fbpx

VILNIUJE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Vyrų ir moterų talentų apjungimas veikloje: atrask efektyvumą ir realizaciją siekiant tikslų“

Data:2019-09-26 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:15 Eur

POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARAS „VYRŲ IR MOTERŲ TALENTŲ APJUNGIMAS VEIKLOJE: ATRASK EFEKTYVUMĄ IR REALIZACIJĄ SIEKIANT TIKSLŲ“

APIE SEMINARĄ

Kokie veikimo būdai efektyviausi naujos kartos pasaulyje? Ir kaip su efektyvumu šiandien susijusi moteriškų ir vyriškų talentų integracija? Kodėl ji turėtų rūpėti kiekvienam? 

Vyrai ir moterys skiriasi. Skiriasi jų fiziologija, jų mąstymas, emocingumas, ir - skiriasi būdai, kuriais jie efektyviausiai siekia tikslų ir kuriais veikloje gali realizuoti save.

Šiuolaikinėje visuomenėje įprasta matyti sėkmingai taikomą vyrišką veikimo būdą: išsikeliu tikslus, numatau ilgalaikę strategiją, pasirenku efektyviausius taktinius veiksmus ir veikiu. Nepaisant kliūčių, disciplinuotai, su pilna jėga ir atkaklumu. 

Toks veikimo būdas ilgą laiką buvo labai efektyvus, nes rėmėsi tiksliu struktūravimu, konkurencija ir galia. Vyriškais talentais, kurie idealiai tinka prognozuojamoje ir technokratinėje verslo aplinkoje. 

Vyrų smegenys gana lengvai priima šias vertybes. Tačiau ar moterims tai natūralu? Ir ar toks veikimo būdas tikrai vis dar efektyviausias naujos kartos pasaulyje?

Ar moterims natūralu veikti vyriškais būdais?

Nepaisant to, kad šiandien kai kurios moterys veikloje labai aktyvios ir jos taip pat pasiekia aukštus tikslus, daugelis neranda darnios sau vietos veikloje ir nepamatuojamai padaugėjo moterų, kurios yra išsekusios, pervargusios, kurios nuolat patiria perdegimo efektą darbe. Ir tai tik dėl to, kad jos tikslų siekia nenaudodamos savo moteriškų talentų. Ir tai galima pakeisti!

Kokie veikimo būdai efektyviausi šiandien ir rytoj?

Modernus, naujos kartos pasaulis stipriai pasikeitęs.

Naujausi tyrimų duomenys rodo, jog verslo pasaulyje pokyčiai vyksta eksponentiškai spartėjančiu greičiu. Paprastas pavyzdys: anksčiau išpopuliarinti naujoves iki 50 mln. naudotojų galėjo trukti virš 70 metų; dabar - naujovės gali išplisti iki tokio pat vartotojų skaičiaus vos per 19 dienų! (Jeff Desjardins, 2018-06-08). 

Negana to, šiuolaikinis žmogus veikloje ieško nebe stabilumo, garantuotų aukštų pajamų ar karjeros galimybių, o lankstumo, gyvenimo kokybės ir prasmės jausmo (2018 Global Talent Trends). Todėl rezultatų siekimas turi integruoti empatiją, integralumą, visuminį mąstymą ir daugelį kitų švelnių (angl. k. „soft“) bendro darbo kokybių.

Ir tai tik labai maža naujo veiklos pasaulio iliustracija. Tačiau net ir šie faktai įrodo, jog šiandien vis sunkiau tiksliai prognozuoti, įvertinti ir veikti „klasikiniu“ (vyrišku) būdu. Vis aktualesni tampa nauji, moteriški, veikimo talentai.

Sužinok daugiau ir gauk atsakymą, kaip ir tu gali tai pasitelkti savo veikloje, autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare „Vyrų ir moterų talentų apjungimas veikloje: Atrask efektyvumą ir realizaciją siekiant tikslų“.

Ką sužinosi Rimvydo Židžiūno seminare?

  • Moksliniai vyrų ir moterų smegenų tyrimų faktai.
  • Kuo skiriasi vyro ir moters talentai ieškant realizacijos veikloje?
  • Kaip šiuos talentus gali sujungti vienas žmogus?
  • Kokį vaidmenį naujame pasaulyje vaidina apimtinis, integralus moteriškas mąstymas?
  • Kokį ryšį efektyvumas šiandien turi su intuicija, kooperacija, empatija ir t.t.?
  • Kaip atrodytų veikla ir rezultatai, jei siekdami tikslų naudotume moteriškus talentus?
  • Kaip moterišku tikslų siekimo būdu gali naudotis vyras? Kuo tai gali jam padėti veikloje?
  • Kada efektyvesnis vyriškas, o kada efektyvesnis moteriškas būdas siekti tikslų?
  • Kuo jie skiriasi ir kaip vienas kitą papildo?
  • Kaip viso to išmokti?

Seminaro trukmė: 2,5 val.

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

KVIEČIAME DALYVAUTI POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARE VILNIUJE „VYRŲ IR MOTERŲ TALENTŲ APJUNGIMAS VEIKLOJE: ATRASK EFEKTYVUMĄ IR REALIZACIJĄ SIEKIANT TIKSLŲ“

DATA: rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

BILIETO KAINA: 15 Eur. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ arba lankote Moters Magijos Mokyklą, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

Arba UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

BILIETO KAINA - 15 Eur.

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda