodyti, kad tam, jog pamiltum save, reikia daug drąsos ir atjautos sau. Kai žengiam šį žingsnį, šalia atsiranda daug žmonių, kurie keliauja kartu link meilės ir draugystės su savimi. Tampame susiję vieni su kitais. Šie paveikslai skleidžia meilę, dėkingumą, atjautą, šilumą visiems žmonėms. 

Tai Širdies dovana mums!

Vilma Lapukauskienė

Kūryba, gimusi iš meilės ir dėkingumo

Gyvenimo kelionė ir sielos atspindžiai, įsikūniję spalvų ir formų gausoje. Vidinis pasaulis, tapęs matomu. Matomu įsileisti ir išjausti. Jautriai prisiliesti prie kito Širdies. Išgyvenimai ir suvokimai, sugulę ant popieriaus lapo spalvų ir linijų potėpiais. Paveikslai, prakalbinantys kiekvieno vidų… Muzika, užpildanti ir apkabinanti… Eilės, besiliejančios iš širdies į širdį. 

„Žingsniai į meilę“

Transformacinė kelionė

Kas jūsų laukia?

Šį vakarą jus glostys švelni meilės muzika, atliekama Vilmos draugės, dvasinės mokytojos, vokalo meistrės Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir širdies eilės, įgarsintos nuostabios aktorės Miglės Polikevičiūtės.

Unikalus renginio formatas​

Trys bendrakeleivės, trys širdys, kurias susiejo meilė, palaikymas ir bendrystė ypatingam vakarui. Paveikslai, muzika ir poezija – trys Pasauliai vienoje erdvėje.​

Ekstatinė patirtis

Kviečiame tave patirti sielos skrydį, pilnatvės džiaugsmą, gydantį paveikslų, muzikos ir eilių poveikį.

Grįžimas į save

Čia tu sugrįši į save ir atrasi tai, kas atlieps tavo klausimą, jauseną arba buvimą.

21 paveikslas – 21 istorija

Gydanti širdis

Jau pavargau nuo melo apie save ir gyvenimą.

Tiesa ta, kad myliu save, myliu visus žmones. Iki šiol laukiau kažko. Kas tas kažkas niekas nežino.

Apkabinu save, nuėjusį kelią iki meilės sau ir žmonėms.

Priėmiau visą savo gyvenimą. Širdis išgydė mane.

Širdis manyje

gyva!

Gyvenimas tampa gyvas!

Dėka širdies, liečiant artimus žmones patiriu šilumą, švelnumą, gerumą. Įmatau grožį, gėrį kiekviename. Užlieja džiaugsmas vien nuo to, kad gyvenu, kad kuriu!

Kūnas mano yra tobulas! Aš myliu jį!

Gyvenimas gyvas, dėka širdies plakimo.

Širdis yra meilė, apjungianti viską gyvenime!

Malda

Širdie, meile, kreipiuosi į tave.

Esu nuoga, tyra prieš save, girdžiu ir jaučiu tave.

Daugiau nieko netrūksta. Visi pasirinkimai yra teisingi, nes veda širdies tyla. Tai yra gyvenimo malda.

Dėkingumas grožiui

Žmogus yra pats grožis, nes jis gimė sakraliausiame akte, vyro ir moters susitikime, meilėje.

Kelionė prasidėjo.

Grožį gyvenime kuria įvairovė, leidimas būti netobulu ir nebijojimas suklysti.

Nesėkmės, skausmas, nusivylimai užaugino mane. Jų dėka gimė naujos patirtys. Jos davė galimybę pamatyti grožį savyje ir žmonėse.

Grožis yra pats žmogus, nesvarbu, kas jis yra!

Trys Pasauliai vienoje erdvėje

Trys bendrakeleivės, trys širdys, kurias susiejo meilė, palaikymas ir bendrystė ypatingam vakarui.  

Paveikslai, muzika ir poezija – trys Pasauliai vienoje erdvėje.

Paveikslai

Vilma Lapukauskienė

Vilma yra profesionali drabužių dizainerė. Per 30 profesinės veiklos metų Vilma įgijo meistriškumą šioje srityje, naujai įprasmino savo veiklą jai svarbu sukurti drabužį, atskleidžiantį žmogaus individualų vidinį ir išorinį grožį. Vilma kuria drabužių kolekcijas, taip pat ji yra kviečiama formuoti renginių ir televizijos laidų vedėjų įvaizdžius.

Jau 21 metus Vilma eina dvasinio tobulėjimo keliu, todėl jaučia vidinę prasmę prisidėdama prie mokymų centro SoulACTION mokymų ir mielai dalinasi savo patirtimi.

„Ėjau mažais žingsneliais į meilę, gydžiau save, išmokau pamilti save, priimti skausmą savyje, kituose žmonėse, atrasti išmintį ir priimti tai, kas skirta.

Atradau didžiulę dovaną – dėkingumą sau bet kokiose gyvenimo situacijose.”

Muzika

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Dvasinė mokytoja, asmeninio augimo ir gyvenimo būdo trenerė, vieno sėkmingiausių, ilgiausiai gyvuojančių Lietuvoje mokymų centro SoulACTION įkūrėja ir vadovė. Ji taip pat yra ir daugybės ilgalaikių programų moterims, poroms ir asmeniniu augimu besidomintiems žmonėms kūrėja, garsi motyvacinių, transformuojančių kalbų lektorė ir dviejų perkamiausių knygų moterims ir poroms autorė. Andrė yra ir profesionali, talentinga dainininkė, kompozitorė bei prodiuserė.

Poezija

Miglė Polikevičiūtė

Kino ir teatro aktorė. Ji mokėsi iš Lietuvos, Rusijos, Danijos, JAV ir kitų šalių teatro pedagogų bei profesionalų ir yra Diferencijuotų Funkcinių Būsenų metodikos (DFB) praktikė. 

Ieškodama veiklos, labiau atliepiančios jos širdį bei padedančios žmonėms atsiskleisti, 2021 m. Miglė įkūrė savo kūrybinių mokymų platformą „Tavo Teatro Magija“.

Kviečiame tave patirti sielos skrydį, pilnatvės džiaugsmą, gydantį paveikslų, muzikos ir eilių poveikį. Čia tu sugrįši į save ir atrasi tai, kas atlieps tavo klausimą, jauseną arba buvimą.

Renginyje pagal esamus COVID reikalavimus  gali dalyvauti ribotas žmonių skaičius, todėl labai prašome registruotis iš anksto.