fbpx

VILNIUJE: Save gydantis kūnas. Ateities mokslo atsakymai tobulai sveikatai

Data:2017-03-15 Laikas:18:30 val. Miestas:Vilnius Kaina:15-20 Eur

Pirmą kartą Lietuvoje viešės naujosios medicinos genijus, charizmatiškas mokslininkas, lektorius Thomas Aksnes! Gauk atsakymus į visus savo klausimus apie apie kūno sveikatos galimybes jau kovo 15 d.

Susitikimo tema: „Save gydantis kūnas. Ateities mokslo atsakymai tobulai sveikatai“

Renginys vyks lietuvių kalba.

Mokymų centro „SoulACTION“ organizuojamame renginyje medicinos mokslininkas Thomas Aksnes pasakos apie naujausius atradimus: kaip prevenciškai išvengti ligų, o susirgus gydytis patiems, kaip nuolat palaikyti harmoningą kūno būklę ir sveikatą.

Šis seminaras tinka ir besidomintiems kaip nuolat palaikyti gerą emocinę, fizinę bei dvasinę sveikatą, ir sprendžiantiems sudėtingas sveikatos problemas.

Pagrindinės seminaro temos:

  • Naujausi mokslo tyrimai ir atradimai tobulai sveikatai puoselėti.
  • Įveik ligas be vaistų!
  • Didžiausios klaidos interpretuojant ir gydant bet kokius negalavimus.
  • Kaip kiekvieno žmogaus kūnas gali gydytis pats?

Stebuklas, kad po daugiau nei metus trukusių derybų naujausios kartos pasaulio mokslininkas, genijus Thomas Aksnesas sutiko atvykti į Lietuvą, kur skaitys pranešimą apie ateities mokslo atsakymus tobulai sveikatai. Thomas Aksnesas jau yra atidaręs daugiau kaip 200 aukštųjų technologijų klinikų pasaulyje „Health Optimizing“ ir per 12 metų padėjęs išgyti daugiau nei 400 tūkstančių žmonių. Bendradarbiaudamas su universitetų mokslininkais ir technologijų kūrėjais visame pasaulyje, jis išvystė naują medicinos sritį, vadinamą technologijomis pagrįsta medicina.

Šiandien jis yra labiausiai pasaulyje laukiamas pranešėjas tarptautinėse mokslo konferencijose, o jo moksliniai leidiniai parduodami akimirksniu. Thomas Aksnesas šviečia žmones bei skatina juos mokytis gyventi sveikiau ir ilgiau pasitelkus sąmoningumą. Didžiausia Thomo jėga yra gebėjimas šias žinias perteikti paprastai, aiškiai kiekvienam žmogui – taip, kaip jis kasdien dalijasi praktiškai gydydamas žmones.

Thomo Aksnes pagrindinę kliniką Norvegijoje, kur jis reziduoja ir priima pacientus asmeniškai, jau yra atradusios pasaulio įžymybės ir multimilijonieriai, ieškantys efektyviausių būdų susigrąžinti sveikatą ar išvengti ligų. Jo sukurta unikali metodologija, dėmesį sutelkianti į paties kūno mechanizmų, skirtų susidoroti su patologijomis, stimuliavimą, jau padėjo Norvegijos olimpinei rinktinei pasiekti naujus sporto rezultatus.

Renginį iniciavo ir moderuos Andrė Amiya Pabarčiūtė, kurios išleisti bestseleriai „Moters magijos mokykla“ ir kartu su Rimvydu Židžiūnu parašytas „Amžinas medaus mėnuo“ jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus. Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, Moters Magijos Mokyklos įkūrėja pastaruosius 12 metų sėkmingai veda žmogaus potencialą atskleidžiančius, gyvenimo kokybę transformuojančius seminarus, paskaitas bei mokymus Lietuvoje ir užsienyje.

PASTABA.
Tai nėra reklaminis arba specialius produktus parduodantis seminaras.
Bendras renginyje perteiktų žinių rezultatas bus kiekvienam suteiktas žinojimas, kaip susikurti sveikesnį, daugiau džiaugsmo bei harmonijos teikiantį gyvenimo būdą sau ir visai šeimai.

INFORMACIJA IR BILIETAI
Data: kovo 15 d. (trečiadienis)
Pradžia: 18:30 val. Atvykimas nuo 18:00 val.
Trukmė: 3 valandos
Vieta: Crowne Plaza Vilnius, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Investicija: nuo 20 Eur
VISOS vietos sėdimos
Mokėjimas: bilietus galite įsigyti Bilietai.lt

mygtukas pirk bilieta dabar

 

 

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

Iki malonaus susitikimo!
„SoulACTION“ komanda