1 SERIJA

31 min.

Žmogaus sąmonės evoliucija

Kiekvieno žmogaus kūnas nuo užsimezgimo gimdoje iki gimimo pagreitintai praeina visas fizines evoliucijos stadijas, kurias praėjo besivystydamas žmogaus organizmas. Lygiai taip pat kiekvieno žmogaus sąmonė praeina tam tikras sąmonės evoliucijos stadijas, kurias praėjo besivystydamas „homo sapiens“. Kokios tai stadijos? Kada žmogus gyvena „rojuje“ ir kada įvyksta išvarymas iš „rojaus“? Ką jis atranda ir ką praranda šioje sąmonės ir savimonės evoliucijos kelionėje?

2 SERIJA

27 min.

Asmenybės gimimas

Kaip atrodo žmogaus sąmonės vystymosi potencija? Pamatyk kitą vaizdą, kitą tyrinėjimo kampą, kaip auga ir evoliucionuoja žmogaus sąmonė. Išgirsk, kaip atrodo ši evoliucija konkretaus žmogaus, o ir tavo, gyvenime. Kaip jis gyvena ir kiek kartų savo gyvenime gali dar kartą „gimti“? Kokius sunkumus ir kokius atradimus atneša ši vidinė kelionė? Kaip gimsta atskira, savarankiška asmenybė? Ar ties „brandžia asmenybe“ ir baigiasi žmogaus augimas, jo „gimimai“? O gal kelionė gali tęstis ir toliau? Gal yra sekantys tavo „gimimai“?

3 SERIJA

35 min.

Gyvenimo krizės – pasiūlymas gimti į naują pasaulį

Asmenybė, „gimusi“ iš tėvų pasaulio į socialinę tikrovę, tyrinėja daug nuostabių, jai naujų reiškinių tokių kaip šeima, darbas, pinigai, karjera ir t. t. Ji tyrinėja naują „rojų“. Tačiau kažkuriuo momentu ji pajunta, jog pažino, perprato ir šią tikrovę. Tuomet naujas „rojus“ tampa „ankštas“. Žmogus jaučiasi tarsi „kažko trūksta“, jaučiasi tarsi spaudžiamas iš vidaus. Kas yra šis ankštumas? Kokie pasirinkimai atsiveria jo metu? Ko žmogus gali norėti iš įprastos veiklos, santykių, laisvalaikio? Ir kas jam trukdo, o kas padeda, „gimti“ į naują, dar didesnį pasaulį, į naują jo paties evoliucijos etapą?

4 SERIJA

39 min.

Gimimas į esybinį gyvenimą

Žmogus sutvertas nuolat augti – jo potencija yra beribė. Tačiau, tradiciškai, asmenybiniame, proto pasaulyje – socialinėje tikrovėje – jis nustoja tyrinėti savo galimybes. Jei jis nesustotų ties šia vieta,  pamatytų, kad yra dar platesnis pasaulis, sekantis „gimimas“ – gimimas į esybinį gyvenimą. Kodėl asmenybė realybę mato iškreiptai? Kokios krizės sukelia norą „gimti“ iš šios iškreiptos tikrovės? Kaip žengti pirmą žingsnį už socialinio pasaulio ribų? Kas yra erdvė ir kaip ji susijusi su šiuo virsmu? Kaip į ją patekti ir kaip pasikeičia gyvenimas patekus į erdvės pasaulį?

5 SERIJA

48 min.

Esybiniai santykiai

Šioje serijoje kviečiame tave kartu su Rimvydu pasinerti į trumpą meditaciją – patirk greitą „nubudimą“ ir papulk į erdvę, apie kurią girdėjai ankstesnėse serijose. Iš ten, iš naujos gelmės, pamatyk, kaip atrodo esybiniai santykiai. Kuo jie  skiriasi nuo asmenybinių? Kada žmogus gali „pabusti“ santykiuose – gimti į naują dimensiją? Kas yra Meilė šioje naujoje dimensijoje? Kaip ji pasireiškia? Kaip ją kurti ir puoselėti. Ką reiškia Meilė dėl savęs, Meilė dėl kito ir Meilė dėl pačios Meilės? Kaip tai atrodo praktiškai? Atrask, kad pora – tai kelionė Meilės erdvėje.

6 SERIJA

52 min.

Intymus esybinis gyvenimas

Intymus gyvenimas yra raktas, kuris gali padėti porai keliauti kelionę Meilės erdvėje. Įprastai, seksualinis kontaktas asmenybių pasaulyje yra sukauptos seksualinės energijos numetimas, trunkantis vos 5-10 min. Kaip gali tos 5-10 min. virsti ištisu gyvenimu? Kokios naujos dimensijos atsiveria, kai intymiai susitinka dvi esybės? Kas vyksta, kai į prisilietimą eini kaip į meditaciją, kada nėra jokio tikslo – nėra jokio judėjimo į orgazmą, yra tik amžinas procesas? Kaip tokios patirtys susiję su meile poroje? Kaip sukurti „amžiną medaus mėnesį“ ir kokius dvasinius malonumus jis dovanoja? Galiausiai, ką reiškia, kai intymiai bendrauja ne du kūnai, o dvi sielos – Dievas ir Deivė?

7 SERIJA

55 min.

Esybinis gyvenimas veikloje

Esybinio gyvenimo veikloje užduotis – atrasti būdus veikti taip, kad veikla atneštų maksimalų realizacijos bei pasitenkinimo jausmą. Kokios asmenybės krizės veiklos pasaulyje atveria duris į naują veiklos kokybę? Kaip „noriu“ susijęs su „reikia“? Kaip išsilaisvinti nuo reikalavimų, lūkesčių ir idealų bei atrasti savo personalinius norus? Kodėl svarbu judėti ne nuo tikslo prie tikslo, o nuo prasmės prie prasmės? Kada gimsta brandi asmenybė? Kokios naujos galimybės atsiveria, kai ji realizuoja visus savo norus bei potenciją? Kokie yra esybiniai norai? Kaip pasireiškia Meilė veiklos pasaulyje? Ir galiausiai, ką reiškia, kai per tave kuria pati Visata?

8 SERIJA

 31 min.

Esybės ir asmenybės gyvenimai

Tiek asmenybė, tiek esybė – svarbios mūsų gyvenime. Norint kurti esybinį gyvenimą, reikia mokėti gyventi kokybišką asmenybinį gyvenimą, o esybė turi padėti asmenybei sukurti tokį gyvenimo būdą, kuriame asmenybė ir esybė galės gyventi laimingai. Koks gyvenimo būdas kuriasi, kada žmogus gyvena viduje vadovaudamasis esybe? Kokia sąmonės būklė leidžia kurti esybinį gyvenimo būdą? Kaip pasaulį mato ir patiria esybė, o kaip asmenybė? Kuo skiriasi būsenos „aš esu atskiras nuo pasaulio“ ir „aš esu susijęs su pasauliu“? Kur slypi esybės ir asmenybės laimė? Ir galiausiai, kaip pažadinti ir auginti savo esybę?

Online konsultacija

Ar SoulAction mokymai tau?