VILNIUJE: Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Menas būti kartu laimingiems: kaip suderinamas egoizmas ir altruizmas santykiuose?“

Data:2018-12-19 Laikas:19 val. Miestas:Vilnius Kaina:12 Eur

POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS“

TREČIA TEMA - „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: KAIP SUDERINAMAS EGOIZMAS IR ALTRUIZMAS SANTYKIUOSE?“

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

SEMINARO APRAŠYMAS JAU GREITAI!

 

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

KVIEČIAME DALYVAUTI POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARE VILNIUJE „MENAS BŪTI KARTU LAIMINGIEMS: KAIP SUDERINAMAS EGOIZMAS IR ALTRUIZMAS SANTYKIUOSE“

DATA: gruodžio 19 d., trečiadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.

REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

Arba UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

IŠANKSTINĖ BILIETO KAINA - 12 Eur iki 2018.12.09 d. (nuolaidos kodas: MEILE). Nuo 2018.12.10 d. - 15 Eur

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda