fbpx

VILNIUJE: VYRAMS “Emocinio intelekto lavinimas. Kūrėjo kodas”!

Data:2016-09-22 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:NEMOKAMAS

Kviečiame registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ „Emocinio intelekto lavinimas. Kūrėjo kodas“ kurso VYRAMS pristatymą!

Pristatome „Emocinio intelekto lavinimas. Kūrėjo kodas“ kursą vyrams, kurį organizuoja mokymų projektai „SoulACTION“. Emocinio intelekto lavinimo kursas yra pritaikytas vyrams ir atskleidžia jų vyriskos prigimties talentą. Šiame kurse surinkta visa geriausia metodinė medžiaga, padedanti maksimaliai atskleisti kiekvieno vyro potencialą, ir, svarbiausiai, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę. Atskleisti sugebėjimai puikiausiai pritaikomi sprendžiant karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerinant santykių su artimaisiais kokybę, taip pat labai praverčia gilinantis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas. Šis kursas ypač naudingas tiems, kurie domisi savo galimybėmis, ieško naujų bei efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę. Daugiau informacijos apie mokymų metodiką rasite mūsų tinklalapio skyriuje Emocinio intelekto lavinimo mokymai.

Šis kursas ypatingas tuo, kad kartu su pagrindiniu emocinio intelekto lavininimo kursu vyks naujas Rimvydo Židžiūno penkių  seminarų ciklas „Kūrėjo kodas“.  Praktiniai mokymų pratimai lavins ir atskleis ypatingas galias ir sugebėjimus, o požiūrio plėtimo seminarai padės tai pritaikyti  kasdieniniame vyro gyvenime. Šiais pokyčių laikais labai svarbu išlavinti ir naudotis papildomomis ekstraordinarinėmis  galiomis, juk vyras turi mokėti suaktyvinti daug vidinės energijos tam, kad galėtų realizuoti savo tikrąją paskirtį. Turi visiškai atkleisti visus savo talentus, sugebėjimus bei tikruosius norus. Jam reikia tikro įkvėpimo ir autentiškos motyvacijos veikti, realizuotis ir nugalėti sunkumus. Socialinis gyvenimas sudarytas iš konkurencijos ir poveikio magijos, tad vyras turi išmanyti galios žaidimus ir mokėti juos laimėti. Jis turi būti subrendęs vidumi, kad galėtų prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus ir poelgius. Taip pat vyras turi išmokti suderinti savo jėgą ir jautrumą, kad galėtų būti laimingas santykiuose su moterimi, mokėtų ilsėtis ir džiaugtis paprastais gyvenimo malonumais.  Šie seminarai yra skirti minėtiems vyriškiems sugebėjimams atskleisti.  Praktiniai EQ lavinimo kurso pratimai lavins įgūdžius struktūruoti save ir savo gyvenimo situacijas, mokins  tapti savo gyvenimo aplinkybių kūrėjais. Tam tikromis praktikomis suaktyvinsime vidinę jėgą, padėsiančią realizuoti savo sumanymus ir gyventi tokį gyvenimą, kokio iš tiesų norime.

NEMOKAMAS kursų pristatymas vyks 2016 m. rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 19:00 val. Viešbutyje "Artis", Liejyklos g. 11/23, Vilniuje.

Pristatymą ves:
Rimvydas Židžiūnas - asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutyje „Artis“, Liejyklos g. 11/23, Vilnius.
Pirmasis kurso užsiėmimas rugsėjo 26 d., pirmadienį, 19 val.

Emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso mūsų santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo mūsų emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

Būtina išankstinė registracija!