Ecstatic
Dance

2021-07-02, su Agne Doveikaite „Laumžirgių Žemėje“

Ekstatinis šokis –

Tai nuostabi terapinė judesio praktika, kuri apjungia savo kūno jautimą, didesnį įsižeminimą ir laisvę judėti taip, kaip nori tu.

Džiaugsmas, laisvė ir ekstazė

Ekstatinio šokio praktika yra labai efektyvi. Įsižeminę, jausdami save ir leisdami sau judėti taip, kaip norime – tampame ramesni, susibalansuojame bei patiriame laisvės ir lengvumo pojūtį. Atsipalaiduojame.
Agnės Doveikaitės vedami ecstatic dance užsiėmimai išsiskiria tuo, kad juose naudojama unikali metodika padedanti paprastai ir greitai keisti savo vidines būsenas.

Šiam susitikimui gali apsirengti baltai (šokių salėje bus specialus apšvietimas, kuris magiškai atsispindės ant tavo rūbų) arba pasiruošti patį smagiausią vasaros kostiumą! – svarbiausia, kad apranga būtų patogi, nevaržanti judesių ir komfortiška tau. Daugiau nereikia nieko specialaus – gera nuotaika ir vandens atsigaivinti per/po šokių.

Laumžirgių žemė

Ekstatinė, transformacinė kelionė

Ko gali tikėtis?

Mokykla remiasi visuminiu žmogaus ugdymu. Todėl greta išskirtinio profesionalumo mokytojų, jūsų augimą čia palaiko individualus dėmesys, bendruomenė, unikalūs IT sprendimai ir giluminis pasinėrimas į dėstomą medžiagą ir praktikas.

Ekstatinė patirtis

Įsijungimas į renginio nuotaiką lauke su Agne Doveikaite – vidinės būsenos keitimo praktika.

Unikali šokio erdvė

Ekstatiniai šokiai nuostabioje „Laumžirgių žemės“ erdvėje.

Integracija laužo šviesoje

ekstatinis laužas lauke energijos integracijai po šokių.

Unikali mokymosi formo

Kiekvieno Agnės užsiėmimo-šokios metu, dalyviai patiria unikalią, transformacinę kelionę į save!

Atsitapatinimo praktika

Agnės vedamos šokio-praktikos išsiskiria jos emocinio ir dvasinio intelekto integracija į šokį. Dėl to šokdamas tu gali atrasti ne tik džiaugsmą ir palaimą, bet ir atsitapatinimo būseną!

Kelionė su išskirtine eksperte

Agnė Doveikaitė

Žmogaus energetinio potencialo specialistė

Lektorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, profesionali smuikininkė, dj’ė. Veda vienus populiariausių emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo kursų Lietuvoje, „SoulACTION“ mokymų centre. Agnė yra unikalios savireguliacinės metodikos (DFB metodika) instruktorė, praktikė, kuri ne tik moko, kaip atskleisti savo vidinį potencialą, bet ir pati jau 12 metų nuolat gilinasi į vidinio resurso paslaptis.

Daugiau apie Agnę: www.agnedoveikaite.lt
Daugiau apie SoulACTION: www.soulaction.lt
Daugiau apie Ecstatic Dance: www.ecstaticdances.lt