fbpx

VILNIUJE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Menas būti kartu laimingiems“

Data:2018-10-24 Laikas:19:00 val. Miestas:Vilnius Kaina:15 Eur

PRASIDEDA NAUJAS POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

APIE SEMINARĄ

Naujausios mokslo technologijos dabar jau gali tyrinėti, kaip veikia mūsų smegenys įsimylėjus. Taip buvo atrasta, kaip smegenys sukuria seksualinę trauką, kaip ši virsta romantine meile – įsimylėjimu ir kaip galiausiai viskas baigiasi kasdienybe. Žmonės jau senų senovėje intuityviai žinojo apie šiuos savo psichikos ypatumus, todėl aistros, įsimylėjimo ir net pačios meilės nesureikšmino. Svarbiausia – vaikai, šeima ir giminės turto kaupimas. Tačiau pastarojo šimtmečio žmonės, poros, visiškai kitokie. Tokio naujų partnerių radimo būdų įvairovės ir lengvumo pakeisti santykius dar niekada nebuvo. Santykiai šiais laikais taip pat yra pramoga, nuotykis, malonumas ir net poilsis. Mes norime meilės malonumais mėgautis visą gyvenimą: jei vienas partneris mums to neduoda, natūraliai ieškome kito. Tačiau ar partnerių keitimas tikrai padeda mums būti laimingiems? Ar gali meilė ir santykiai būti pramoga, kurią turime pasimėgaudami vartoti? Kaip tai veikia mūsų sugebėjimus sukurti gilius ir ilgai trunkančius santykius?

Santykių pradžia ir visas romantinis laikotarpis, kaip tvirtina tyrimai, yra gamtos dovana. Tai užprogramuota ir be jokių pastangų gali susiaktyvinti. Mes galime įsimylėti atsitiktinai sutiktą žmogų, pajusti jam visą spektrą meilės atspalvių ir tuo metu nei mums, nei mylimajam nieko nereikia sąmoningai dėl to daryti ar stengtis. Tačiau kai gamtos dovana baigia veikti, mes susitinkame su realiu savimi ir tikru kitu žmogumi. Toliau mes patys turime kurti santykius. Tačiau ar mokame kurti ir palaikyti meilę, darnius santykius, romantinį nusiteikimą? O gal nieko nereikia kurti, nes normalu, kad ugnis prigeso, visi juk taip gyvena? Ar kasdienybėje gyvenančios šiuolaikinės poros gali būti laimingos? Kaip įvaldomas menas būti kartu laimingiems puoselėjant ilgai trunkančius santykius?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

 

 PAGRINDINĖS TEMOS:

  • Traukos, aistros bei įsimylėjimo atsiradimo ir pradingimo priežastys.
  • Kas padeda bei trukdo sukurti meile grįstus ir ilgai trunkančius santykius?
  • Sąmoningumas ir nesąmoningumas santykiuose.
  • Kaip išmokti poroje vienas kitam padėti atsiskleisti ir realizuoti savo, kaip žmogaus, potencialą?
  • Kodėl mes kuriame santykius su kitais? Kada jie mums gali padėti ir kada trukdyti?
  • Kuo skiriasi meilė kaip jausmas ir meilė kaip būsena?
  • Kaip sukuriamas asmenybių ir sielų ryšys poroje?
  • Menas būti kartu laimingiems ilgai.

 

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

 

KVIEČIAME DALYVAUTI POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARE VILNIUJE!

Susitikime Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

DATA: Spalio 24 d., trečiadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

BILIETO KAINA: 15 Eur. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ arba lankote Moters Magijos Mokyklą, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

ĮSIGYTI BILIETĄ

Arba UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

BILIETO KAINA: 15 Eur

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda