fbpx

VILNIUJE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Žmogaus gyvenimo etapai. Tapk geriausia savęs versija“

Data:2017-10-09 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:15 Eur

Ruduo. Turbūt kiekvienas matėte ūkininkų turgeliuose parduodamus įspūdingo dydžio moliūgus, kuriuos vos savo glėbyje gali nulaikyti suaugęs žmogus. Tai moliūgai milžinai, tačiau jeigu vasarą dar mažą moliūgą patalpinti į stiklainį, rudenį jis bus ne didesnis už indą, kuriame augo. Galima pasakyti, kad kiekvienas žmogus tam tikrame gyvenimo etape yra tarsi įdedamas į stiklinį indą tad, užuot išaugęs ir tapęs milžinu, lieka nykštuku. Kodėl mes nematome to mus ribojančio permatomo indo? Kaip mes atrodytume, jeigu visą gyvenimą vystytumės ir augtume? Kaip atrodo tokio žmogaus veikla, santykiai, buvimas su savimi ir Pasauliu?

Yra toks linksmas anekdotas apie  buvusį lakūną, dirbusį autobusų vairuotoju. Vieną dieną jis padarė avariją ir policijos nuovadoje prašė jo paaiškinti, kodėl taip įvyko. Policininkas klausia:

– Kaip atsitrenkėte į prieš jus išvažiavusį automobilį. Juk jūs buvęs lakūnas, turėtumėte būti labai dėmesingas ir sąmoningas.

– Pamatęs prieš save išnirusį automobilį aš, kaip visada, spaudžiau akceleratorių ir traukiau vairą į save, – atsakė  pažeidėjas.

Dauguma mūsų manome, kad esame labai sąmoningi, tačiau kai patenkame į situacijas, kai reikalingas dėmesingumas (pokyčiai, konfliktai, svarbūs pasirinkimai ir t. t.), mes elgiamės kaip visada – kaip kažkada išmokome. Net jeigu žinome, kad tai neveikia, mes ne visada galime sąmoningai ir kitaip pasielgti. Štai dėl to daugelis žino, kaip reikia gyventi, bet taip negyvena realiose savo gyvenimo situacijose.  Kaip įveikiami įpročiai? Ar įmanoma nuolat save perkurti kaip asmenybę, jeigu gyvenimas to reikalauja? Kaip gyventi laimingai pasaulyje, kuris nuolat keičiasi ir dažnai net paneigia visa, kas ankščiau buvo tiesa bei norma? Koks medis atlaiko didžiausią audrą: tvirtas ar lankstus? Kaip atrodo gyvenimas žmogaus, kuris kartu su visata nuolat kuria save ir savo gyvenimą? Kaip tai įmanoma padaryti? Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

Pagrindinės temos:

  • Naujas ir įkvepiantis požiūris į žmogaus asmeninio augimo etapus.
  • Kas yra žmogaus gyvenimo ritmai? Kokie jie būna?
  • Kaip sukuriami akligatviai? Kaip iš jų išsilaisvinama?
  • Žmogus sukurtas augti visą savo gyvenimą. Kodėl tai ne visada vyksta?
  • Evoliucija ar stagnacija veikiant, santykiuose ir pažinimo srityje.
  • Kaip susijungia žinios ir praktika?
  • Iš kur atsiranda gyvybingi seneliai ir gyvenimo nualinti jauni žmonės?
  • Kaip išsilaisvinti iš kitų įtakos ir kurti gyvenimą pagal save?
  • Kaip tapti geriausia savo paties versija?

Seminarą ves:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras VILNIUJE vyks spalio 9 d., pirmadienį, 19 val.
Viešbutyje „Artis Cenrtum Hotels“ Totorių g. 23, Vilnius.

Seminaro trukmė – 2,5 val.

Kaina – 15 EUR. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ arba lankote Moters Magijos Mokyklą, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

REGISTRUOKITĖS jau dabar ir įsigykite bilietą pusvalandį prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais. Būtina išankstinė registracija!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda